kwk Mysłowice- Wesoła

Opinie o kwk Mysłowice- Wesoła

pik

atmosfera pracy do kitu dozór wyższy jest arogancki i nie konkretny (jeden z drugim podważa decyzje kolegi) traktują ludzi jak niewolników ,a co do zarobków po 15 latach pracy w moim przypadku to 2800 netto z 5 świętami nic specjalnego. Jeśli ktoś chce się natyrać za marne pieniądze i jeszcze słuchać gróźb i obelg pod swoim adresem ze strony dozoru zwłaszcza wyższego to zapraszam do pracy w tej kopalni

Zostaw opinię o kwk Mysłowice- Wesoła - Lędziny

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kwk Mysłowice- Wesoła