Aqua - Grupa SBS

Zielona Góra

Opinie o Aqua - Grupa SBS

jh

ale nawet jeśli trzeba znać te programy o których piszesz @jula to ludzie czesto mają wiedze z tego zakresu - na pewno okrojona wiedze - wiadomo, ale jednak mają, bo przecież sami nie raz korzystają z tego typu programów w domu (w uproszczonej wersji).

Aqua-Grupa SBS sp z o.o.

Firma AQUA dementuje pomówienia stawiane przez anonimowych internautów. Ukrywanie się pod fałszywymi tożsamościami i pomawianie podmiotów oraz osób prywatnych świadczy o klasie osób to czyniących. Dodatkowo stanowi o fałszywym świadectwie prezentowanych informacji. Firma AQUA od 34 lat buduje rodzinną atmosferę i zaprasza do swojego grona ludzi uczciwych, życzliwych i potrafiących budować nowoczesne standardy obsługi naszych klientów. Transparentność działań zarówno Zarządu jak i oddziałów uniemożliwia tworzenie patologii o jakie firma jest pomawiana. Potwierdzeniem powyższego jest brak jakichkolwiek postępowań na drodze sądowej z byłymi pracownikami firmy. Wszystkich zainteresowanych pracą w firmie AQUA zachęcamy do zasięgania opinii bezpośrednio u naszych pracowników w poszczególnych oddziałach. Ponadto informujemy, iż rażące wpisy oskarżające firmę i jej pracowników o działania niezgodne z prawem zostały zgłoszone do odpowiednich organów ścigania – chętnie zweryfikujemy wszelkie informacje na drodze sądowej twarzą w twarz z ich autorami. Zarząd firmy "Aqua-Grupa SBS" sp. z o.o.

minka

znam pracownika który ma teraz duże problemy przez tą firmę, ponieważ firma obciążyła go brakami jakie są na odziale na którym pracował pracownik ten nie ukradł nic ponieważ wiem że jego stopa życiowa się nie podniosła mało tego jeden z przedstawicieli zarządu był atk bezczelny że rozmawial z jego obecnym pracdawcą przez co teraz ten pracownik ma kłopoty w pracy obecnej mylę że to bardzo nie fer ze strony firmy

ktosik

dostaniesz 1700 zl netto i zwolnia cie po 3 miesiacach (umowa probna).Praca w Raculi pod ZG.

konradoo

no mozna u nich na miejscu zawsze zapytać tak napawde, co to komu szkodzi przecież nie wygonią Cię i najwyzej nie zostaniesz przyjęty czyli niczym tak naprawde nie ryzykujesz jednak. Czekam jeszcze na Wasze opinie odnośnie tej pracy kierownika magazynu centralnego, bo chyba znowu szukają do Aqua- Grupa SBS

amandi

nabory jak są to na pracuj a nie na stronie internetowej firmy

wisio

aquateam a aqua grupa ro zupełnie inne firmy.

Asia

Znalazłam tutaj na goworku, że poszukiwali hydraulika do Niemiec, ale takie coś mnie nie interesuje, szkoda.

Asia

Faktycznie, ja tez nie znalazłam na stronie Aqua - Grupa SBS zakładki praca, czy kariera, wobec tego zapytam, gdzie oni ogłaszają, że poszukują ludzi?

vINCI
@Asia 21.05.2014 02:59

nie wszystkie firmy zamieszają ogłoszenia o pracę na swojej stronie internetowej!!!!! jak bardzo zależy Ci na pracy w tej firmie to osobiście możesz dostarczyć swoje CV!!!!!

nataszka

może i ich strona internetowa robi wrażenie, ale naprawdę łatwo się na niej pogubić... i nic nie ma o ofertach pracy

MATEX

zapraszam do Matex'a - wspólnie wejdźmy w uczciwy biznes.Zapraszam i polecam.

vINCI
@MATEX 03.01.2014 17:39
zapraszam do Matex'a - wspólnie wejdźmy w uczciwy biznes.Zapraszam i polecam.

co wyskakujesz z matexem!!!! proszę nie zamieszczać komentarzy na obccym forum!

Feli

Zawiedzionym polecam BIMS tam kończy się prywata a zaczyna partnerstwo handlowe

rbk17

podzielam opinię poprzednika. nie obchodzi mnie wewnętrzny bałagan firmy, ale gdy nie szanuje się stałych klientów i proponuje się im ceny o 30% wyższe niż konkurencja no to trafiliście na dobry adres.

ks Rydzyk

dajcie spokój z tą firmą.Powinniście handlować wodą mineralną,żeby schłodzić swoje pragnienia:)

Zostaw opinię o Aqua - Grupa SBS - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aqua - Grupa SBS