Opinie o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowicki Holding Węglowy, i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Katowicki Holding Węglowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Katowicki Holding Węglowy?

Bartek Nowy wpis
Kandydat

Witam. Szukam nowej robótki, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Katowic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Katowicki Holding Węglowy? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Bartek

Marianna Nowy wpis
@Bartek

Hej Bartku. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to sugeruję firmę Dynapac z Katowic. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Wybieraj pracodawcę mądrze. Marianna.

Olga Nowy wpis

Raczej nie ma sensu już tu podpytywać o opinie o pracy - firma jest zamknięta na stałe.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Katowicki Holding Węglowy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Katowicki Holding Węglowy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Podpięcie Kierowca TAXI
logo firmy Spawacz
GoWork Service GmbH
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Katowice
BBA TRANSPORT SYSTEM Sp. z o.o. Sp. K.
(136 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Bogdan

witam dotyczy kopalni Staszic Panowie Dyrektorzy i Prezesi jestem Pracodawcą który miał okazję sprawdzić opinie kierowców próbujących wykonać swoją pracę w zakresie transportu węgla z waszej kopalni przypominam że to też ludzie i chcą pracować 8-10 godzin dziennie a nie stać w niby kolejce " niby kolejce " gdyż w większości jest spowodowana waszą nieudolnością pracy i bardzo słabym nadzorem Górnik do pracy przychodzi po to by zrobić osiem godzin a praca którą ma wykonać to jest czwartorzędna. Efektem waszej pracy nie szanujecie czasu innych ludzi i firm dla których praca staje się nie opłacalna co za tym idzie przekłada się na cenę węgla który i tak jest drogi. Węgiel orzech II ładowałem 6 godzin 13-19 byłem szósty w kolejce a na kopalnianych zwałach leży kilkadziesiąt tysięcy ton tego asortymentu. Jak już doszło do załadunku to pracownik potraktował moją skrzynie ładunkową jak śmietnik po zjedzeniu czegoś śmieci wrzucił na kiper w węglu natomiast znajdują się butelki po napojach , zużyte maseczki przeciw pyłowe , kawałki gumy kabli itp. To że taki węgiel dajecie klientowi to wina dozoru nikt tego nie kontroluje byle osiem godzin i do domu .Panowie gdyby nie węgiel z importu to cena by oscylowała w okolicach 1200 zł tona i czekali byśmy po dwa dni przed kopalną a górnicy pracowali by jeszcze gorzej. Czuję się okradany przez was Kopalnie są państwowe Państwo to My więc jakaś niewielka część tej kopalni jest moja . Ta Firma zatrzymała się w latach siedemdziesiątych zmiana nazwy niczego nie zmieni trzeba zabrać się do Pracy nie jestem za Likwidacją naszych Kopalń . Pozdrawiam

Paulina
@Bogdan

Nie da się zaprzeczyć, że wiele Twoich uwag jest na pewno trafnych. Ale wydaję mi się, iż to forum nie jest odpowiednim miejscem do tego typu rzeczy. Chyba powinieneś udać się na rozmowę właśnie do Prezesów Katowickiego Holdingu, bo przecież istnieje szansa, że oni tu nie zaglądają. Jak zatem zrobisz?

Maniek
Kandydat
@Bogdan

Czy są przyjęcia i opłaca się przyjsc

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Katowicki Holding Węglowy?

KOKOLOKO
@Pytanie

odbywa się w Hotelu Mariackim gdzie dostaje się kilka podchwytliwych pytań. Jeśli odpowie się na 3 to jest się przyjętym. Wówczas zaczyna się imprezka mocno zakrapiana i przekąskowa. Następnie imprezka przenosi się do hotelowego apartamentu z podobnym zestawem plus dziewczynki i chłopcy w zależności od preferencji. rano już z umową o pracę rozjeżdżamy się do domciu. Tak wygląda cały ten proces. Polecam ! Sam to przeżyłem !

Kasia

Często macie teraz zwolnienia ?

wiki-pedia

Jak to co? Pracujom

Jasiek

Jak się pracuje w firmie? Może ktoś napisze kilka słów?

Szwagier
@Jasiek

Obudź się. Ta firma już nie istnieje.

żona górnika

Z wypłatą zawsze do 10 każdego miesiąca. O dziwo teraz przyszła 5.10 ale za to jaka..... mąż z wczasami pod gruszą jako elektryk na przodku 2500. Ciekawa jestem gdzie i na kogo ida te prawdziwe pieniądze

żona górnika
@żona górnika

2800 kombajnista 4 święta kpina

Magda J.
@żona górnika

Witam szukam górników z kopalni Wieczorek do 35 roku życia którzy stracą pracę. Chodzi o reportaż do telewizji Arte. Czy jest ktoś tutaj kto zechciałby się wypowiedzieć?

zrestrukturyzowany
@Magda J.

Pani Magdo, jestem górnikiem z kopalni Wieczorek. Realnie rzecz biorąc, górnicy z tej kopalni nie tracą pracy, a są przenoszeni na inne kopalnie. Czy ta telewizja Arte to nie jakiś spóźniony żart na 01.04? Wielu ludzi na gowork gotowych jest wypowiadać się nawet bez obietnic zostania gwiazdą telewizyjną :-)

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Katowicki Holding Węglowy? Jak tak, to dlaczego?

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji do Katowicki Holding Węglowy? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Paulina

Witam, Czy ktoś jest w stanie wypowiedzieć się na temat firmy Katowicki Holding Węglowy , jakie panują warunki w firmie? Firma, jest dosyć znana na śląsku, więc może ktoś z was napisze coś aktualnego? Może prowadzą jakieś rekrutacje?

ryl
@Paulina

Przecież ta firma już nie istnieje ...

olo

coś w sprawie czternastek? wie ktoś?

Xxx

Wiadomo coś o przyjęciach na kopalnie w 2017?

mukka

a te sensacje twoje to można gdzieś oficjalnie potwierdzić?

KaKU

Właśnie dziś Fader wrócił z pracy i ma złą wiadomość Holding ogłosił UPADŁOŚĆ

wafel

Co z kartkami i 14. Ponoc cos kombinuja zeby zabrac. Wie ktoś cos?

Ryl

2,5 na reke ze sciany 2 tys z oddzialow pomocniczych za czarne dni bez wekendow w tym jest już wliczony ekwiwalent za wegiel bez niego było by naprawdę tragicznie - ok 400 flapsy około 300 i mleko cala wyplata górnicza nie warto !!!

prawda

Jedynym pozytyw em pracy na dole jest przejście na emeryturę wcześniej niż 67 lat ,cało reszta to bzdury,zarobki nędzne, wymagania jakby płacili niewiadomą ile

trampek
@prawda

tez sie z Toba zgodze Kolego masz racje 100% !

Zostaw merytoryczną opinię o Katowicki Holding Węglowy - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Katowicki Holding Węglowy?

Zobacz opinie na temat firmy Katowicki Holding Węglowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Katowicki Holding Węglowy