Opinie o Ck Complex Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ck Complex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ck Complex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ck Complex Sp. z o.o. w Zielona Góra

Doradca klienta

Pracuje stosunkowo niedługo w firmie, ale pracowałam wcześniej w innej sieciówce. Procedury obowiązujące w CK są wręcz identyczne jak w mojej poprzedniej pracy. Różnica jest taka, że w CK system premiowy jest dużo bardziej przejrzysty i dużo więcej można zarobić jeżeli pracownik jest zaangażowany w swoją pracę. Na chwilę obecną skłamałabym pisząc negatywnie o pracodawcy.

Weronika
@Doradca klienta

System premiowy omawiany jest na rozmowie o pracę i każdy rekrutujący się wie jakie są tego zasady ?

@Weronika

Mi system premiowy został wstępnie przedstawiony na rozmowie online, a szczegółowo na rozmowie w sklepie.

Doge

Na starcie chciałbym zaznaczyć że nie chciałem nic tutaj pisać ale wiedząc że Prezes cały czas insynuuję i przypisuje mi inną opinie stwierdziłem że najwidoczniej sam sobie tego życzy. Na przestrzeni mojej niemalże 2 letniej pracy byłem świadkiem wprowadzania coraz większej ilości procedur które rzekomo miały nam pomóc w pracy oraz podwyższyć standard obsługi w sklepach. Niestety w pewnym momencie najwidoczniej wymknęło się to spod kontroli i każda kolejna procedura zaczęła nas coraz bardziej ograniczać i uniemożliwiała elastyczne podejście do każdego klienta co jakby nie patrząc jest podstawą w handlu. Na kwestie finansowe nie miałem co narzekać niestety ostatnie coraz większe ograniczenia dotyczące przyznawania premii oraz zatrzymanie ich na podstawie "wizyt tajemniczych klientów" oraz jak to zostało ujęte "humoru" były czynnikiem które zadecydowały o moim odejściu (jak i również wielu innych pracowników) do czego zresztą przez część osób w firmie byłem zachęcany a inna część próbowała mnie zatrzymać. Chciałem się rozstać i nie mieć po prostu żadnych więcej powiązań z firmą także prosiłbym przestać insynuować na mój temat.

Doge
@Doge

Aby nie powstawały pomyłki poprawię się na prośbę osoby wspomnianej w opinii i zaznaczę iż chodziło mi o "dyrektora zarządzającego" a nie Prezesa.

@Doge

Przez takich jak ty firma nie rozwija sie tak jak powinna. Nie wiem czy jeszcze pracujesz ale mam nadzieje ze juz niedlugo. Jak sie wykonuje swoje obowiazki poprawnie to nikt sie o nic nie czepia. A obowiazki nie sa nadzwyczajne. Nie wymagaja wiecej niz inne korporacje.

To i ja sie odezwe. Zawsze pisza tylko niezadowoleni a jest to nieuczciwe w stosunku do pracodawcy. Jestem zadowolony z pracy i wynagrodzenia. Osoby z biura, kierownik regionalny i inni sa pomocni i wyrozumiali. A to co teraz sie stalo jest spowodowane osobami majacymi gdzies swoja prace. Na szczescie nie odbilo sie to na pracownikach zaangazowanych w prace. Pewnie gdyby bylo wiecej ludzi do pracy, to marudy juz by zostaly zwolnione.

Sprzedawca

Pracuję w firmie długo i ciężko mi czytać negatywne opinie o sytuacji na sklepach. Pracowałem w wielu firmach i tu naprawdę jest mi dobrze. Wojtek dyrektor zarządzający zawsze nam wszystkim tłumaczy dlaczego dana czynność jest od nas wymagana i jakie za tym idą korzyści. Nie tylko dla firmy, ale też dla nas. Dziwie się że dopiero teraz zaczął wlepiać kary. Region na którym pracuje niestety nie ma idealnych sprzedawców i wielu przychodzi do pracy by siedzieć i nic nie robić. Nawet nie kryją się z tym. Straszne czasy.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Ck Complex Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pomyłka

Praca w tej firmie to jest po prostu porażka i strata czasu i nerwów

Papierosy

Jeśli (usunięte przez administratora) masz we krwi, a wymyślanie bajek dla własnych korzyści na temat innych pracowników nie przysparza ci problemu, to praca w ck jest dla ciebie. Tak właśnie robi się „karierę” w tej firmie. Absurdalne decyzje i przedmiotowe traktowanie pracowników, to wizytówka tej firmy.

Czy Ck Complex Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ja na okres próbny dostałem umowe o pracę. Po okresie próbnym też oczywiście umowa o pracę.

Zwolniona

Pisze dla potencjalnych przyszłych pracowników oraz dla szefostwa może coś zmienią: Firma z dużym kapitałem oraz potencjałem. Naprawdę byłam pod wrażeniem po przyjściu do pracy. Obu właścicieli uważam za rozsądnych i rozważnych. Oboje otwarci na nowe pomysły oraz rozwiązania. Niestety informacje które otrzymują od osób które uważają za zaufane w firmie rzutują na postrzeganie przez właścicieli pracowników. Dobrzy pracownicy są stłamszeni ich pomysły podkradane, a potencjalne premie zabierane przez podlizywaczy u szefostwa. Osoby pracujące w magazynie oceniam na 6+. Są rewelacyjni. Dział reklamacji - super dziewczyny- całuje mocno. Handlowcy - spoko. Biuro na dole- tam bywa różnie. Produkcja- szał pał -pod każdym względem! Zgadzam się co opinii na temat Pana Pe - omijać szerokim łukiem lub jeżeli umiesz dobrze kłamać i mataczyć to wskocz do jego drużyny- będziesz ustawiony/a do końca swoich dni w CK. To samo tyczy się Pana z Łodzi - omijać - jest to cicha woda. Reasumując jeżeli interesuje Cie pensja na poziomie 2,5k od pon do pt jako pracownik magazynu lub praca w biurze za niewiele więcej, jesteś osobą odporną na stres być może jest to praca dla Ciebie. Weekendy wolne. Kierownik PVC (osoba decyzyjna) - ogólnie oceniam pozytywnie. Można się z nim dogadać, jak nie jest pod wpływem krasomówstwa Pana Pe. Czy wskoczyłabym drugi raz do tej samej wody? Na dzień dzisiejszy niestety nie.

Beduin

Pytanko do pracowników? Jakie są warunki płacowe? Tak bez sciemniania podstawa plus jakąś premia?? Dowiem się czegoś? Czy to gola najniższa i widzimisię kierownika?

Agata

Dużo osób rezygnuje z pracy w firmie?

Maciej
@Agata

Jeżeli to Ci jakoś pomoże, to podpowiem, że osobiście pracuję w CK Complex już prawie 3 lata.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ck Complex Sp. z o.o.?

Tak

NicVape

Oj od czego by tu zacząć.. może od tego, że kompletnie nie polecam tego miejsca - szkoda zdrowia i nerwów. W tej firmie jest taka śmietanka kilku osób, która uwielbia podstawiać innym ludziom kłody pod nogi zwalając cała winę na nich, a mijając Cię na korytarzu uśmiecha się jakby nigdy nic (tutaj mówię o samozwańczej pani kierownik wszystkich pracowników, Pani K., której to zapewne komentarz powyżej dotyczy załatwiania własnych spraw w czasie pracy - choćby jeżdżenie na randki firmowym autem i hotel na fakturkę w tajemnicy przed szefostwem) do tego dochodzi Pan Pe, który załatwia swoje interesy w czasie pracy i który wozi się jakby był szefem wszystkich szefów, wie wszystko o niczym i zawsze jest bardzo wygadany, a najwięcej wtedy kiedy szefostwu trzeba przytakiwać i się podlizywać, nie mając pojęcia o czym mówi. Pomijam resztę, bo szkoda mojego czasu. Firma kompletnie niezorganizowana, decyzje zmieniane w ciągu ostatnich chwil, a wina zawsze zostaje zwalona przez 'śmietankę' na pracownika, ale w twarz Ci powiedzą, że Cię bronili, a jest kompletnie inaczej :) Przy wizytach sanepidu czy inspekcji pracy, gaszą wszystkie światła i nakazują pracownikom siedzieć w ciszy i udawać, że nikogo nie ma. A król wszystkich królów, najwyższa ekscelencja sam nie wie czego chce, wpadnie, zamiesza i później to pracownicy muszą wszystko odkręcać a on się wyprze, że cokolwiek chciał. Normalni pracownicy to złoto, których firma kompletnie nie docenia i ma w (usunięte przez administratora) Generalnie góra zapomina, że gdyby nie ci ludzie pełni pomysłów i chęci do znoszenia ich fochów to żaden z ich przekrętów nie przeszedłby tak jak do tej pory, ale wiem, że niedługo wszystkie brudy wypłyną i skończy się ten (usunięte przez administratora) :) Generalnie w CK Complex jest "gruba strzelanka" i naprawdę, jakich pieniędzy by nie oferowali (a obiecują złote góry, gdzie kończy się jak zawsze, bo kierownik produkcji musi dostać 8tys. na rękę i chodzi i narzeka jak to (usunięte przez administratora) jest, a nadgodziny są obowiązkiem i płacone 15zł/h) naprawdę, szkoda zdrowia na tych ludzi, mobbing i atmosferę, która tam panuje. Można by książkę napisać albo scenariusz do reality show.

Faja

Praca na magazynie ciężka - biuro zawsze zwala winę na pickerów. Przełożona niby w porządku ale uwaga bo to tylko pozory!!! Kto ceni profesjonalizm niech omija tą firmę

Nickotyna

W sumie fajna firma skoro jej pracownicy zalatwiaja swoje prywatne sprawy w czasie pracy za firmowe paliwo i nikt ich z tego nie rozlicza

admin

Coś zmieniło się w firmie CK Complex Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ck Complex Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Ck Complex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ck Complex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ck Complex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ck Complex Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Kręta 5
    65-770 Zielona Góra