Eotech Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Eotech Sp. z o.o.

babcia

a jednak coś zmieniło bo rozpoczynają produkcję nowych obudów termoizolacyjnych bez podstawy, może praca będzie

byly spawacz w eotech

praca 8 h dziennie.Bez nadgodzin,po 3 miesiacach Cie zwolnia.(usunięte przez administratora)

obserwator

masakra..po raz kolejny co 3 miesiace widze ogloszenie ze szukaja spawacza.Co tam sie dzieje? Powinno zakazac sie takich praktyk! przyjmuja i zwalniaja co 3 miesiace.(usunięte przez administratora)

wodnik

ostatnio w necie pojawiło się ogłoszenie, firma poszukuje managera. z ogłoszenia wynika że to ma najlepiej być absolwent z doświadczeniem. Czy ktoś coś wie? Czemu szukają? Poprzedni odszedł po trzech miesiącach?

jeszcze klient

słabo, kierownik nie ma pojęcia czym się zajmuje. pracownik nie rozróżnia pompy od silnika. może warto zainwestować w szkolenia, ludzi?

Kolejna próba nabicia w butelkę. Ludzie 2-3 miesiace i kop a fufu zgarnia kaskę

Lorenc

Typowa firma rodzinna: Tata-prezes, syn-dyrektor, syn junior- zbakany podróżnik. Firma stworzona i zarządzana przez firmę taty Aqua. Wszyscy zakręceni i oderwani od rzeczywistości. Brak ładu i składu, wyrzucają i przyjmują a sprzedaż spada.

ktosiek

Omijac z daleka..umowa na 3 miesiac i wont na bezrobocie..kierownik w Raculi boi sie prezesa..nic nie potrafi zalatwic...trzeba o swoje walczyc i sie upominac...zarobki w pozadku ale praca na 3 miesiace!....omijac z daleka

Zostaw opinię o Eotech Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eotech Sp. z o.o.