Sieg Star

Tychy

Opinie o Sieg Star

ypaoalo

firma zajmuje się wymianą oleju, ale tez moze doradzić w kwesti samochodów na pewno też i to dobrze.

marian056

rzetelna firma,mechanicy starają się, solidna- co jest dużym plusem.Naprawiałem tam Opla Zafirę. Nie naciągają z kosztami..

Lukas

Piotr jajk mozesz to podaj numer do siebiee. Mam troche pytan o prace na tym serwisie. Kiedy tam pracowales? bo znam chlopakow ktorzy tam pracowali i z tego co mowią to jest calkiem inaczej jak piszesz. No chyba ze sie cos zmienilo.

Piotr

Rzetelna i sumienna firma, pracuJę dla firmy od kilku lat. Otrzymuję zawsze terminowo bardzo dobre wynagrodzenie za wykonanie zleconych prac Pozdrawiam

siegstar

(usunięte przez administratora) Nie miałeś pojęcia o mechanice pojazdowej a to jest podstawa,żeby wykonywać ten zawód. Chęci do doskonalenia zawodowego też nie miałeś. Żaden specjalistyczny warsztat samochodowy nie zatrudni mechanika bez wiedzy i braku chęci do pracy.

Zostaw opinię o Sieg Star - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieg Star