Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

Wojt

Firma ma potencjał i bardzo fajne produkty. Natomiast zarządzanie w tej firmie jest równe zeru. Jeden z RKS nie powinien zarządzać ludźmi ponieważ sam ze sobą ma problemy (myśli, że jest profesjonalistą a niestety jedno co potrafi robić to zajmować się tylko i wyłącznie swoją osobą i kreować swój P-aR przed DH). Zero decyzyjności tylko straszenie. Może ktoś w końcu zobaczy co tak na prawdę się dzieje i ile biznesu ucieka firmie dzięki temu Panu.Jeżeli chodzi o powyższe wpisy to zgadzam się z nimi w 100%. Może Pan dyrektor AK w końcu przestanie ufać nie odpowiednim RKS i zrobi porządek. Życzę powodzenia i sukcesów biznesowych. Pozdrawiam W.

Były PH Melvit

Wszystko co napisane w dwóch powyższych postach jest świetą prawdą. Ta firma to jakaś masakra. Dla jeszcze nieprzekonanych : Myjnia na własny koszt, sprzątanie auta na własny koszt,przechowanie opon własny koszt,jak się auto zepsuje nie dość, że musisz znaleźć taniego mechanika to jeszcze musisz sobie jechać do konkretnego sklepu kupić części i je do mechanika dowieźć. O każdy dzień z urlopu musisz pisać podanie 2 tygodnie wcześniej - urlopu na żądanie firma nie akceptuje!!!! Za kilometry prywatne płacisz, ale do tego jak nie daj Boże przejeździsz w miesiącu więcej niż 500 km prywatnie - zjeby!!!! Samochody graty 8,9 letnie w dodatku sprowadzane z Niemiec, powypadkowe. Najgorszemu wrogowi nie polecam.....

Popieram to co zostałonapisane wyżej, pracowałem tam rok i o jeden rok za dużo. Nie polecam nikomu tej firmy.

PH

Co znaczy dobra podstawa ? 2 tys. netto ? Premia jak napisałeś fatamorgana, plany są wysoko ustawiane bez względu na sytuację w obsługiwanym regionie, żebyś nie zrobił lub tylko żebyś mógł się zbliżyć w sumie po to żebyś nie dostał premii. Zapomniałeś dodać że za wszystko jest potrącane z wypłaty tzn. za każdy przejechany kilometr niby można do 500km prywatnie, samochody często się psują musisz naprawić jak najtaniej więc latasz po miastach i szukasz tanich mechaników w stodołach by firma wyraziła zgodę na naprawę, jak nie dogadasz się z mechanikiem na przelew to bulisz ze swojej kieszeni i czekasz na kasę od nich za naprawę, z przelewami przeciągną na maksa, potrącają za rozmowy telefoniczne czyli za każdą minimalną kwotę po wyżej wykupionego przez nich abonamentu, za każdą sztukę uszkodzonego gówna które niewłaściwie zdałeś do firmy lub odebrałeś - motto ich towar nie ulega uszkodzeniu i się nie psuje. Na początku klepią Cię po ramionach, chwalą a w chwili słabości oplują, zmieszają z błotem i wywalą a na koniec wystawią faktury za wszystko z czego się nie rozliczyłeś i potrącą. Samochody szroty - bitki sprowadzane z zagranicy klepane w stodole, po paru miesiącach gubisz lakier i części, myjesz, sprzątasz samochód na własny koszt jak brudny to zjeba lub wystawią Ci fakturę za mycie i sprzątanie no i potrącą z wypłaty bo dostałeś przecież nowy samochód. Pełen kontroling pracownika, czas pracy 8 godzin bez dojazdów sama praca na sklepach. Co do tabelek rzecz święta, mimo że i tak dokładne dane mają sam musisz robić wymyślać tabelki, robisz to samo co mają byle byś nie miał wolnego czasu, robisz to w domu po zakończonej pracy na sklepach, ich to nie obchodzi że robisz to po zakończonej pracy. Przy wizytach na sklepie latasz z telefonem i fotografujesz sklepy i półki z towarem swoim i konkurencji liczysz kto ile ma pozycji towaru, uwierz wtedy wyglądasz jak pajac. Towar na wymiany i promocje marnota nigdy nie starcza jak za dużo masz wymian nawet jak nie z twojej winy to zjeba. Brak marketingu, dostajesz promocje trzy na krzyż jak za dużo promocji sprzedaż lub chcesz to kombinujesz lub rozdajesz. Spotkania regionalne w firmie wyglądają jak w amway, powinni jeszcze hymn wprowadzić. Na spotkaniu pieprzysz o wszystkim i o niczym, spotkania i pieprzenie do poprawy pracy lub zwiększenia sprzedaży lub do regionu niczego nie wnoszą, na spotkanie musisz przygotować tonę tabelek po mimo że powtarzam dane mają, między innymi musisz opisać swoje porażki i sukcesy - wydruki koszt Twój. Chwalą się i obiecują dużo jeśli chodzi o pracę ale tylko chwalą się i obiecują, wycisną Cię jak cytrynę potkniesz się raz nawet nie ze swojej winy won, jesteś spalony. W tej firmie Twój czas wolny po pracy np. dla rodziny w ogóle Twój czas wolny nie istnieje, tabelki, tabelki, tabelki, niech żyją tabelki nawet w weekendy. Co do kierowników to zależy z jakiego regionu jesteś. Najlepiej popytaj ph melvit jak znasz na tematpracy, jak nie znasz to nikt Ci prawdy nie powie a każy jeszcze pracujący ph będzie kadził z obawy o utratę pracy. Większość się zgadza jak u przedmówcy. Nie polecam.

Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Leszno
Ph tabelvit

Praca w Melvicie nie jest profesjonalna jak ktoś pisze. Ph ma bardzo ciężko- standart min 18wizyt ( wizyta to układanie na półce, daty , wymiany, przeceny, cenówki i zamówienie towarów, trwa to ok 20 sumiennej pracy jak nie ma kolejki do kierowniczki sklepu). Zasuwasz jako ph detalu i hurtowy ( gdzie wizyta trwa około 1 godz, bo wszystko klepiesz z palca, system jest do bani), ustalasz gazetki i itp.. Auto złomiaste z GPS, za km prywatne płacisz. W aucie masz syf i mole w gratisie bo wozisz zwoty i cały syf , który ze sklepów zbierasz, roliczają cię z tego. Po pracy w terenie masz prace w domu raporty tabelki , tabeleczki, kontrakty , e maile............... czasu na życie prywatne nie masz bo ju ż Ci brakuje czasu albo sił. Płaca niezłą podstawę i to jest tylko zachęcające i jedyny plus w tej pracy, bo planu i tak nie zrobisz nie ma szans !!! Przełożony :(((( hm... a i jeszcze jest opracowanie kwartalne, które wygląda jak paca licencjacka - nie żartuję ...tak jest . Nie polecam, no chyba że chcesz żyć tylko pracą. (ponoć kiedyś w tej firmie było inaczej, lepiej , teraz tabelki górują)

wawa

mam pytanie jak wyglada praca w tej firmie ile sie zarabia mnije wiecej i jakimi samochodami jezdza obsluguj adetal czy kanal nowoczesny tez

k@mil

mam propozycje pracy w melvicie jak tam jest ze zarobkami ile się zarabia i ogólnie podoba się tam wam?

Daniel

Pełen profesjonalizm. Polecam!

?

jakimi furami w tej firmie jeżdżą ph?

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Melvit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

Melvit S.A.
1.6/5 Na podstawie 77 ocen.

Melvit S.A.