Opinie o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Katowicki Holding Węglowy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Katowicki Holding Węglowy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katowicki Holding Węglowy w Katowice

Operator Galwanizerii

Panowie czytałem wasze posty dlatego ze zastanawiam sie by przyjać sie do pracy na kopalnii. powiem wam tak ze pojęcia nie mam jak tam jest, jedyne co wiem ze jest ciezko i podziwiam wszystkich pracownikow kopalnii tych na dole i u gory. co prawda na dole napewno ciezej. ja jestem operatorem w galwanizerii i powiem wam ze mam dosc. uwiezcie badz nie ale tu tez jest ciezko. fizycznie ciezko psychicznie bardzo ciezko. Ja czlowiek po 1 studiach w trakcie 2 studiow inz. zap.... caly miesiac za srednio 1500zl netto bez dodatkow bez prawa do urlopu nie mowiac o najmniejszych pomocach itp. w galw... po 1 miesiacu dostalem awans wlasnie na operatora bo jestem pojetny... panowie nie chodzi mi o jakies przechwalanie tylko po prostu chce sie dowiedziec naprawde jak jest poza tym ze ciezko. ciezkiej pracy sie nie boje i nawet mimo wyksztalcenia moge isc do lopaty byle by jakos godnie zyc utrzymac siebie i przyszla zone a nie zapier (usunięte przez administratora) od 1 do 1 i caly czas liczyc czy mi zabraknie na utrzymanie nie myslac o jakims odpoczynku bo niestety w 90% prac w polsce nie mozna liczyc na odpoczynek. nevermind drodzy Panowie prosze o racjonalna i w miare szybka odpowiedz czy jesli sie przyjme na kopalnie to czy dam rade przezyc i cos odlozyc... znacie mniej wiecej moja pozycje. z gory dzieki za pomoc

stonecold

do abc - 2012-04-24 17:42:31 trąbo to nie forum górnicze tylko portal mający na celu opisać dany zakład pracy z dobrej i złej strony. a ty robisz tu wielki syf takimi beznadziejnymi wpisami. Nawiasem mówiąc kogo interesuje ile potrwa wydobycie na 303 ?! Chyba tylko takich tępaków jak ty !To jest dobre pytanie:-) Ta ściana już dawno (usunięte przez administratora) powinna być zalana bo tam nie ma ani węgla ani postępu. Aż dziw mnie bierze prostego górnika że opłaca sie coś takiego utrzymywać. W takim tempie to z 5 lat lekko ta "ściana" jeszcze pojedzie :D

stonecold

fajnie że na wujek papiery złożyłeś jak za 2-3 lata wujka już nie bedzie. Gdyby staszic nie udostępnił im swoich zasobów z pola L to już by powoli gasili światło na Wujku.

do abc

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Katowicki Holding Węglowy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
abc

Robi ktoś na ścianie 303? jak tak to jak myślicie jak długo jeszcze potrwa jej wybieranie?

nierób

I bedzie nas nirobów przybywać jak nie zmienią jałmużny na wypłate !

Hans74

...i takich właśnie nierobów mamy coraz więcej!!! Zastrzeliłbym z zimną krwią, bo szkoda pieniędzy na utrzymywanie takiego leszcza. [usunięte przez moderatora]

,,,

nierub - 2012-04-09 18:42:21 ... - 2012-04-06 12:18:02 mikol - 2010-08-25 16:16:55 od dwóch tygodni siedze na l4 niby na kręgosłup , potem ide załątwić u znajomego doktorka l4 za kase, które pociągne z pół roku w tym czasie dostane comiesięczną wypłate , barbórkę i czternastkę a na końcu wypłacą mi zaległy urlop jak złoże wypowiedzenie. podczas mojej "choroby" zamierzam popracować na czarno w owiele lepiej płatnej branży jaką jest bu (usunięte przez administratora) ictwo gdzie przed kopalnią pracowałem 10 lat .a po tym okresie przyjmuje się legal i mam w (usunięte przez administratora) tą robote w tym syfie na dole za psie pieniądze no chyba , ze któś uważa 2300zł z wliczonymi w to kartkami i węglem za super kase na tą najgorszą w polsce robote. dodam ,że pracując na kopalni podjąłem naukę w średniej szkole górniczej . oczywiście zaliczyłem pierwszy rok i teraz miałem iść do drugiej klasy ale doszedłem do wniosku , ze ta szkoła to strata czasu ,bo na dole po szkołach górniczych nie brakuje ludzi a w nagrode za poświęcone lata nauki dla górnictwa zarabiają to co ja. swoją drogą dodam ,że z moich obserwacji widzę ,że górnik to najgorzej ubrany człowiek w polsce , najbardziej zniszczona twarz i ciało a mała zawartość tlenu w powietrzu na dole robi im gąbki z mózgu i mówie to jak najbardziej szczerze ,bo nie uważam tego za żart . pozdrawiam ryli co mają klapki na oczach i myślą , ze łopata i umazany pysk to ich przeznaczenie do końca życia ! masz jeszcze nierobie czelność pisać jak zamierzasz okraść mnie płacącego na ciebie podatki ... ale kretynizm wyniesiony z familoków i litry piwa robią z takich jak ty cwaniaków - jesteś jedynie tanim kretynem...pełno takich z piwem w łapie przesiaduje na placach zabaw dla dzieci i potem wielki płacz , że po mordzie dostali :))) rylce z przydurnym wyrazem facjaty :))Nie mieszkam w familoku i nigdy nie mieszkałem , za piwem i wódką nie przepadam. A kopalnie okradałem siedząc na L4 dla tego,że płacili tam grosze i stwierdziłem ,że praca tam nie ma sensu !. Odebrałem na l4 to co mi się należało z nawiązką. Rylu obecnie pracuje w innej branży i nawet nie śni mi się iśc na L4 , bo tak fajnie się zarabia ,że aż żal stracić taką pracę a jakim prawem z moich podatków muszę odkładać na twoją zafajdaną emeryture ?!!!! Kto ci rylu kazał się pchać tam na duł by teraz wszyscy byli zmuszeni robić na twoją zafajdaną emeryturke po 25 latach??!!!!!Naucz się analfabeto pisać w miarę poprawnie , to co ci się należało roszczeniowo nastawiony polaczku to " (usunięte przez administratora) " ... musisz mieć poniżej przeciętnej inteligencję aby oficjalnie pisać jak okradałeś podatników ... ale skoro jesteś takim matołem to napisz nazwę firmy w której "pracujesz" darmozjadzie abyśmy wiedzieli którą firmę omijać z daleka...

nierub

...

...

górnik 2 - 2009-11-26 17:27:28 potwierdzam .kto nie wierzy niech się przyjmie ,na moje miejsce , bo ja mam dosc zwalniam sie. to nie czasy komuny kiedy byla kupa dodatków, inne pieniądze i mieszkania za ta prace. jasne sa i tacy co wycisnął wiecej na miesiac ale robią soboty , niedziele i swieta a po kilku latach wygladaja jak stare zniszczone dziady z wyłupiastymi gałami z wysiłku fizycznego! a robią tu na dole , bo tu na slasku ciezko z praca wszedzie a urząd górniczy zdaje sobie z tego sprawe i dlatego płaca grosze, bo wiedza ze ludzie i tak tu przyjda,bo malo wielu z nas ma tylko takie wyjsciekomuna już się na szczęście skończyła i skończyły się już wsze dodatki nieroby (średnio pracujecie 3 godziny pod ziemią - efektywnie) - jak widać roszczeniowo nastawieni górnicy dalej wołają komuno wróć :))) - za swoje pieniądze dzielcie sobie dodatki , a nie z moich podatków bezmózgi ...

mario s

Bardzo dobrze że piszecie te opinie. Znajomy mi radził idz złóż papiery. Spokojnie przeszło 3 tyś bedziesz miał. Jak czytam Wasze wypowiedzi to sie zastanawiam z kad on ta kwote wział. Pierdole żadnych papierów składał nie bede. Dzieki Waszym opiniom czasu przynajmniej nie strace

Hanys74

fizol, nie fizol, każdy jest człowiekiem i znam takich mgr inż., co ledwie czyta, a w robocie wysługuje się podwładnymi, bo sam nic nie potrafi stworzyć, zrobić, pomyśleć! Proszę nie obrażać pracowników fizycznych (choć sam nim nie jestem), bo to oni zap... na cały KHW! Oczywiście, my biurkowcy też swoje robimy, nerwy zżeramy itd., ale niech każdy robi to, co potrafi najlepiej. Szacunek dla Wszystkich "Fizoli" ;) ...gdzie te czasy, gdzie Kierownictwo Zakładu godne tych "stołków". Lepiej już nie będzie niestety...

do magdy

widać ,że żona górnika . "który" pisze się "ó" zamknięte

magda

Jesteś [usunięte przez moderatora] i (usunięte przez administratora) em nazywając tak górników ,kim ty jestes nazywając ich tak zwykłym fizolem bo człowiek wykształcony napewno by tak nie pisał,tylko zwykły fizol na powierzchni ktury jest [usunięte przez moderatora]

moja wypłata

Moja wypłata za styczeń 2012 bez dnia chorobowego ( praca w oddziale wydobywczym, 7 lat stażu ) : 1923,47zł z wliczonym węglem eh....... chory kraj......chore zarobki......chore ceny w sklepach i opłaty.....

Ściema z zarobkami

Pracując na kopalni kilka lat tak jak pozostali moi przedmówcy ściemniałem przed rodziną i znajomymi ,że niby ile ja to nie zarabiam , bo mi było wstyd się przyznać JAKIE FAKTYCZNIE GROSZE ZARABIAŁEM ! ( paski z wypłatą ludzi co pracowali po kilkanaście lat nie różniły się kwotowo od moich wcale) Przez takie ściemy o zarobkach ludzie którzy nie mieli z kopalnią do czynienia wyobrażają sobie ,że tam się zarabia super. Ja tez miałem tak oczy zamydlone i też uwierzyłem. Na szczęście już się zwolniłem :)

Dajcie kretom spokój

Dajcie kretom spokój ! Powinniście się cieszyć ,że na śląsku też są ludzie głupi i mądrzy. Niestety tak ten świat stworzony ,że głupi musi np. ryć pod ziemią by mądry miał prąd i ciepełko w domu. Tylko szkoda ,że tym głupkom płacą takie grosze, bo nadejdzie taki dzień ,że się zbuntują i nad (usunięte przez administratora) ki zmarzną :D

do nydelkuli

nydelkula widac ,że zostałeś stworzony tylko do roboty przy łopacie. Zastanawiales się kiedykolwiek co ci z tego rycia przyjdzie w życiu ? Zarobisz parę groszy więcej od ludzi pracujących na powierzchni w innych branżach w normalnych warunkach. A ty ryjesz jak kret ! Nie rozumiem dlaczego podajesz przykład zarobków pracowników REALA tak jakby praca tam tylko była. ciekawe ile z tych paru stówek więcej miesięcznie weźmiesz ze sobą na tamten świat... Napisz cos mądrego i opisz jaki sens ma praca na dole w porównaniu z powierzchnią ? Ja sensu pracy na dole nie widziałem , dlatego po 3 latach opusciłem na wlasne życzenie ten maras .

Nudelkula

Komuna sie skończyła a jak Ci się niy podobo to idz (usunięte przez administratora) ć do Reala za 900 w ciepełku. Robić wom się niy chce i tyla polskie lynie ino siedzieć na [usunięte przez moderatora] i nic niy robić to by Wom pasowało. [usunięte przez moderatora] !

Zostaw merytoryczną opinię o Katowicki Holding Węglowy - Katowice

• Jak się pracuje w Katowicki Holding Węglowy?

Zobacz opinie na temat firmy Katowicki Holding Węglowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Katowicki Holding Węglowy