Opinie o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej w Zielona Góra

Weronika

@Dobry kawał, piszesz, że obecnie firma szuka pracowników na produkcję. Prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje premie i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe. Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Może Twój staż pracy jest za krótki i dlatego nie dostałeś się jeszcze na szkolenia? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracodawcą? Zlecenie, czy na czas określony? Informacje, o których napisałeś przydadzą się osobom poszukującym pracy.

Dobry kawał

Firma produkcyjna pilnie przyjmie do pracy osoby na stanowiska produkcyjne /konfekcja/. Stanowiska do przyuczenia Oczekujemy sprawności fizycznej, zaangażowania i odpowiedzialności Oferujemy umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie do negocjacji, premie i szkolenia Zapraszamy do współpracy Premii brak to tylko pic na wodę a co do szkoleń to daleka droga chyba się nie doczekasz to w szkole mają lepiej. W stabilnej firmie hmm tam raczej wszystko wali się na łeb. Hasło firmowe oszczędności o tak sto tys. razy można mówić. Nie polecam obozu

Weronika

@Dobra zmianadziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że Tobie praca w Metal-Gum odpowiada. Piszesz o tym, że wynagrodzenie jest terminowe. To bardzo istotna informacja. Mógłbyś również powiedzieć więcej o warunkach zatrudnienia na jakie można liczyć? Czy pracodawca zapewnia również dodatkowe benefity?

Dobra zmiana

Wynagrodzenie co miesiąc wpływa na konto od lat bez żadnych przygięć, są rzeczy do naprawy, ale gdzie ich nie ma, czasami wystarczy pomóc.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Weronika

A ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy właśnie w tej firmie? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne. Co powinno się wiedzieć przed przesłaniem CV do Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Wąsiak

Dramaty w tym zakładzie

Broda
@Wąsiak

Po urlopie wrociles i to jest dramat.

janosik

wielkie brawa dla piotrusia :)

waska szparka

1. Szef nie spi - szef odpoczywa. 2. Szef nie je - szef regeneruje sily. 3. Szef nie pije - szef degustuje. 4. Szef nie flirtuje - szef szkoli personel. 5. Kto przychodzi do szefa ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami szefa. 6. Kto ma przekonania szefa - robi kariere. 7. Szanuj szefa swego - mozesz miec gorszego. 8. Szef nie wrzeszczy - szef dobitnie wyraza swoje poglady. 9. Szef nie drapie sie w glowe - szef rozwaza decyzje. 10. Szef nie zapomina - szef nie zasmieca pamieci zbednymi informacjami. 11. Szef nie myli sie - szef podejmuje ryzyko. 12. Szef nie krzywi sie - szef usmiecha sie bez entuzjazmu. 13. Szef nie jest tchorzem - szef postepuje roztropnie. 14. Szef nie jest nieukiem - szef przedklada tworcza praktyke nad bezplodna teorie. 15. Szef nie bieze lapowek - szef przyjmuje dowody wdziecznosci. 16. Szef nie lubi plotek - szef uwaznie wysluchuje opinii pracownikow. 17. Szef nie gledzi - szef dzieli sie swoimi refleksjami. 18. Szef nie klamie - szef jest dyplomata. 19. Szef nie powoduje wypadkow drogowych - szef ma kierowce. 20. Szef nie jest uparty - szef jest konsekwentny. 21. Szef nie znosi wazeliniarzy - szef premiuje pracownikow lojalnych. 22. Szef nie toleruje sitw - szef szanuje zgrane zespoly. 23. Szef nie zdradza swojej zony - szef wyjezdza w delegacje. 24. Szef sie nie spoznia - szefa zatrzymuja wazne sprawy. 25. Jesli chcesz zyc i pracowac w spokoju - nie wyprzedzaj szefa w rozwoju. k...a jego mac zachowujecie sie jak dzieci jeden drugiego kabluje szacun panowie

Don

@Angelina @Bogu...Witamy Pana Synka na forum... tekst "przysłowiowe o 15 pod bramą" słyszymy tylko od jednej osoby w tej firmie :)

Piotr Aleksa.....

Pracowałem w Metal-Gumie 2 lata i nie żałuje tego czasu, ale bardzo się ciesze, że zwolniłem się z tej firmy. W firmie pracuje dużo naprawdę fajnych i kompetentnych ludzi ale praktycznie wszyscy są traktowani przez zarząd firmy jak śmiecie. W firmie nie jest nagradzane krytyczne myślenie i działanie na rzecz rozwoju firmy, tylko zgadzanie się z jedyną słuszną linią szefa. Czy było to realne i sensowne nie ma znaczenia, najważniejsze jest żeby się przypodobać, a gdy jedyna słuszna prawda okazuje się nierealna, winni są wszyscy inni. @Angelina, @Bogu: Dwa komentarze, przychylne firmie napisane tego samego dnia, w odstępie 1 minuty, w ogóle nie budzi podejrzeń... Nawet propagandy firmy nie potraficie poprowadzić kompetentnie... Nie będę nikogo tutaj imieniem lub nazwiskiem wywoływał, ale powinniście się zastanowić dlaczego w przeciągu tak krótkiego okresu czasu z firmy na dziale produkcji odeszło tak wiele osób. Kiedy zaczynałem na produkcji pracowało około 50 pracowników produkcyjnych, kiedy kończyłem zostało około 20, gdzie duża większość nie została zwolniona, ale sama się zwolniła bo miała dość pracowania w takiej atmosferze, a z tego co wiem większość aktualnej załogi poważnie zastanawia się nad zmianą pracy. Firma nie będzie w stanie funkcjonować jeśli nie będzie miał kto produkować, a odbudowanie kadry produkcyjnej, wraz z kadrą kierowniczą produkcji kosztuje dużo pieniędzy i zajmuje dużo czasu, bardziej opłacałoby się szanować ludzi których mieliście.

em
@Piotr Aleksa.....

Też tam kiedyś pracowałem, dawno temu i nie żałuję odejścia a teraz po latach widzę ,że słusznie.Wówczas mówiło się tam" sukces ma wielu ojców ...a porażka jest sierotą". Odejścia z tej firmy to normalne i pozytywne zjawisko - kto wiedział w co wchodzi? Pozostali desperaci .

Czak Noris

Metal Góm ;D Co tam? Jak pracownicy dużo osób robi ? Pzdro

Szkoda firmy

Panie Tomku niech pan da sobie spokój z zarządzaniem ludźmi i pozwoli nam pracować. Człowiek to nie maszyna i długo nie wytrzyma takiej gonitwy. Jak przez pańskie zarządzanie ludzie zaczną się zwalniać to będzie koniec tej firmy.

Bogu
@Szkoda firmy

Jak taki kozak jesteś to czemu jeszcze nie na swoim. P. Tomek jest spoko parę razy rozmawialiśmy. Nie jest łatwo w tej branży a zamówienia to niby skąd się biorą z nieba .... p. Tomku jest Pan ok. Ludzie zawsze marudzić będą a tylko na siebie patrzą a żaden nie pomyśli co mógłby dla firmy z siebie dać tylko o przyslowiowej 15 już przy bramie. Jak chcesz pracować i to i zarobisz.

@#&&+??

Pracowałem tam uczciwie. Zero za przeproszeniem opieprzania się czy sciemniana. Oddałem siebie i swoją wiedzę. Wiedza się nie przydała bo ten zakład jest wyjątkowo trudny. Ale tylko dlatego że robią produkcję jednostkowa.... ciągle zmiany w dokumentacji i szukanie świętego gralla.... były szefie prezesie wladco i synku.... rozpierdoliliscie albo (sprawiliscie durnowatym zachowaniem ) ekipę która tak naprawdę dawała radę i trzymała ta produkcje przy życiu. Odszedł kierownik mistrzowie planisci i wszyscy kluczowi...albo strategiczni. Chętnie tam bym wrócił ale nie zasługujesz na mnie Wenio. Pozdrowienia dla obr. Skr. Cnc montażu, pras, konf, spawalni, wypalarki i oczywiście serwisu

Angelina
@@#&&+??

Najwidoczniej nie byłeś taki super. Zajebistych ludzi się zatrzymuje a pozorantów żegna

Czak Noris

Co tam słychać w Metal Gumię ? Pracują ludzie dalej na umowę zlecenie czy zostali tylko Ci co maja umowę o pracę ? Pozdro ludzie ; ))))

Weronika

@Szef jest w spodniach, a co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Szef jest w spodniach

Ludzie zastanówcie się nad sobą, a nie tylko narzekacie. Jak komuś źle to trzeba zmienić pracę. Są w mieście lepsze firmy z lepszymi zarobkami. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Weronika

Jako redaktor serwisu GoWork.pl, (więcej o moim zadaniu możecie dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku) chciałabym przedstawić Wam aktualne oferty pracy firmy. Możecie je znaleźć pod linkiem: http://www.metal-gum.com.pl/praca/ Będziecie aplikować?

kilerów 2

Największym zagrożeniem dla tej firmy jest sam prezes, który nie szanuje swoich pracowników

Wąsiak

Znalazł się człowiek mądralista i krytykuje opinie z częścia zdań się nie zgodzę kilerów2 odnoszę wrażenie że jesteś jeden z nich lub stałym pracownikiem albo z rodzinki emeryta prezesa.

kilerów 2

Może jako zakład nie jest w złej formie coś idzie do przodu pokazują się nowe elementy. Dużymi plusami i minusami sa rysunki gdzie w komputrze bardzo ładnie wychodzą a nawet slicznie sie zamykaja , a w rzeczywistosci jest problem no tu nie jest tak jak na rysunku może trza do laptopa podłaczyć tak jak radzi konst. i powiedziec sezamie zamknij sie sprawdzałem pomaga :) Nie jest to że starzy pracownicy nie dopuszczaja do pracy bo oni wiedza najlepiej i zdobyli wiedze wiadomo ze kazdy szkołe skonczył odp. jest taka stwórz technologie dla nobka według czego on ma sie uczyc i kto ma uczyc jak wiekszosc zapierd.... ale kierownistwo na nauke to leje. Tak to jest że nowi maja tyle na start ale jest dla nich to malo no coż .....jak dla innych w firmie to niedocenianie ludzi od starzu pracy , 25 zł kto taki w zakładzie starzy pracownicy smieszny jestes Piotr ...p. a jeśli chodzi o nadgodziny to nikt nie musi ale fakt ze krzywo na to patrzy i wzywa na rozmowy to przyznac ze płaci zaklad musi sie wyrobic według umowy z klientem :) Ludzie pisza ze nie polecaja zakładu taka atmosfera panuje pieski podpier... i tak dalej zgdzam sie z max i przez to sie ludziom odechciewa pracowac .. a co do kobitki to odpuszcz jest poszkodowana z tego tytulu taka ma prace ... Panie Weroniko dodatki jakie to tylko brygadzisci maja premie nie sa wedlug regulaminu nagradzane tylko na jakis czas i to losowe a benefity to zalezy co pani ma na mysli bo jest ich wiele jeśli chodzi dla pracowników to brak innych przywilejow nie ma ostre ciecia

Zostaw merytoryczną opinię o Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Metal-Gum Zakład Pracy Chronionej
1.7/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Naftowa 2
    65-705 Zielona Góra