Opinie o Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud w Kraków

Michigan Nowy wpis

Nie wypłaca wynagrodzenia. Nie daje ubezpieczenia pracownikiom, nie wywiązuje się z umów.

Per Nowy wpis

Witam. Chciałbym wypowiedzieć się o atmosferze która panuje w firmie. Pan Rafał Herdecki zatrudnia pracowników bez umowy o pracę. W firmie umowę miało 3 pracowników a reszta pracowała na czarno. A chłopaki którzy mieli umowy nie mieli możliwości wzięcia urlopu ani L4 bo Pan Rafał za to nie płacil. Kolega był w szpitalu gdyż miał ostre zapalenie otrzewnej, to Pan Rafał stwierdził że może dać koledze " do długu" i będzie odbijał z wypłaty. Myślę że znajdzie się kilku właścicieli którzy podzielą moje zdanie i mięli styczność z Panem Rafałem i wiedzą jak to wyglądało. Pracodawca podczas upałów nie potrafił przywieść zgrzewki wody dla pracowników. Sprawa trafia do inspekcji pracy gdyż Pan Rafał nie wypłacił wynagrodzenia za pracę. Pozytywne opinie są od znajomych.Zamiast odebrać telefon i porozmawiać unika kontaktu. Dziecinada.Bądźcie czujni pozdrawiam. 11

Wykonawca klei styropian metodą ‘na placki’. Jest to jego domyślna metoda, o czym nie informuje - po zwróceniu uwagi w trakcie prac twierdzi, że pierwsza, środkowa i ostatnia warstwa klejone są obwodowo, żeby zapobiec utracie ciepła. Sprawdziliśmy to i okazało się, że wszystkie warstwy zostały przyklejone na placki, a wykonawcy nagle się przypomniało, że nasze ściany są krzywe i dlatego ‘nie da się’ przykleić styropianu obwodowo. Dodatkowo owe placki są na tyle grube, że styropian znacząco odstaje od ściany (w niektórych miejscach można włożyć rękę). Przy narożnikach okien styropian nie jest docięty w literę L, tak, jak powinien. Byliśmy dogadani co do zamknięcia elewacji od spodu klejem do styropianu — nie mamy listwy startowej (u nas to była wyjątkowa sytuacja). Okazało się, że klej został położony niechlujnie, ręką (na kleju odbite linie papilarne pracowników), tylko na części powierzchni styropianu, nie zamykając elewacji od spodu, dodatkowo na nie wszystkich styropianach. Wykonawca nie osadził puszek elektrycznych w elewacji, zostawiając wiszące kable. Wiele niedoróbek takich jak niedomalowana krawędź, brak kąta prostego przy wystającej części elewacji nad słupem, pozostawienie dziury po montażu rury spustowej itd. Parapety zostały założone po wykonaniu tynków, przez co po bokach są szczeliny. Tynk nie nachodzi na boczki lub nachodzi tylko tyle, że od razu popękał. Przez co bez problemu może dostać się woda za elewację. Jest to błąd w montażu. Dodatkowo wykonawca nie uszczelnił rogów parapetów przy ścianie. Szczeliny były tak duże, że można tam było włożyć palca (za elewacje). Niektóre parapety zamontowane wyjątkowo krzywo, z minimalnym lub brakiem spadku w niektórych miejscach. Wykonawca proszony był o zdjęcie zaślepek przy roletach, na co się zgodził. Gdy pytaliśmy, czy zostało to wykonane, pracownicy wykonawcy zapewnili nas, że to zrobili. Jak się później okazało, zaślepki nie zostały wyciągnięte, przez co rolety nie dochodzą do parapetów i jest widoczna szpara. W tym momencie rolety nie spełniają swojej funkcji. Wykonawca pozostawił po sobie liczne uszkodzenia/zabrudzenia na oknach, prowadnicach od rolet i parapetach. Również zabrudzenia od pianki, Z wykonawcą brak jakiegokolwiek kontaktu i odpowiedzi na reklamacje po wykonaniu usługi i otrzymaniu zapłaty. Moja ocena: szczerze odradzam. Mimo początkowego świetnego wrażenia finalnie był to najgorszy wykonawca, z jakim mieliśmy do czynienia. Nigdy tez nie spotkaliśmy się z takim pogrywaniem sobie z klientem. Fakt braku jakiejkolwiek odpowiedzi na reklamację zawierająca zdjęcia źle zamontowanych parapetów, porysowanych/zabrudzonych okien, niezdjętych zatyczek wbrew umowie itp. jest karygodny.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud - Kraków

• Jak się pracuje w Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud?

Rafał Herdecki Firma Remontowo-Budowlana Raf-Bud
  • Władysława Jarockiego 10C