Opinie o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Baltic Spinning Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Baltic Spinning Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja przędzy z wełny, bawełny i włókien chemicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Spinning Sp. z o.o. w Łozienica

baltic spinning wlasciwie powinien nazywac sie kabaret 24h lub cyrk24h, zacznijmy po koleji.... odziez ochronna - pojecie w firmie nieznane- niektorzy pracuja juz kilka miesiecy a nie dostali wogole obuwia ochronnego, koszulki i spodnie -zazwyczaj dostaniesz uzywane albo za duze albo za male - oczywiscie musisz sobie sam je wyprac a ekwiwalentu za pranie nie ma!!! mozesz oddac do zbiorowej pralni ale w czym bedziesz pracowac w tym czasie :) zostsanmy jeszcze przy behapowcu :) - takie szkolenie bhp widzialem pierwszy raz w zyciu :) .... a wlasciwie nie widzialem bo go nie bylo, podpisujesz kartke , a po 3 miesiacach jeszcze raz ze niby bylo .... to sie nadaje do pihu!!!! Ciekawe ile osob w zakladzie wie gdzie jest punkt zbiorczy w razie pozaru????? Ja nie mam pojecia.... szatnie :) na fajrant czuje sie jak zyd w pociagu do Auschwitz , szafki podwojne w elke , jak masz szafke z osoba ze zmiany , a po bokach rowniez - moje najszczersze wspolczucie - szkoda tylko ze biura darmozjady zrobili sobie takie obszerne , maja luz blus i orzeszki , a kto robi na ich pensje...zenada!!! Teraz kilka slow o tych z biur... dyrektor - nie mam pojecia kto nim jest ???? odnosze wrazenie ze jest tylko "slupem" bo rzadzi kto inny , nieudacznik !!! nie potrafi rozwiazywac problemow zglaszanych przez pracownikow !!! panie w zielonych koszulkach - co wlasciwie robia po za chodzeniem na fajke??? Aaa konfidenctwem , zapomnialbym :) pozdrawiam serdecznie bez was byloby nudno!!! Jeszcze pani ksiegowa zasluguje na pare slow...nie wnikam dlaczego pewnego razu zostala wyprowadzona przez policje z zakladu w kajdankach ... ale trzeba patrzyc jej na rece!!! Nie zdazylo sie zeby odcinek z wyplaty byl prawidlowy :) ale zawsze wina lezy po stronie systemu :) a kto wpisuje dane do systemu???? aaa tak teraz moze jeszcze zwalic na swoja asystentke :) ale kiedy jej nie bylo to kto byl winny??? Oczywiscie oficjalnie w zakladzie nadgodzin nie ma , ze pracujesz w sobote to twoja nie przymuszona wola za ktora otrzymujesz specjalna premie ;) (ciekawe co na to pih???) ogolnie jesli masz zamiar wdepnac w to (usunięte przez administratora) , nagrywaj rozmowe z ksiegowa i kadrowym bo 10-tego moze sie okazac ze kazdy mowil o czym innym :) a co innego slyszales ty!!! O socjalach juz tu ktos wspominal , jesli jestes bezdzietny mozesz liczyc na darmowa wode i busa (jesli akurat mieszkasz na trasie ich przejazdu :) ) i to w zasadzie wszystko co mozna napisac "pozytywnego" ;) o tym "raju" w Goleniowskim Parku Przemyslowym , szczeze nie polecam

Alicja

@Bykiwchodzą Na forum nie ma miejsca na niecenzuralne słowa i obrażanie innych osób. Jeżeli chcesz, by Twoja opinia była wiarygodna, sformułuj ją tak, by była napisana w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum. Czy możesz to zrobić? Niestety firma Baltic Spinning nie posiada własnej strony internetowej, zatem może ktoś mógłby podzielić się z innymi użytkownikami informacjami na temat tego, czy pracodawca prowadzi obecnie rekrutację i co dokładnie oferuje pracownikom?

byly 2
@Alicja

widze ze administratorka jakas nie obyta,prosze podjechac pod zaklad i zobaczyc busa,dowie sie Pani co oferuje hahaha,masakra

byly 2

tam sie nigdy nic nie zmieni,i ten bus z zacheta,jak go zobaczylem to zenada jakich malo

spiderman

Po pierwsze- system wynagradzania. 35 % zarobków uzależnionych jest od absencji chorobowej.Nikt przed podpisaniem umowy o tym nie mówi. Wystarczą 3 dni absencji chorobowej aby zakład pracy mógł w ten barbarzyński sposób pozbawić pracownika znaczącej części wynagrodzenia. Po drugie bardzo ciężkie warunki pracy ( wysoka temperatura i hałas ). Po trzecie zero socjalu dla ludzi bez dzieci .

I znowu pierdoły .Dlaczego nie powiesz tego w oczy tylko piszesz jako anonim .Może się boisz bo coś masz za uszami nie jesteś taka(i) święty jak się malujesz.Jak chcesz to ja z chęcią się zamienię. Zobaczysz jaki to miód dostawać okszan nie za siebie tylko za innych którym ratujesz tyłek na zebraniach .Pamiętaj zapraszam zamienię się z Tobą z miłą chęcią pozdrawiam serdecznie

Przecież z są kamery na hali można zobaczyć kto jak pracuje i się okaże jak siedzi się na maszynie nic nie robiąc mając w ręku telefon i grając w jakieś gry albo siedzieć na fejsie

Bystry

Majster wszystko widzi chodząc po hali i obserwując. Do tej pory tylko patrzał A teraz będzie notował o wyciągał konsekwencje

Jeśli masz coś do labo lub laborantek to powiedz im to w oczy, bo tylko tchórze piszą anonimy

Jasiek

Jeśli ktoś nie jest pracowity to nie ma szacunku dla osób pracowitych!

Bykiwchodzą

Podziwiam tylko te wszystkie kobiety które tak za....dalają bo są same sobie winne bo tak nauczyły

Stach

Jak się komuś nie chce pracować to pisze bzdury.

senator

@major, nie wiem co sądzi pracodawca o swojej firmie i o całej branży, ale widać, że swego czasu o pracowników nie dbał. Wpisy tutaj mówią same za siebie i mnie osobiście zniechęcają, zwłaszcza, że Łozienica jest niewielka.

Paul
@senator

Moze niektore sprawy nie wygladaly za dobrze 2 lata temu, ale wiele sie zmenilo od tego czasu . Kazdy otrzymal podwyzke 500 zl i startowa pensja to minimum 2100 na reke. Do tego darmowy bus i ubranie robocze. W firme duzo sie zmienia, kladzie sie nacisk na zaangazowanie i dbanie o pracownika. 91 466 73 80, zadzwon.

heheeh
@Paul

o prosze PAUL po polsku pisze,nie dowiary faktycznie zmiany

@Paul

cześć szefie pracaowałem w firmie 7 lat czekam na tel. mam nadzieje że zaproponujesz mi dobrą stawkę na pączątek i pozzwolisz mi zredukować osoby nie potrzebne w tej firmie, które sie nie nadają i są tam tylko z przypadku typu fredek i smoczyca na zm. B itp. naprawde warto wam zufać i tam pracować kontakt ze mną po przez pracowników z nowogardu pzdr. :)

taaaaaa
@heheeh

mało o nim wiesz

hehehhe
@taaaaaa

taaaaa oj zdziwilbys sie

@Paul

co to za brednie nacisk na pracownika aby (usunięte przez administratora) na maszynie. z resztą przędzarki mają gorszą robote od zgrzeblarek i jakoś mężczyźni mają więcej płacone nie wiem za co. brakuje bata na zakładzie

Dool
@anonymous

Jak pracowałeś tu 7 lat to widocznie Ci pasowało wszystko A teraz piszesz bzdury że Ci nie pasuje co Ty wiesz .Jak jesteś taki mądry to napisz ile razy ten majster Ci tyłek ratował żeby nie on to byś już dawno wyleciał z hukiem z tej firmy A co do smoczycy jak ja nazwałem spojrzy się na swoją jutra masz w domu

@Dool

jak masz jakiś problem to mi to powiedz

@anonymous

To widocznie Ty masz coś do powiedzenia .Pisać każdy może. Jak coś masz do mnie to zapraszam na spotkanie że mną oko w oko A nie piszesz bzdury. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do rozmowy

@anonymous

nie będę się zniżać do twojego poziomu

Janek

2000 zł brutto i umowa zlecenie pierwszy miesiac, podwyżki zrobili bo musieli ale nie 500 zł no i dalej jest jak było , czyli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@Janek

Jest gorzej i bedzie jeszcze gorzej narazie sa zatrudnieni dodatkiwi ludzie do skanowania pracownika raczki w kieszeni i obserwuja. Ludzi cisnie sie coraz bardziej

Alicja

Sądząc po niedawnych komentarzach w firmie ostatnio wiele zmieniło się na lepsze i obecni pracownicy są w większości zadowoleni. @Ania pisała wcześniej o dniach otwartych w każdy poniedziałek, ale nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie. Czy rekrutacja jest cały czas otwarta?

hehheh
@Alicja

potrafisz znalezc forum a nie potrafisz ofert pracy z baltica znalezc,niezle heheh.gdzie te busy ze szczecina z ludzmi co PAN A tak sie deklarowal ze tyle ludzi bedzie hohohohohho

Krzysztof

Te bzdury w odpowiedzi na mój koment mnie nie ruszaja ;) norma którą wyrabiam codziennie nie jest gorsza od tej z innych zmian...:) co znaczy że nie jestem takim leserem heh smiechu warte jak coc sie nie podoba to proszę powiedziec mi to prosto w oczy bo kazdy potrafi napisac takie glupoty w necie :P pozdro dla tych geniuszy zazdrosnych ;) a co do matuli to prosze sie odczepic bo jestem dorosly sam robie sobie zarcie do roboty i sam potrafie o siebie zadbac czekam na konfrontacje oko w oko z tymi ktorzy mnie oczerniaja :D chociaz watpie ze do takiej dojdzie tchorze!!! haha

BRAWO TY lajk dla Ciebie popieram Krzysztofa

Anoimos
@Krzysztof

Czego ci maja zazdoscic kariery w baltic spimnimg smieszny jestes a co do mamusi to ustawila co robote jak i reszcie rodzinko

hehehh
@Krzysztof

EDEK cie przeskakuje w biegu jest starszy i to duzo z reszta nie jednego w tym zakladzie.heh ,jestes na liscia wiec nie kozacz

Łukasz

Pracuje od dwóch tygodni , jestem zadowolony ze swojego stanowiska pracy. polecam dużo sie zmieniło , jak szukacje pracy to zapraszam :D

Balbina
@Łukasz

Pracujedz od dwoch tygodni i wiesz ze sie duzo zmienilo skad wiesz jak bylo kiedys

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby poznać firmę zapraszamy w każdy poniedziałek od godz. 10 do 14 na "Dzień otwarty". Sami możecie się przekonać jak pracujemy, ile zarabiamy itp. Nie musicie się wcześniej umawiać. Możecie też skontaktować się telefonicznie: Nasz numer to 91 4667380

byly2

heheh a mowilem ze tak bedzie:)

mat

Zgadzam sie z "Byłą" koszmar,przełożeni w większości troglodyci,szkoda czasu, nerwów.....

Była

Masakra to malo powiedziane to koszmar a nie zakład ludzi traktują jak smieci

Były

coś strasznego, nie polecam.

produkcja

Ale lipa i bałagan. Kto takie bzdury wcześniej napisał . Chyba zarząd sam siebie chwalił

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Spinning Sp. z o.o. - Łozienica

• Jak się pracuje w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Spinning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltic Spinning Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baltic Spinning Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltic Spinning Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Prosta 33/35/37
    72-100 Łozienica
  • NIP: 8561720641 KRS: 0000185007

Baltic Spinning Sp. z o.o.