Autovip Sp.j. R.Mielczarek A. Wierzbicka

Zaborów

Opinie o Autovip Sp.j. R.Mielczarek A. Wierzbicka

heniek

sądzisz, że tak może być faktycznie? Firma może nie należy do wybitnie wielkich, ale jednak ludzie często decydują się na zmianę zatrudnienia, szczególnie w branży motoryzacyjnej.

focus

Na poslkim rynku AutoVip istnieje już od 2000 roku. Powstał poprzez połaczenie phuVIP oraz Ernix i w dalszym ciągu zajmuje się sprzedażą dywaników welurowych. Branża wydaje się dość mocno zawężona ale mimo wszystko z tego co wiem to firma nie narzekaj specjalnie na brak zleceń i nudę czy też przestoje w produkcji

edek

też wydaje mi się, że samemu mozna troche już wicej poszukac na ten temat, ale jeśli faktycznie interesujecie się praca jako taka to chyba najleiej jest tutaj napisac, w końcu będzie sie miało informacje z pierwszej reki i to wszystko jest chyba najlepsza opcją niż iśc w ciemno na rozmowe rekrutacyną do nich.

jav

ja wszystkim byłym pracownikom radzę zająć się swoimi sprawami, bo na ten twór, którego w żaden sposób nie można nazwać firmą,(usunięte przez administratora). A tych normalnych - wszystkich już byłych pracowników pozdrawiam i do zobaczenia :)

ooooo

ktoś ma kiepskie informację,(usunięte przez administratora)

oooooo

hahhahahahh! który niby pracownik "bardzo pozytywnie wspomina współpracę"? Nie jest mi znany żaden taki spośród tych którzy pracowali za czasów(usunięte przez administratora)

ooooo

Istnieje tylko współwłaściciel się zmienił...

Były Pracownik

Bardzo pozytywnie wspominam współpracę z powyższą firmą. Szkoda, że już nie istnieje.

Bezimienny

Z tego co mi wiadomo to ta firma już nie istnieje.

do pracownika

Uwaga dla mało inteligentnych pracowników AV : to że ktoś dodaje opinię w marcu nie znaczy że był na rozmowie w marcu. Pieniądze to nie wszystko jednak wielu rzeczy nie da się kupić....

hehe... ciekawe, że firma AutoViP w marcu nie przeprowadzała żadnych rozmów kwalifikacyjnych na handlowca :)

tunezja4

Z ciekawości, jakiego rzędu to wynagrodzenie?

rozbawiony

nie wiem jak atmosfera ale placa marnie! poszedlem na handlowca, pan wlasciwiel poinformowal mnie o obowizkach /obsluga klientow na terenie calego kraju/ a potem rozbawil kwota wynagrodzenia. Stary z choinki sie urwales? kto ci odwali taka robote za te pieniadze?

tunezja3

Szczerze odradzam pracę w tej firmie, jest okropna atmosfera a jeden z szefów po prostu dręczy ludzi. dziwię się, że nie mieli jeszcze sprawy o mobbing. Szkoda bo teraz myślą że wszystko im wolno...Najlepsi pracownicy odeszli w ciągu ostatniego roku. Firma się sypie zostali sami puści ludzie, którym zależy tylko na pieniądzach.

tunezja2

odradzam wszystkim. Lepsza już robota w tesco...

Tunezja

Atmosfera w firmie - nie do zniesienia. Traktują pracowników jak swoją własność - zero szacunku dla twojej pracy. "Nie ten to będzie inny! Czeka tysiące na twoje miejsce i to za mniejszą kasę". Takie jest ich motto. Awans, tak możliwy - ale tylko przez łóżko!

prawo-pracy

AV- domyślam się że jest to wypowiedź przedstawiciela Autovip. Należałoby zacząć od podsumowania wypowiedzi - jak dla mnie potwierdziliście prawdę opinii luki11. Cała wypowiedź ma na celu przedstawienie tej dziewczyny w czarnych barwach. Proszę zwrócić uwagę na kilka szczegółów waszej wypowiedzi: Cytat 1) \"Dziewczyna zachodzi w ciąże choć deklarowała szefostwu, że przynajmniej rok przepracuje przed kolejnym dzieckiem\" - jaka deklaracja?? Na jakiej podstawie właściciel/właściciele firmy oczekują deklaracji ze strony pracownicy odnośnie powiększania rodziny. To jest NIEZGODNE Z PRAWEM. Ciekawe czy kazaliście jej jeszcze podpisać jakąś lojalkę - jeśli tak to dziewczyna powinna złożyć sprawę do sądu pracy i na pewno by wygrała. Cytat 2) \"pani ciężko chora na „ciąże”, spaceruje sobie z dziećmi na słonku czy biega po sklepach (choć w L4 jest napisane powinna leżeć)\" - nawet jeśli w zwolnieniu jest zaznaczone, że chory powinien leżeć nie oznacza to, że trzeba 24h/dobę leżeć jak kłoda w łóżku. Pracownica ma prawo do spaceru (pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie). Zrobienie zakupów niezbędnych też jest dopuszczalne. Przecież musi coś jeść, pić itp. Cytat3) \"chodź wiemy, że każdy kto wie, że zostanie zwolniony z pracy\" - no właśnie urodziła dziecko to trzeba zwolnić z pracy. Brawo, brawo dla \"super\" pracodawcy. To teraz może niech każdy sam oceni tą firmę.

obserwator

Tak owszem, wszyscy wiemy że ciąża to nie choroba. Tylko skończyły się nareszcie czasy że kobieta zachodząca w ciążę \"musi\" pracować do dnia porodu!!!!! A pracodawcy nie powinni zatrudniać kobiet skoro potem je szykanują z powodu zajścia w ciążę.!!!!! Od razu widac że właścicielami \"Autovip...\" są panowie. Ciekaw jestem czy mają własne dzieci?

AV

…najgorszy potwór i należy taką osobę [usunięte przez moderatora]. Mocne słowa padły ale czy prawdziwe ? Zastanówmy się – Dziewczyna zachodzi w ciąże choć deklarowała szefostwu, że przynajmniej rok przepracuje przed kolejnym dzieckiem.- wszelkie plany szlak trafił Przed zajściem w ciąże już planuje, że będzie na chorobowym (bo to jest najtańsza opieka nad drugim dzieckiem)- miłe choć mi to podchodzi pod wyłudzenie Wyobraźcie sobie jaką opinie o takiej kobiecie mogą mieć współpracownicy kiedy widzą jak pani ciężko chora na „ciąże”, spaceruje sobie z dziećmi na słonku czy biega po sklepach (choć w L4 jest napisane powinna leżeć) ; a oni muszą wykonywać pracę za nią Poco komu pracownica; która wykorzystuje zwolnienia lekarskie aby wyjechać na odpoczynek lub do prywatnych celów? Ciężko jest nam zrozumieć taką wypowiedź chodź wiemy, że każdy kto wie, że zostanie zwolniony z pracy będzie rzucał obelgi na swoich pracodawców Opinie zastawiam Wam Pozdrawiam

luki11

No cóż - też tak myślałem - do czasu. Jeśli ktoś ma ochotę tam podjąć pracę, to proponuję z góry zaznaczyć swoje oczekiwania co do pensji, obowiązków itp. A jeśli chodzi o dziewczyny - to wybijcie sobie zakładanie rodziny, bo niestety z tego co wiem to pracownica zachodząca w ciąże to dla szefów tej firmy najgorszy potwór i należy taką osobę [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Autovip Sp.j. R.Mielczarek A. Wierzbicka - Zaborów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autovip Sp.j. R.Mielczarek A. Wierzbicka