Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.

Iza

@lblbkjhlkh nie jestem pracownikiem firmy Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tutaj po to, aby pomóc w uzyskaniu informacji na temat pracy w firmie. Czy ktoś pozostawi swoją opinię o pracy w Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.?

yui

W przypadku tej Firmy, należałoby raczej powiedzieć, że CO miesiąc ;)

ph

jestem od ok 2 lat Praca jak praca w firmie badz pewny ze nie zarobisz duzo nie wiem o jakie ci chodzi stanowiska ale ph to max 3,5 -4 to juz z premia a jesli chodzi o dzial konst to z 3 max wyciagniesz , ogolnie nie jest zle w ph duzo czasu w trasie regiony ogromne bo lacznie moze z 6 osob na cala polskę jest , szczerze nie polecam chyba ze ktos bez rodziny i po szkole to tak

e

Dostałem telefon po 2 miesiącach od wysłania aplikacji.. Wstydziłbym się wykonać do kogoś telefon po takim czasie i pytać czy jest zainteresowany pracą za głodową stawkę.

cvhgjs

@ spoky - wiadomo, że mnożna zatrudnić się i zobaczyć jak wszystio wygolada od środka - to jasne i logiczne. Ale własnire po to zostało stworzone takie forum jak gowork, zeby wiedzieć na to można sie nastawiać. A i jeszcze jedno - nie szukają terasz ludzi

spoky

Nie musisz, możesz przecież się zatrudnić i poznać to bagienko od środka, a nie dziwne że właściwie non stop kogoś szukają, jakby firma była ok to nie byłoby takiej rotacji

spoky

powodzenia, jaki rozwój jaki awans? bzdety hr nic więcej, dział handlowy praktycznie nie istnieje, ludzie się pozwalniali , nawet kierownictwo

calineczka

ja tam się zatrudniłem i mi pasi , zobaczymy co będzie dalej , na razie wygląda dobrze , będę obserwował

ON

Aplikowałem do tej firmy, lecz podobnie jak mój przedmówca zaproponowano mi zarobki (usunięte przez administratora) w okresie próbnym,później ok (usunięte przez administratora) Być może dla kogoś po szkole jest to suma do przyjęcia, lecz dla dorosłej osoby, która ma na utrzymaniu dom i rodzinę to jakaś kpina.

x

Byłem na rekrutacji ponad rok temu, wtedy oferowali(usunięte przez administratora)netto podstawy, może się coś zmieniło, ale podobny zarobek w tej branży to jakieś wykopalisko archeo -;(

nowy

Firma poszukuje przedstawicieli , czy warto aplikować?

Zostaw opinię o Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzejewski Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.