counter
3 10 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Ck Complex Sp. z o.o.?

Beduin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
Kandydat

Pytanko do pracowników? Jakie są warunki płacowe? Tak bez sciemniania podstawa plus jakąś premia?? Dowiem się czegoś? Czy to gola najniższa i widzimisię kierownika?

Agata Nowy wpis

Dużo osób rezygnuje z pracy w firmie?

Maciej Nowy wpis
@Agata

Jeżeli to Ci jakoś pomoże, to podpowiem, że osobiście pracuję w CK Complex już prawie 3 lata.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ck Complex Sp. z o.o.?

@Pytanie

Tak

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NicVape

Oj od czego by tu zacząć.. może od tego, że kompletnie nie polecam tego miejsca - szkoda zdrowia i nerwów. W tej firmie jest taka śmietanka kilku osób, która uwielbia podstawiać innym ludziom kłody pod nogi zwalając cała winę na nich, a mijając Cię na korytarzu uśmiecha się jakby nigdy nic (tutaj mówię o samozwańczej pani kierownik wszystkich pracowników, Pani K., której to zapewne komentarz powyżej dotyczy załatwiania własnych spraw w czasie pracy - choćby jeżdżenie na randki firmowym autem i hotel na fakturkę w tajemnicy przed szefostwem) do tego dochodzi Pan Pe, który załatwia swoje interesy w czasie pracy i który wozi się jakby był szefem wszystkich szefów, wie wszystko o niczym i zawsze jest bardzo wygadany, a najwięcej wtedy kiedy szefostwu trzeba przytakiwać i się podlizywać, nie mając pojęcia o czym mówi. Pomijam resztę, bo szkoda mojego czasu. Firma kompletnie niezorganizowana, decyzje zmieniane w ciągu ostatnich chwil, a wina zawsze zostaje zwalona przez 'śmietankę' na pracownika, ale w twarz Ci powiedzą, że Cię bronili, a jest kompletnie inaczej :) Przy wizytach sanepidu czy inspekcji pracy, gaszą wszystkie światła i nakazują pracownikom siedzieć w ciszy i udawać, że nikogo nie ma. A król wszystkich królów, najwyższa ekscelencja sam nie wie czego chce, wpadnie, zamiesza i później to pracownicy muszą wszystko odkręcać a on się wyprze, że cokolwiek chciał. Normalni pracownicy to złoto, których firma kompletnie nie docenia i ma w (usunięte przez administratora) Generalnie góra zapomina, że gdyby nie ci ludzie pełni pomysłów i chęci do znoszenia ich fochów to żaden z ich przekrętów nie przeszedłby tak jak do tej pory, ale wiem, że niedługo wszystkie brudy wypłyną i skończy się ten (usunięte przez administratora) :) Generalnie w CK Complex jest "gruba strzelanka" i naprawdę, jakich pieniędzy by nie oferowali (a obiecują złote góry, gdzie kończy się jak zawsze, bo kierownik produkcji musi dostać 8tys. na rękę i chodzi i narzeka jak to (usunięte przez administratora) jest, a nadgodziny są obowiązkiem i płacone 15zł/h) naprawdę, szkoda zdrowia na tych ludzi, mobbing i atmosferę, która tam panuje. Można by książkę napisać albo scenariusz do reality show.

Faja

Praca na magazynie ciężka - biuro zawsze zwala winę na pickerów. Przełożona niby w porządku ale uwaga bo to tylko pozory!!! Kto ceni profesjonalizm niech omija tą firmę

Nickotyna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 385 dni.

W sumie fajna firma skoro jej pracownicy zalatwiaja swoje prywatne sprawy w czasie pracy za firmowe paliwo i nikt ich z tego nie rozlicza

Coś zmieniło się w firmie CK Complex Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ck Complex Sp. z o.o. - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ck Complex Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kręta 5