Opinie o Adidas Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Adidas Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adidas Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adidas Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Adolfik

Pracuje już parę lat w firmie Adidas w sklepie stacjonarnym, firma chce być najlepszą firmą sportową na świecie, stawia pracownikom wygórowane cele, w zamian oferując jedne z najniższych wynagrodzeń na rynku- dla początkującego pracownika to 1850zl netto co roku śmieszne podwyżki typu 30-50zl . W popularnych dyskontach pracownicy zarabiaja wiecej a nie sprzedają produktów po kilkaset złotych. Premie są niesamowicie niskie i ciężkie do otrzymania z powodu zawyżonych budżetów. W ciągu ostatnich miesięcy odeszło wielu bardzo dobrych pracowników, firma nic nie robi żeby zatrzymać pracownika, prawdopodobnie nie ma dla nich znaczenia kto będzie sprzedawał ich produkty. Brak możliwości awansu, tym bardziej na stanowisko w biurze. Jedyny plus to ludzie pracujacy w moim sklepie i elastyczny grafik. Gdyby nie to już dawno bym odszedł z tej firmy. Czołem!!!

@Adolfik

Zgadzam się z Tobą. Niedługo minie rok jak firma obiecuje podwyżki. I cały czas w tej kwestii zmowa milczenia tych na górze. Kpina!!!!

Axwell Ingrosso

Beznadziejna polityka firmy w stosunku do pracownika, brak zainteresowania stanem sklepów i sytuacji finansowej personelu. Firma wymaga a sama od siebie nic za to nie daje. Podwyżki dla pracowników to podstawa i priorytet kierownictwa wszystkich sklepów w Polsce i mimo starań, zarząd firmy ma to głęboko w czterech literach. Praca jako tako przyjemna, nie jest wymagająca, przy odpowiednim zespole można także wprowadzić dobrą atmosferę.

Jako były pracownik Adidas Sp. z o. o. w Złotych Tarasach muszę powiedzieć, że niestety to co udało się na Zachodzi nie koniecznie sprawdza się u nas w Polsce. Z zewnątrz firma chce być profesjonalna, dbająca o klientów a w rzeczywistości zwyczajnie wykorzystuje pracowników. Kładzie nacisk na wiedzę pracownika, zgoda... tylko szkoda, że istnieje tu brak jakiegokolwiek awansu. Za biurkami zasiadają ludzie którzy "podobno" wiedzą na czym polega praca zwykłego szaraka, a tymczasem siedzą na stołkach i kombinują jak więcej wycisnąć z pracowników żeby był zysk. Współpracownicy - super, gorzej z kierownictwem. Praca tu jest dobra na rok bo po tym czasie za dużo się już wie na temat tego co się dzieje w firmie. Ogólnie - nie polecam.

@były pracownik

Zgadzam się z twoją opinią praca fajna tylko nie które osoby są na nie odpowiednich stanowiskach

Karol

Jak sądzicie w sytuacji braku pracowników firma może się zdecydować na podwyżki płac? Warto aplikować?

byly pracownik
@Karol

nie liczył bym na to...

@byly pracownik

zgadzam się z przedmówcą. Pracownicy się zwalniają (np. powinno być 10 osób na etat a są 4 osoby) firma doskonale o tym wie że ludzie odchodzą a nic nie robią. Nie interesuje ich to, że z brakiem ludzi wcale nie zmniejsza sie praca, jest jej więcej, pozostali pracownicy mają "morale" równe zeru. Z "góry" firmy nikt nic nie robi w tej sprawie, nikt nie pomaga, kompletna "olewka" tematu, problemu... Żal że taka renomowana firma nie dba o pracowników.....

@wiemcomówię

Zgadzam się ogółem olewka Polakom na wyższych stanowiskach woda sodowa uderza do głowy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Adidas Poland Sp. z o.o. na stanowisko Assistant Store Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Patrycja

@wiemcomówię, czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa jeśli nie jesteś usatysfakcjonowany pracą? Być może należy poinformować szefostwo o zaistniałej sytuacji, jeśli wpływa ona negatywnie na Twoją pracę. Bo jeśli o tym piszesz to rozumiem, że ten aspekt jest dla Ciebie problematyczny? @byly pracownik, czy możesz wypowiedzieć się na temat pracy w Adidasie? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna.

@Patrycja

szefowie wiedzą o problemie, który istnieje już od ponad roku....

byly pracownik
@Patrycja

"góra" nie szanuje pracowników, pensję na stanowisku sprzedawcy potrafią się różnić kilkomaset złotymi, "nowy pracownik" dostaje więcej na start niż ten co pracuję np 3 lata, marne premie za wyrobienie planów...można wymieniać w nieskończoność

W 100% zgadzam się z "byłym pracownikiem", nic się nie zmieniło

@byly pracownik

I przy okazji ludzie pracujący od trzech lat w zwyz są traktowani jak przedmioty kontrakty dostają pracownicy którzy pracują po dziewięć miesięcy he banalne

Patrycja

@wiemcomówię, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Życzę powodzenia! Czy pracując w Adidas Poland nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu? Jaka atmosfera panuje w firmie? Polecacie aplikować osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

#Adi
@Patrycja

Grafik jest elastyczny i układany tak, żeby każdemu pasował (przed startem miesiąca każdy wypisuje swoje prośby na dany miesiąc i są one w miarę możliwości uwzględniane). A praca jest idealna dla osób młodych chcących zacząć swoją karierę bądź dorobić sobie podczas nauki.

Patrycja

@Iza, widziałam, że pytałaś o zarobki w Adidas Poland - interesuje Cię praca w tym miejscu? Na jakim stanowisku chciałabyś pracować w tej firmie? @wiemcomówię, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w Adidas Poland? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

@Patrycja

pracuję... ale szukam nowej pracy. Powodem mojej decyzji jest bardzo niskie wynagrodzenie, obiecywanie podwyżek dla pracowników od ponad pół roku. Adidas zatrudnia na umowę o pracę

Patrycja

@Robert, Twoja opinia jako konsumenta produktów marki Adidas jest tak samo ważna jak opinie pochodzące od pracowników tej firmy. Jednak ze względu na temat i przeznaczenie tego forum, tego typu wpisy powinny znaleźć się w innym miejscu, ponieważ wątek poświęcony Adidas Poland służy wymianie uwag i spostrzeżeń pracowników tego pracodawcy.

xxx
@Patrycja

Patrycja ty jesteś pracownikiem adidas?

Robert

Firma adidas produkuje bardzo złej jakości ubrania i buty wiec się zastanawiam skąd taka cena za takie (usunięte przez administratora) a z gwarancją są problemy Niemiecki szajs

Patrycja

@wiemcomówię, w sklepach sieciowych zazwyczaj warunkiem uzyskania premii jest realizacja planu sprzedaży. Czy w tej sytuacji, Adidas Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia z zakresu technik sprzedaży? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

@Patrycja

8 - 10 lat temu owszem - szkolenia prowadziły osoby znający temat, teraz "robią" to pracownicy "z łapanki" tzw. trenerzy, którzy niezbyt mają wiedzę na ten temat. Ogólnie brak szkoleń z obsługi klienta jak i sezonowych.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Adidas Poland Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

wiemcomówię

jeżeli chcesz do sklepu na sprzedawcę to niestety pensja jest bardzo niska - firma obiecywała podwyżki ale na obietnicach się skończyło. Na premie nie można liczyć - zbyt wysokie plany do zrobienia. Ludzie odchodzą a nikt nowy za te pieniądze nie chce przyjść.

obecny

zgadzam się z "byłym pracownikiem". Firma woli zatrudnić np. na stanowisko kierownika osobę z zewnątrz niż awansować wewnątrz firmy osobę, która ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę o marce, obsłudze, itp. Brak tu jakichkolwiek awansów. Zarobki marne w stosunku do wymagań. Lepiej zarabiają sprzedawcy w Biedronce czy Lidlu. Pracownicy odchodzą do konkurencji bo dostają lepsze propozycje finansowe. Nie polecam.

Patrycja

@nic, może uzasadnisz dlaczego, tak jest twoim zdaniem? Rozumiem, że możesz być niezadowolony jednak napisz co jest tego powodem czy chodzi o proces zatrudnienia? Czy może o atmosferę w firmie?

nick

Omijajcie tu prace szerokim łukiem !!!

czara

to światowe przedsiębiorstwo gigant więc o wypłąty możesz być spokojny. a teraz nawet nie tylko sprzedawców ale także recepcjonistek szukają do0 Warszawy, warto korzystać z takiej oferty póki dobrodzieje dają

Zostaw merytoryczną opinię o Adidas Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adidas Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adidas Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adidas Poland Sp. z o.o.?

Adidas Poland Sp. z o.o.