Opinie o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowicki Holding Węglowy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Katowicki Holding Węglowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

SCOTTI

mat - 2013-01-22 13:12:14 Witam Wie ktos moze kiedy beda przyjecia pod holding w 2013 r ?Trzeba czekać Sam papiery tam złożyłem)))

Żona

do nydelkuli - 2012-02-14 10:50:56 nydelkula widac ,że zostałeś stworzony tylko do roboty przy łopacie. Zastanawiales się kiedykolwiek co ci z tego rycia przyjdzie w życiu ? Zarobisz parę groszy więcej od ludzi pracujących na powierzchni w innych branżach w normalnych warunkach. A ty ryjesz jak kret ! Nie rozumiem dlaczego podajesz przykład zarobków pracowników REALA tak jakby praca tam tylko była. ciekawe ile z tych paru stówek więcej miesięcznie weźmiesz ze sobą na tamten świat... Napisz cos mądrego i opisz jaki sens ma praca na dole w porównaniu z powierzchnią ? Ja sensu pracy na dole nie widziałem , dlatego po 3 latach opusciłem na wlasne życzenie ten maras .Witajcie Panowie.Choć jestem kobietą,to coś napiszę od siebie...Mąż był przez wiele lat Ratownikiem Górniczym,ale wpierw pracował normalnie na dole.Szlag mnie trafia,gdy czytam takie bzdury jak pan którego zacytowałam.Szanowny Panie,gdyby nie górnicy,Pan i Pana dzieci siedziałyby po ciemku i w zimnie.Proszę górników nie nazywać kretami!!! Jeśli ktoś nie ma pojęcia co to za praca,to niech buzię zamknie i przestanie wyzywać.A gwoli ścisłości,to to Pan jest niedouczony,sądząc że na kopalni pracują tylko łopatami i są nieukami!!!Tam też pracują głową i z wykształceniem.Mam syna,który ukończył Politechnikę Śląską i ma tytuł magistra... i pracuje na kopalni a my rodzice jesteśmy z tego powodu bardzo dumni,tak jak ja jestem dumna z tego że mąż też tam pracował.Do pracy w kopalni byle kto się nie nadaje... do tego trzeba być prawdziwym facetem.Jak widać,Pan do nich nie należy...mały sfrustrowany człowieczku :(

fiona.
@Żona

ale fandzolisz kobieto, serio. jestem ze śląska i moja rodzina tez od pokoleń pracowala na kopalni,i znajomi do teraz pracują. i wykształceni, ale i bez szkół. jednak wszyscy są tak samo ograniczeni. wstyd przyznać, ale tak jest. jeżeli uważasz ze na kopalni pracują prawdziwi faceci - to chyba jesteś prosto od plugu odciagnieta, albo tak samo ograniczona. zyczę ci żebyś w życiu miała możliwość obcować z prawdziwymi facetami.

zbulwersowana
@fiona.

Widac ze brak Ci godności.

mat

Witam Wie ktos moze kiedy beda przyjecia pod holding w 2013 r ?

młodszy

dostaliście też premie za grudzień 2012, ale się wysilili, marne 130zł (usunięte przez administratora), ciekawe ile 14-ki zapłacą

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Katowicki Holding Węglowy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
mł.górnik

zróbmy wielki (usunięte przez administratora)

buczi
@mł.górnik

za mało? to zapraszam do woj kujawsko-pomorskiego ja pracuje na budowie pensja ludzi tu żyjących wynosi 1200zł i 80%ludzi pracuje na czarno lub na umowe zlecenie i mam brata w mysłowicach i dobrze wiem że górnicy zarabiają nie małe pieniądze bo jakieś3-4 tyś zł i to jest mało dla was?jego żona w sekretariacie kopalni ma 3 tyś zł i to ma być mało?Wy górnicy chyba życia nie znacie i realiów pracy w Polsce !!!! z szacunkiem krzysiek.

poczatkujący

Niewiem jak masz 1500 zł i lekka praca to przemyśl na grubie dostaniesz 3 tysie z kartkami na jedzenie i węglem chcę spróbować pod (usunięte przez administratora),pracuje ponad połtora rokupod Kw S.A żona nie pracuje i w sumie sporo zaoszcżedzliśmy jak na polskie warunki ,ale to przez dorabianie na boku ,robota nie jest zła ale trzeba mieć stalowe nerwy wczesniej robiłem w NL wydawało mi się że tamci ludzie śą (usunięte przez administratora) i kapują ale za 6 tys na miesiąć na czysto ,trzymałem ryj na kłodkę nie licz na ulgowe traktowanie ,trzeba swoje zrobić a te bajki opowieści ,to opowiadają szcżesliwcy co pobrali urlopy ,oni byli na innych zasadach ,rób wszystkie kursy aż do bulu co się da ,tak miedzy nami za 1500 zl to ja bym pracy nie podjoł zadnej 2 lata byłem na swoim i 4 lata w NL ,wiem ile można zarobić kasy ,myśle ze 3 tys to dolna granica za którą warto robić ,poniżej tej kwoty siedzę w domu ,rozwazanm jeszcze opcje jazdy na tirach prawko mam tez dobrze płacą ,ale narazie siedze na kopalnii

koń

witam nie wiecie czasami kiedy beda placic 14-tę na staszicu ???? dziekii pozdrawiam

do staszica?

A dziwisz sie ? ze dostajemy premie?? nie dosc ze mamy najwieksza fedre w calym holdingu to jescze najmniejsze zarobki !! jakby nie wesola to dawno by ten holding upadł

Borys
@do staszica?

Panowie z Holdingu, weźcie kalkulatory w łapki i zacznijcie liczyć, jeśli potraficie. Wyliczcie ile armia nierobów w biurowcach Holdingu kosztuje ich budżet i czy na pewno jest konieczna taka armia do funkcjonowania tej instytucji, a może to tylko stanowiska wyimaginowane pod pewne osoby? Poza tym należałoby się w ogóle zastanowić nad zasadnością istnienia tej chorej komórki, skoro mamy ministerstwo? Górnicy już dawno powinni Was wywieźć taczkami na bruk i mam nadzieję że kiedyś do tego dojdzie, bo prosicie się o to. Ile można okłamywać tych ciężko pracujących górników, żeby w końcu wyrzucić ich na bruk, mam nadzieję, ze na tym bruku brać górnicza się scali i pokaże wam gdzie Wasze miejsce w szeregu. Pozdrawiam, były górnik.

Łukasz

Mam ofertę pracy (niby po znajomości) na dole. Ale czytając to zastanawiam się czy warto. Teraz zarabiam 1500 ale się nie na robię, ciepło, miło, ludzie się do siebie odnoszą z szacunkiem. Zarobić 500 zł więcej za tak ciężką pracę. Nie mam pojęcia co robić ??

ze staszica

Zobaczcie co dostają na KWK „Mysłowice-Wesoła”, ciekawe czy u nas coś takiego będzie: W dniu 29 października 2012 r. pomiędzy Dyrekcją Kopalni a Związkami Zawodowymi działającymi w kopalni „Mysłowice-Wesoła” zostało podpisane porozumienie o wypłacie jednorazowej premii zadaniowej w grudniu 2012r. Wysokość pełnej premii wynosi 1000 zł (brutto) na osobę. (Warunkiem jest nie posiadanie zwolnienia lekarskiego w okresie od 01 stycznia do 31 października 2012 r. powyżej 60 dni) Oraz, Dyrekcja Kopalni zobowiązuje się do wypłaty w styczniu 2013 r. dodatkowej premii zadaniowej dla pracowników nie posiadających absencji chorobowej w listopadzie i grudniu 2012

Pepo73
@ze staszica

Wesoła 1000 zł premii uznaniowej za brak L4 nie dostała i nie dostanie.

Krzysztof

Chłopy - nie dajcie się robić w \"ciula\" . Zbierzcie załogę i na wiecu powiedzcie Panom z dozoru że za takie pieniądze to sobie mogą sami bić chodniki -- przygotowywać i zabezpieczać ściany, fedrowac i zabezpieczać wyrobiska. W końcu na tej jednej \"gróbie\" robota sie nie kończy. No chyba że ktoś już musi robić ze względu na zdrowie i wiek .

syfiasty wpis

kolejny syfiasty wpis gościa powyżej.... polecem portal zaginieni.pl będzie bardziej odpowiednim miejscem do tego rodzaju wpisow

w potrzebie

olać murcka - 2012-06-12 18:04:13 \\\\\\\"murcek\\\\\\\" ten portal powstał w celu opisania danego pracodawcy od strony zarobków, podejścia pracodawcy i przełożonych do pracowników i o tym jak wygląda stanowisko pracy w danym zakladzie pracy.Więc durniu nie rób tu syfu głupimi wpisami ! bo twoje idiotyczne wypociny nikogo nie interesują i nie mają kompletnie żadnego sensu na tym i na jakimkolwiek innym forum ! Jeszcze raz przeczytam tak bez mózgowy wpis to zbesztam jego autora....Witam kolegow gornikow mam mala prosbe do tych co pracuje na kwk murcki potrzebowalbym namiary na goscia ktory tam pracuje ale nie jako gornik ale jezdzi tam busem i wozi gornikow ,wiem tylko tyle ze ma na imie (usunięte przez administratora)i zgory dziekuje pozdrawiam

olać murcka

Kierowca Zetora - Staszic

murcek - 2012-06-11 15:36:54 Staszic to wymysł komunistów, wcisnęli go na c (usunięte przez administratora) a miedzy 4 inne kopalnie i teraz kombinują gdzie by tu fedrować, i podkopują sąsiednie kopalnie utrudniając sobie i innym wydobycie..Chyba Cie głowa boli. Już wszyscy zapomnieli jak Staszic za friko oddawał węgiel innym kopalniom żeby mogli sprzedawać bo sami mieli kłopoty finansowe a teraz jak Staszic ma problem wszyscy na niego narzekają. Żałośni jesteście. Zawsze można przyjąć się za piekarza jak komuś się nie podoba praca na kopalni. Pozdrawiam.

murcek

prezes

siemka koledzy na staszicu są przyjecia ja mam prace zarobie tak 2000zł i zastanawiam sie robiłem na katowicach zwolniłem sie w 2000roku odprawa i zastanawiam sie czy sie przyjąć bo są rekrutacje na staszic

do Michała

Masz kilka opinii w których górnicy dokładnie opisali średnią miesięczną wypłate w skali roku biorąc pod uwagę wszystkie dodatki. Nie bądź taki pewny co do tych emerytur .Dziś słyszymy jak się zmienia wiek emerytalny i komu zabieraja i skaracają wcześniejsze emerytury. Tusk w zeszłym roku wspomniał również o tym ,że się weźmie i za górników.Kwestia czasu... Twoi koledzy zapomnieli wspomnieć ,ile tak naprawde dni w miesiącu siedzą pod ziemią , bo NA PEWNO NIE JEST TO 20/22 DNI lecz prawie cały miesiąc. Idz na dół i sam się przekonaj po miesiącu jak jest naprawde , a nie będziesz pisał pierdoły które wbili ci koledzy do głowy. Mi tesz opowiadali ,że jest super kasa . No pewnie ,że dla kogoś kto w ogóle nie miał pracy a teraz zaczął zarabiać to wydaje mu się ,że chwycił boga za nogi , bo zarobi 2200zł z kartkami i węglem. Są i tacy co robili za 1400zł w innym zakładzie a teraz zarobią 800zł więcej za nieporównywalnie inną pracę od poprzedniej i uważają ,że nigdzie tyle nie wyciągnął co tam.

Michal

Czytając wasze opinie i porównując je z opiniami znajomych widzę same sprzeczności co do wyplat . Praca fakt faktem ciężką i niebezpieczna ale zarobki czy ktoś policzył sobie barburke i 13 plus wypłaty z kartkami talony na węgiel plus to że są wszystkie składki płacone a nie jak indziej najniższą krajowa plus 500 do ręki sumujac to ile to wychodzi na rok. Z opiniami znajomych kwoty przekraczają 3300-3700. Wcześniejszego przejścia na emeryturę nikt jakoś nieuwzglednil. Czy aby napewno jest tak źle czy może faktycznie lewus choć by zarabiać miał 5000 tys siedząc przy biurku to i tak będzie narzekal że go (usunięte przez administratora) a boli.

enigma

A czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy geofizyków na kopalni? Jakie zarobki, jak system pracy, jakie obowiązki i czy w ogóle przyjmują takich czy raczej jest ściśle określony personel i raczej mało w nim zmian i nowych osób?

Zostaw merytoryczną opinię o Katowicki Holding Węglowy - Katowice

• Jak się pracuje w Katowicki Holding Węglowy?

Zobacz opinie na temat firmy Katowicki Holding Węglowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Katowicki Holding Węglowy