ZOK Sp. z o.o.

Opinie o ZOK Sp. z o.o.

I co Barbórka siadła? Piękny list od Prezesa hahaha żenada. Wydać oświadczenie i załatwione, a ludzie niech robią na nowe inwestycje szefa i samochód. Może darmowe weekendy jeszcze mamy robić jako wolontariusze. Może kiedyś ZOK był konkret firma, ale to było, teraz to jedna z wielu firm wykorzystujących pracownika i szukająca wiecznych wymówek aby mało płacić. Jeszcze będą straszyć zwolnieniem za l4 lub krew. Masakra Chyba czas na zmiany.....

Pentagon

Śmiech na sali ,dzień przed Barborką taki list, jaka pandemia przecież chodzimy do pracy od samego jej poczatku ,a co do premii bazowej to niestety nie prawda ilu poszło na inne odziały bo powiedzieli ze zaczynają od początku i cyk premia bazowa w dół, a szkoda gadać i się użalać

Zły....

Tak szanują niestety pracownika zjeżdżają na dół jak każdy górnik pod kopalnią i taka dostają zapalte masakra wstyd powinno być firmie . Niestety zwykły człowiek nic na to nie poradzi lepiej już było teraz będzie już tylko coraz gorzej . Myślę że oni mają głęboko w(usunięte przez administratora)to co ludzie tu wypisują i robią swoje

wiertacz 17

Przykre ale prawdziwe to jest jak nas traktuja pamietam ostatnie spotkanie z panem prezesem nie tak pan mowil jak pan teraz robi ktos czuje sie na silach zeby pojechac i ustalic termin rozmowy i spotkania tylko i wylacznie my bez dozoru bo tam tez sa szczury tylko my i Pan Prezes.

Hotelowa Barbara

A pamiętam jak dziś ,jak prezesowa na Barbórce w Hotelowej na fajeczce z chłopami na zewnątrz mówiła, teraz już premie wszystkie cały czas będą takie jak ta ,a była wtedy w wysokości wypłaty, a potem co ,a było i nic Wakacyjnie a były ale uciachane niektórzy nawet tysiaka nie mieli, więc jak tu nie zaufać takiej władzy, nic yno prać meter ,trzeba się starać i chodzić do pracy nie na L4 żeby inni nie musieli za mnie robić

Jet
@Hotelowa Barbara

Pamiętam tak było. To prawda.

Plecak ze stalarzem
@Hotelowa Barbara

Obiecać nie grzech pamiętajcie o tym. Dobrze że udało się uciec z tego (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ZOK Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kol

Panowie beda płacić jest jest jest 9 grudnia

Qre
@Kol

Nie ciesz się na zapas W tej firmie nie ma nic pewnego

Bb8
@Qre

No będzie, wypłata za Listopad xd

Jozef

Dlaczego serwis go work blokuje moje komentarze dotyczące zarobków kadry zarządzającej oraz ich nieróbstwa?

A
@Jozef

Informacja o zarobkach to dane wrażliwe wg RODO

48h

Robota na weekend. Jacyś chętni?

Uwolniony
@48h

Ja już leca

Cesarok

Na premię wakacyjną dali (usunięte przez administratora), teraz nie dadzą nic. Ta firma to (usunięte przez administratora).

Pentagon

Weźcie Wszyscy się puknijcie co piszą dobrze o tej firmie pod względem finansowym przecież Wszyscy wiemy że metry które robimy i kasę za nie to robimy w jeden dzień sobie i pomocnikowi na wypłatę, tylko wszystkim w bialym domku to się wydaje że to ich zasługa, a jak tam przyjedziesz coś załatwić to masakra naburmuszeni i zmęczeni jak by po 12 godzin na dole siedzieli , a połowa to sama nie wie po co tam jest, z nich nikogo nie wyrzucili ale za tych co w warunkach czasami kary godnej robili to za rewiry za dwa tygodnie Pani prezes podziękowała, ciekaw jestem ile tam rewirantów by było co nam statystyki w tabeli l4 podnieśli, a tym którzy tak bronią firmy to życzę żeby mogli dorobić bo z dolowcami to będzie ciężko, tak tak teraz możecie jechać na mnie pozdrawiam wszystkich dołowych pracowników i życzę zdrowia beż wypadków tyle zjazdów ile wyjazdów a co do premii barborkowej to czy będzie czy nie , to i tak nie chwalcie się

@Pentagon

Zgadzam się z Tobą. Problem tej firmy to pogarda białych kołnierzyków wobec ludzi, którzy na nich pracują( dom.- dają im chleb) . Tzw. góra doskonale zdaje sobie sprawę, że wykonuje w dużej części- " (usunięte przez administratora) warte prace" (usunięte przez administratora) warte prace mają to do siebie, że braku pracowników, którzy ją wykonują nikt by nie zauważył, ale pracowników, którzy wykonują prace nie popularne o niskich zarobkach- brak zauważają wszyscy. Ot ironia. Co gorsza kilkudniowy brak np. pracowników, np. oczyszczania miasta, wiertaczy, pomocników paraliżuje wszystko. Na koniec- myślenie elity sprowadza się do: " zarabiam dużo- jestem niezastąpiony i lepszy od innych" :) Może czas , aby to zmienić, odwrócić? :)

@O...

No i teraz pytanie praca w Weekend, zapisujesz się na Sobote czy Niedzielę i jeżeli uda Ci się dostać bo chodzą jedni a ci sami ,to czy zrobisz 2 czy 5 ,masz zapłacone jak za dwie i nic więcej ,nie rozumiem jeszcze jednej sprawy dotyczącej tych wniosków z ZFŚS nikt nie jest w stanie nawet powiedzieć czy to będzie ta barbórka czy może premia świąteczne poczułem się tak jak by ktoś kość rzucił psowi i powiedział masz i ciesz się że masz robotę , nawet w takich firmach spedycyjnych dostają po pierwsze informacje o premii I co 3 miesiące premie kwartalne w wysokość połowy wypłaty ,i do tego też dostają w sezonie zimowym bony ,to Ja się pytam od ilu lat my mamy bony po 21 zł bo jic się nie zmieniło to tego premia za metry jak została zabrana to żadnej informacji czy wróci najlepiej zabrać i jak się nie odzywają to nie dajemy jestem ciekaw jak potraktują te wnioski które chłopy sami sobie drukowali i wysłali do spółki ,bo według prawa na taki wniosek trzeba odpowiedzieć ale poczekamy na odpowiedź

@Pentagon

Mnie to przypomina wieki kocioł z zupą... Zupą z żaby. Z początku żaba mowi:-(usunięte przez administratora)jaka ta woda jest(usunięte przez administratora)zimna. Później robi jej się robi cieplej w tej kąpieli. Nie mija dużo czasu- jest komfortowo. Pod koniec sypie epitetami jak jest(usunięte przez administratora) gorąco. Koniec jest znany. Morał:- ludziom można zabrać wszystko , nawet z ich aprobatą tylko należy robić to stopniowo, pomalutku. Trza to tylko stosownie opakować, ubarwić. Jest wymówka- bo to, tamto sr...to. Podstawa to wiara w firmę, szefa, guru. Tego ludzie potrzebują. Na końcu są igrzyska- przegrani odchodzą. Ciekawe kto będzie ostatni?

Blond lala

To jest kpina ta firma za rok dostaniemy 150zl - podatek na barborke

A ile w tym roku?

Vgt
@Zainteresowany

Bony będą w gotówce Dostaniesz 700 i pa

@Blond lala

To jest jakis smiech na sali... Jak slysze ile to dostaja inni... Glupie Sigi czy Pbsz to az mnie krew zalewa... Od dzisiaj minimum z minumim.. Jaka placa taka praca... I swiadomosc ze niema podwyzek w najblizszym czasie bo... Bo co....

Hbi
@Blond lala

Praca w tej firmie to moja pasja jest super

On
@Elo

To wypad do innej firmy. Wszędzie dobrze gdzie nas niema. Pozdro dle precowitych, reszta wek

Zdziwiony
@Vgt

Ale to tak na serio?

Riczard
@Elo

Bo pani nikt wydaje dużo na kosmetyki i dlatego jest jak jest .

Vgt
@Zdziwiony

Tak

Uwolniony

Porzućcie wszelką nadzieję... porzućcie ta Panią i cały ten Pentagon bo tam mają po 20 tysi na miesiąc a wy jesteście tylko numerkami i mało mało mało naprawdę są w tym kraju lepsze spokojniejsze i bardziej płatne prace. żeby (usunięte przez administratora) po 8 week żeby zarobić 5 tys czy tam 5,5 masakra ale róbcie róbcie byle dużo metrów.

BIEDAK
@Uwolniony

Co fakt to fakt ale prawda jest taka a nie inna.

Klyszcz

Dostaniemy parę groszy a resztę ona wezmie na kolczyki. Brak słów

Elo

Na Budryku od dzis do wypisania wniosek na zapomoge(jak na wielkanoc wniosek) o niby premie swiateczna. Z naszej kasy socjalnej chca nam zamknac pysk

Ciało obce
@Elo

Jak z Twojej kasy? Widziałeś kiedyś swój pasek czy zalogowanie do portalu Cię przerosło i olałeś sprawę? Jest tam odpis na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych?

@Ciało obce

Gosciu kazdy zaklad dysponuje taka kasa ktora odlicza (tj nic go to nie kosztuje) nie przeroslo mnie logowanie nastepna pała zakochana w firmie sie znalazla

@Elo

Brawo Ty:) Każdy zakład zatrudniający wiele osób( 50, albo20) musi obowiązkowo robić odpis na ZFŚS. Z tej kasy może, ale nie musi wypłacić pieniędzy na tzw. karpiowe, święta itp. Niespożytkowane piniądze leżą w banku. Dobrze, że ustawodawca wymusił tworzenie tzw. odpisu na ZFŚS, szkoda, że nie sprecyzował dokładnie na co i dla kogo może iść ta kasa. Ps. Gdyby nie przymus odpisu na ZFŚS to zapewne- ani jedna złotówka by nie poszla na pomoc pracownikom i ich rodzin, gdyby Ci znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, mieszkaniowej itp. Tzw. biznesman, kapitalista zatrunia ludzi tylko dlatego, że automatyzacja, zastapienie robotnika robotem jeszcze mu się nie opłaca. W człowieku właściciel firmy widzi tylko koszt, same problemy. Tyle w temacie :)

@O...

Art 4 Ustawy z dnia 4.03.1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych mówi o tym, że odpis na fundusz socjalny nie jest dla pracodawcy obowiązkowy.

@brak

Masz dużo racji, ale nie do końca. Z ZFŚS pracodawca może zrezygnować jesli strona związkowa się zgodzi i będzie podpisany nowy układ zbiorowy lub nowy regulamin pracy. W innym przypadku nie jest to możliwe. Jak jestem w błędzie niech ktoś mnie poprawi. Co do Zoku to związek zawodowy to ciało obce i dalece niewskazane. Jakikolwiek dialog, porozumienie ze stroną pracowniczą nie ma miejsca bo nie ma reprezentacji strony słabszej. Posumowując- Zok robi z ludźmi co chce... bo może. Z różnych powodów ludzie jeszcze tu pracują, każdy na swój sposób to rozumie. Co by ludzie nie robili to firma wypłaci ludziom tyle ile chce i... może. W jakiej formie to zrobi to chyba nie ma znaczenia. Ludzie liczyć potrafią, a co z tym zrobią to tajemnica. Ot takie przeciaganie liny.

Bob

Brawo ty

Aaa

Aż jestem ciekaw co przyniesie przyszły tydzień :)

Jo
@Aaa

Bydzie co?

Skąd taka informacja?

Xft
@Zainteresowany

Czyli jaka? Bo admin już usunął

Zol

Sluchajcie ja dostałem umowę na stałe wale wszystkie weekendy premi mam w ciul A wypłata gruba jak jesteście(usunięte przez administratora) przez panią prezes to wasz problem i idźcie z tym do kościoła A nie żali siętylko umiecie

On
@Zol

A ty sie chwalisz, czy żalisz.

Gypoi
@Zol

Cieszysz się z tego że robisz wszystkie weekendy żeby fajnie zarobić? Super! Tylko pamiętaj że kiedyś ci się odechce albo trafisz na oddział gdzie w weekend robią mało albo wcale i wtedy przejrzysz na oczy ale jak masz siły i chęci to chwała ci za to

Z kwiatka na kwiatek

Firma (usunięte przez administratora)

Firma Parodia

... i jeszcze (usunięte przez administratora) za tą kartką po ścianie, sztygar podpiszesz bo jo skończył i Pani czeko na hajs... (usunięte przez administratora)

Masz nobla

Ludzie co oni z nami robia dla nich to jestesmy tylko numerkiem jak ktos wczesniej pisal ten kto wymyslil jakies znaczki na pile i nozyce na Pniowku to chyba siedzi w biurze i niema co robic

20 letnie doświadczenie

Przecież firma nie na obowiązku Nas informowac o tym czy będzie Barbórka czy nie. Ty się masz cieszyć z tego że możesz pracować w firmie w której ciężko się utrzymać na stanowisku. Masz umowę na czas określony- pójdziesz na L4 utną Ci premie, pójdziesz na krew utną Ci premie, nawet na ojcowski ludzie nie chodzą bo traktują to jako L4 i się boją. To o jakiej Barbórce Ty chcesz rozmawiać?? Są osoby które pracują po kilkanaście lat i chodzą do pracy chorzy bo nawet oni się boją.

Strachy na lachy
@20 letnie doświadczenie

Zdecyduj się, czy pracownicy mają bardziej pracować, czy bardziej się bać. Może firma powinna zmienić nazwę, na przykład na "Zok- strach na wróble", czy coś podobnego.Tylko głupiec może sądzić, że bez względu na okoliczności pracownik będzie zawsze dobrze pracował. Ma do kogo się porównywać i wyciągać wnioski.

Zostaw merytoryczną opinię o ZOK Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w ZOK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZOK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 401.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 363, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 170 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZOK Sp. z o.o.