Opinie o Camfil Polska Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Camfil Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Camfil Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Camfil Polska Sp. z o.o. w Łódź

Kora Nowy wpis

Hej, znalazłam właśnie wygasła ofertę dla księgowej i chciałam się zorientować czy nie będzie jeszcze przyjęć po ostatnich komentarzach w teorii mogłabym wnioskować, że może coś będzie skoro parę osób sugerowało rotacje. ale co może być powodem? Mam doświadczenie i może bym spróbowała ale wole się upewnić

Zastanawiam się ile osób może liczyć dział księgowości skoro ponownie jest oferta. przynajmniej tak wnioskuje po tych ostatnich zapytaniach, mnie wyświetlało się ogłoszenie sprzed paru dni i zastanawiam się czy te nabory są ze względu na rotacje czy jednak rozwój?

Kasia Nowy wpis

Myślę że to kwestia rotacji

Michał Nowy wpis

Jak wyżej, też podejrzewam że to przez rotację

Cześć, widziałem kiedyś ofertę pracy dla doradcy handlowego i była w niej wpisana umowa o pracę. nie wiecie może czy na B2B też nie biorą? tak byłoby mi lepiej jeśli już

Marian

Rekrutacja przebiegła bardzo pozytywnie. Pani z którą rozmawiałem była bardzo pomocna, szybko wytłumaczyła jak wygląda zakres obowiązków i sama praca.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Camfil Polska Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Doradca Techniczny wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Kandydatka

Pani z rekrutacji wypisuje w weekend (!) z prośbą o wypełnienie kwestionariusza, bo niby bardzo im zależy na mojej osobie. Po wypełnieniu i odesłaniu formularza następnego dnia, przychodzi zapytanie, czy rozważam relokację, odesłałam odpowiedź, że tak, jak najbardziej. Po tym już dalej zero kontaktu, nagle przestało im tak zależeć. Nie mam ochoty już kolejny raz aplikować do tej firmy i przez ten "proces" przechodzić.

Malgorzata
@Kandydatka

Jak Pani zuważyła nikt Pani nie niepokoil telefonami w weekend, lecz wysłano do Pani miala. Każdy pracuje kiedy i jak chce i wysyłanie maili do kandydatów w pilnym projekcie w weekend przecież nie jest chyba zabronione, szczegolnie gdy projekt jest prowadzony przez zewnętrznych rekruterów pracujących jako freelancerzy. Kandydat może odpowiedzieć na mail po weekendzie i nawet go wcześniej nie przeczytać. Analiza dodatkowych informacji przesyłanych przez kandydatow prowadzi do wyłonienia najlepszych, u których wszystko zgadza sie z profilem osoby poszukiwanej. Tylko z nimi firma się spotyka. Pozostali dostają standardową odpowiedź wygenerowaną za pomocą systemu rekrutacyjnego pracuj.pl z podziękowaniem za udzial. Te najczęsciej ląduja w Państwa spamie. W procesie bardziej otwartym uczestniczy nieraz 300 kandydatow. Spotkanie są z maksymalnie 4-5 osobami.

W Camfil Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Księgowa. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

A przy księgowości jak się pracuje? nie widzę oceny z pracy na tym stanowisku, w zasadzie prawie od roku nikt niczego już nie pisał a jest teraz dostępna oferta. interesuje mnie przede wszystkim bieżąca atmosfera występująca w biurze. w jaki sposób jest prowadzony proces rekrutacyjny? Co na rozmowie sprawdzają?

Gabriela

Zainteresowało mnie ogłoszenie o pracę na stanowisko doradcy techniczno-handlowego. Wymagają wykształcenia wyższego technicznego, ktoś wie czy jakiegokolwiek? Czy podczas rozmowy są jakieś techniczne zadania do rozwiązania? I w jaki sposób sprawdzany jest poziom języka angielskiego?

Małgorzata
@Gabriela

Angielski sprawdzany jest w trakcie rozmowy. Są zadania kalkulacyjne w excelu związane z przygotowaniem wyceny oferty. Wiedza techniczna jest niezbędna przy kontakcie z klientami, ludźmi technicznymi z utrzymania ruchu np w fabrykach, analizie problmów w procesach technologicznych itd

@Małgorzata

Ok, to.znaczy, że można być inżynierem po obojętnie jakim kierunku? Tylko żeby umieć się dogadać z technicznymi klientami? To też sprawdzają na rozmowie?

Były handlowiec

W firmie pracuje się nie najgorzej. Pierwszy etap rekrutacji wygląda tak jak już ktoś opisał, zwrócili mi nawet za paliwo na dojazd. Szkolenie porządne, narzędzia do pracy dobre, wynagrodzenie też. Na stanowisku handlowym trzeba się najeździć i nagadać, żeby coś sprzedać za 2-3 razy wyższą cenę niż inni - to największa trudność. Druga sprawa - klienci,których dostają młodzi są już mocno przebrani, firmy, w których nie ma sprzedaży po kilkunastu latach jeżdżenia nie są łatwe do skutecznego zadziałania. Jeśli nie masz z tym problemu, to może być całkiem dobre miejsce.

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Apollo

Dość duża rotacja pracowników nie określa tej firmy jako miejsca gdzie można odnieść sukces i zacumować na dłużej. Wewnętrzne sprawy niestety robią swoje.

Jurek

Pierwszy etap rekrutacji wygląda tak, że na początku Pani daje 2 testy do rozwiązania (na kojarzenie, po 10 minut każdy), potem przychodzi na rozmowę jeszcze trzech Panów. Krótka rozmowa po angielsku, potem pytania o doświadczenie oraz scenka - trzeba zadzwonić przez telefon do jednego z nichi uzyskać brakujące informacje dotyczące filtrów, z zapytania wysłanego przez niby klienta. Całość trwa ponad 1 godzinę. Co do stawek nie wiem, nie padło pytanie na tym etapie.

Malgorzata

Witam, prowadzę wszystkie rekrutacje dla firmy Camfil. Proszę przesłać swoje cv a zobaczymy czy gdzieś Pana/i kwalifikacje mogłyby się wpasować :-) Mój adres może Pan znaleźć na stronie www.toppersonel.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Camfil Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Camfil Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Camfil Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Camfil Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zbąszyńska 4
    91-342 Łódź