Petrosol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe

Kraków

Opinie o Petrosol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe

Wzorowa firma. Pracować dla Petrosolu to zaszczyt i czysta przyjemność. Zarządzanie na najwyższym poziomie, pracownicy traktowani są z szacunkiem. Pan Prezes to osoba z klasą i ogromną wiedzą. Niestety takie przedsiębiorstwa to rzadkość na naszym rynku pracodawców :( Pozdrowienia dla całej załogi Petrosolu, życzę dalszych sukcesów.

Zostaw opinię o Petrosol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrosol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe