Opinie o Adidas Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Adidas Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adidas Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adidas Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta

Dwa razy zamawialam towar dla dziecka..jestem zażenowana bo dwóch paczek nie dostałam dziecku jest przykro..

Aneta
@Aneta

Jeszcze mam dwa powiadomienia i nawet fakturę że jeden odebrał p. Sowiński A drugi Wieczorek A ja nie mam paczki od 30 grudnia ????????

Jak wygladaja zarobki w adidasie? Wiem, ze wyplata sklada sie z podstawy plus premii. Jaka jest podstawa, czy to jest najnizsza krajowa? Czy premie sa wysokie?

@Kandydat

Czytaj z uwagą co napisane powyżej.

Bartłomiej

Jak wyglądają zarobki w Adidasie na stanowisku sprzedawcy ?? Wiem, że jest podstawa i premia ale z tego co usłyszałam na rozmowie to z premia taka miesięczna pensja to 2500 zł MINIMUM. Trochę nie chce mi się w to wierzyć.

@Bartłomiej

Z premią da się wyciągnąć około 3 tysięcy. Płacą o wiele więcej od innych sieciówek

Edward
@pracownik

Mógłbyś też dopisać od czego uzależniona jest taka premia? Czy nowy pracownik może liczyć na umowę o pracę na start? Będę wdzięczny za informacje.

@Edward

Od wyników sprzedaży net sales (wykonania netto założonego planu miesięcznego). Na start dostajesz umowę na 3 miesiące - okres próbny.

@poprostu

Mam do ciebie pytanie o zniżkę pracowniczą, słyszałem ze adidas oferuje 44% zniżki pracownikom, i tu moje pytanie, kto takie kody otrzymuje i w ramach czego i czy ewentualnie nie znasz nikogo kto mógłby taką zniżkę odsprzedać

@Michał

to zniżka do sklepu internetowego dla pracownika adidas. kodów się nie odsprzedaje

@poprostu

A powiesz jeszcze, jakie są w Adidasie benefity? Oprócz tych zniżek pracowniczych w sklepie internetowym. Wszelkie inne opinie o pracy będą mile widziane.

@Aleksandra

elastyczny grafik pracy, premie miesięczne i kwartalne, karta multisport i medicover, system mybenefit, zniżki pracownicze w skleach stacjonarnych.

Ankce
@pracownik

A czy podstawa jest taka jak w innych sieciowkach czyt. najnizsza krajowa czy przedstawia sie to bardziej w kolorowych barwach? Bo premia w duzej mierze zalezy od lokalizacji sklepu. Pozdrawiam

@Ankce

ok 2500 do ręki plus premie za wykonanie budżetu.

Kupiłam w sklepie adidas.pl spodnie dresowe około 9 dni temu. Zapłaciłam przelewem. Paczka miała być dostarczona kurierem. Po 6 dniach zaczęlam się niepokoić, że przesylka nie dotarla. Po zalogowaniu się do sklepu, na stronie przeczytałam informację, ze towar dostarczono 3 dni wcześniej i że mam go w domu. Podobną informację otrzymałam drogą mailową. Jedyną formą kontaktuze sklepem jest kontakt poprzez infolinię. Po około 26 minutach wysłuchiwania fatalnej muzyki (i zapewne zapłaceniu za połączenie wiekszej sumy niż wyniósl rabat na zakupione rzeczy) dowiedziałam się, że towar jest do odbioru w punkcie od 3 dni. Kurier nie zadzwonił do domu (syn wyjątkowo nie poszedł do szkoły), nie zostało zostawione awizo, nie otrzymałam smsa, ani maila o przekazaniu zamówienia do punktu. Dopóki nie pojawią się dodatkowe możliwosci dostarczania przesyłek (nie kurierem) i dopóki jedyną formą kontaktu ze sklepem pozostanie infolinia nie polecam zakupów w tym sklepie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Adidas Poland Sp. z o.o. na stanowisko Assistant Store Manager? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Nie polecam sklepu i zakupów na www.adidas.pl - anulowano zamówienie po 3 tygodniach od opłaconego zamówienia . Z „ przyczyn niezależnych” mimo że buty są cały czas u nich w ofercie sklepu. kontakt z nimi graniczy z cudem . Na e- maile ani razu nie odpisali po 2 tyg . odebrali telefon ponad pół godz. oczekiwania na płatnej infolinii . MASAKRA. Kasa za zakupy jeszcze nie zwrócona niestety .

Od miesiąca czekam na zwrot kasy, nikomu nie polecam sklepu internetowego Adidas.pl po raz kolejny zawiodłem się na zakupach w tym sklepie !!! Biuro obsługi nie odpowiada na maile. Najgorszy sklep z jakim miałem doczynienia !

Ann

Mnie także nie zwrócili pieniędzy. Towar oddałam 15 - go czerwca. Odradzam kupowania w sklepie internetowym!!!!!!!!

Wojas18
@Ann

Proszę o kontakt osoby, którym adidas nie zwrócił pieniędzy za odesłany towar :/ Jestem kolejny!!!

@Wojas18

Czekam na zwrot pieniędzy od 1,5 miesiąca i nic. Wyślę im wezwanie do zapłaty i składam skargę do Rzecznika Praw Konsumenta

@Wojas18

Dzisiaj otrzymałam przelew.Zwrot z 23 maja. Ale zgłosiłam sprawę w UOKiK.

@Wojas18

Zwrot otrzymali 29 czerwca 2019 i do tej pory nie otrzymałam pieniędzy. Nawet na maile nie odpowiadają

Ja czekam od 17 lipca, może nagłośnić to u rzecznika praw konsumenta

@Wojas18

Mnie również nie oddali pieniędzy. Czekam już od 1,5 miesiąca i nic. Nawet kontakt z obsługą klienta nic nie pomógł. Może zbierzmy się i wytoczmy pozew zbiorowy ?

Aleksandra

Zauważyłam, że wiele osób ma problem ze zwrotem pieniędzy od Adidasa, co bardzo mnie niepokoi. @anonim, zgłaszałeś tę sprawę do Obsługi Klienta. Jestem ciekawa, co konkretnie Ci tam powiedziano?

agnes
@Aga

witam, a co dalej się stało, czy zgłoszenie pomogło czy sprawa została zignorowana?

Adiprzekręt

Jestem za ! Zbiorowy pozew do sądu ! Kontaktujmy się w tej sprawie ze sobą.

Ona

2 miesiąc mija a zwrotu pieniędzy nie ma. Błąd leży po ich stronie. Zero kontaktu. Obsługa klienta to strata czasu i mydlenie oczu. Zamiast zrobić coś w sprawie dostaje rabat na 20% wielkie PFFF... Kto by chciał mieć z nimi coś wspólnego po tym wszystkim. Odradzam zakupy w szczególności te "za pobraniem"...

Nickita

slyszalem że adidas miał fuzję z innymi firmami czy znaczek zostanie ten sam,wszystkie będą połączone lub każdy z nich obok siebie(usunięte przez administratora)

@Nickita

Nic mi o tym nie wiadomo. Mnie interesuje natomiast inna kwestia, ile płacą średnio w Adidasie na Waszych stanowiskach? Fajnie byłoby gdybyście wspomnieli też oprócz tego o premiach.

Tija

Jestem bardzo rozczarowana podejściem działu finansów do klienta. Zamówiłam spodnie dresowe (metoda za pobraniem). Przesyłka przyszła w standardowym czasie . Spodnie miały wadę, więc odesłałam (16 lipiec) jest dzisiaj 21 sierpnia , a ja po licznych telefonach pieniążków nie otrzymałam .

@Tija

Ja też się z nimi bujam od 17 lipca, też nic

Grażyna

Widzę bardzo dużo opinii zamieszczonych przez klientów sklepu, natomiast bardzo zależy mi na opinii osoby obecnie zatrudnionej w firmie. Czy jako pracownik Adidas dobrze czujesz się wykonując swoje stanowisko? Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna. dajcie znać jak obecnie wyglądają wasze relacje z przełożonymi.

Dziubulki

Brak zwrotu pieniędzy za zakupiony i odesłany towar od miesiąca.

@Dziubulki

Skoro masz taki problem powinieneś zwrócić się do punktu reklamacyjnego gdzie odesłałeś towar. Forum Gowork.pl jest forum pracowniczym na którym skupiamy się na aktualnym rynku pracy i opiniach o warunkach zatrudnienia. Niewiele osób w tym roku wypowiedziało się tu o pracodawcy. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/adidas-poland-sp-z-o-o,10890 poszukiwany jest sprzedawca. Jeżeli ktoś jest dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym i zna język angielski na poziomie komunikatywnym może aplikować. Chętnie posłucham o Waszych doświadczeniach z pracodawcą

@Dziubulki

Mam ten sam problem -czy firma Adidas rozliczyła się już z Tobą ?

Od 27 czerwca czekam na pieniądze za zwrot kilku par butów i nic. Nikt nie potrafi mi powiedxieć kiedy pieniądze wrucą. Pewnie nigdy a mieli 14 dni. Które mineły 27 czerwca. Ludzie wyobraźcie sobie co w pracy przeżywają praciwnicy z kontaktem z klientem. Kto do takiej pracy chce iść????

Aga

Mam ten sam problem -czy firma rozliczyła się już z Tobą ?

Aga

Witam - Zdaję sobie sprawę że to nie jest odpowiednia strona na tego typu zgłoszenia i powinnam zgłosić to do sklepu internetowego w którym dokonałam zakupu ale takiej strony nie ma i nie ma też bezpośredniego kontaktu z działem finansów z kim kol wiek. Jest biuro klienta które nie potrafi odpowiedzieć co się dzieje z pieniędzmi .Ale mimo tego chciałabym zgłosić problem i przestrzec wszystkich kupujących w firmie Adidas że nie są zwracane pieniądze za zwrócony towar. W umowie jest ograniczony czas 14 dni mimo tego firma adidas kpi sobie z klientów i nie wywiązuje się z umów co jest jawną kradzieżą pieniędzy. Centrala znajduje się w Amsterdamie a dział finansów w Portugalii w Warszawie biuro klienta -brak adresu i mają zakaz podawania danych bo podpisali klauzulę poufności, oraz siedziba Adidas gdzie można przesłać korespondencje i tyle ...

Martynka89

(usunięte przez administratora) że sklepu internetowego Adidas oddajcie moje pieniądze za zwrot towaru!!!!!!!!

@Martynka89

Jak już wcześniej wspominałem na forum Gowork.pl szukamy przede wszystkim opinii osób zatrudnionych w firmie Adidas. Jeśli masz problemy ze zwrotem pieniędzy za zareklamowany towar powinieneś zgłosić to do sklepu internetowego w którym dokonałeś zakupu. Czy odwiedzają ten wątek pracownicy firmy? Chętnie dowiem się jak wygląda wynagrodzenie i czy można dostać zniżkę na asortyment sklepu. Zachęcam Was do większej aktywności.

Nicole

A czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w biurze na Żwirki? Jaka atmosfera?

@Nicole

Jesteś zainteresowana zatrudnieniem w Adidas Poland? Niestety nie znam atmosfery w tym konkretnie biurze. Może ktoś z obecnych pracowników, mógłby napisać o relacjach miedzy współpracownikami. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/adidas-poland-sp-z-o-o,10890 jest sporo interesujących ofert pracy. Pracodawca wśród innych benefitów umożliwia korzystanie ze zniżki pracowniczej na zakupy w firmowych sklepach.

E.

Chce tylko potwierdzić, że od listopada ubiegłego roku były znaczne podwyżki. Wiąże się to z tym, że wszyscy byli pracownicy, chcą teraz wrócić do tak niedobrego niegdyś adidasa. Wakatów jednak brak. Poza uciążliwymi klientami, obecnie nie widzę minusów.

porazostatni
@E.

Podwyżek tych nie nazwałbym "znacznych". Zwłaszcza po czekaniu na nie rok czasu i kilkukrotnych obietnicach tych z góry, że już zaraz będą tylko czekają na podpisy.... Pensje w miarę dorównały do konkurencji ale i tak są marne. A o powrotach byłych pracownikach pierwsze słyszę....

@porazostatni

Poruszyliście temat wynagrodzeń, który nie ukrywam, że jest ważnym tematem dla wielu potencjalnych pracowników. Moglibyście sprecyzować, jakiego rzędu podwyżki miały miejsce w firmie Adidas Poland? Będę wdzięczny za rzetelną i precyzyjną informację w tym zakresie.

panasonic

Zdecydowanie NIE polecam - adidas, Złote Tarasy Wielka marka, którą reprezentują ludzie nie mający ŻADNEGO pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prócz gry na telefonach i pomiatania pracownikami (dodam tylko, że przy klientach, na środku sklepu...) panowie określający się jako kierownictwo, zdecydowanie nie powinni obejmować tych stanowisk. Najważniejsze, żeby pracownicy tyrali ponad siły, odpuszczali swoje sprawy prywatne oraz narażali swoje zdrowie na rzecz pracy za ledwo 1900 złotych. Zastępca kierownika śmiało wyzywa swoich podwładnych, kiedy nie ma kierownika, jest arogancki i uważa się za pana całego świata. (usunięte przez administratora) Mogą wam naobiecywać kokosów finansowych, których nigdy nie zobaczycie. Co do zespołu, atmosfera była wspaniała. Ludzie bardzo pomocni i dzięki nim miło było spędzać czas w pracy. Praca dorywcza dla licealistów - jak najbardziej, jednak na dłuższą metę nie polecam!!!

porazostatni
@panasonic

Jeśli jesteś pracownikiem zgłoś to... (usunięte przez administratora)

pracownik adidas

A ja pracę w adidasie mogę polecić. Pracuje w firmie już kilka lat. W sklepie Originals w Arkadii panuje przyjemna, koleżeńska atmosfera. Praca na luzie, z fajnymi produktami. Nie masz narzuconego sposobu obsługi klienta - sam zagadujesz jak najlepiej czujesz. Pracy jest więcej w czasie wyprzedaży, zmiany sezonów. Plusem są duże zniżki na produkty, multisport I opieka medyczna, jesli ktoś musi skorzystać. Uniform co kwartał, fajnie,że można nosić np. krótkie spodenki I wygodne obuwie. Co tydzień dostajemy też owoce. Niby nic, ale miło. Jedyne do poprawy sa pensje - niestety rynek przegonił poziom wynagrodzeń w adidasie. Plusem jest, że premie są teraz wypłacane co miesiąc a nie kwartalnie jak kiedyś. Jak jest w biurze nie wiem, bo tam mało jest wakatów, a jak są to na stonowiska, których nawet opis nic nie mówi. W innych sklepach jest podobnie - zależy jak się dopasujesz do zespołu i kierownika.

Iza
@pracownik adidas

Jakie dokładnie są zarobki?

@Iza

1 850 zł netto sprzedawca

Ooo
@pracownik adidas

Rynek nie przegonił poziomu wynagrodzeń w Adidasie. To Adidas nie chce gonić rynku.

Patrycja
@Ooo

Czy pracujesz obecnie w firmie? Odpowiedziałeś na komentarz sprzed kilku miesięcy. Być może w firmie zaszły już jakieś zmiany w kwestii wysokości wynagrodzenia. Czy masz aktualne informacje na ten temat? Jeśli tak, powiedz nam proszę, jaką płacę i jaki rodzaj umowy oferuje Adidas Poland.

Śmierdziel

Praca zarobkowo adekwatna do wykonywanej pracy. Dają pieniądze za nic. Moje sugestie dla Adidas Poland Sp. z o.o.: Większe pensje i selekcja nierobów Lubię atmosferę w Adidas Poland Sp. z o.o. za: Alkohol

@Śmierdziel

Zastanów się o czym piszesz. Skoro jesteś za selekcją nierobów to sam powinieneś się zwolnić skoro piszesz że dają pieniądze za nic. Ja również pracuje w tej firmie i nie uważam się za nieroba, ale uważam że płaca jest bardzo niska do tego co wykonuje na swoim stanowisku. I człowieku jaki alkohol w pracy?

@wiemcomówię

Już nie pracuje, i tak, tak oceniam swoją miesięczną przygodę z tą firmą. I tak pracują w tej firmie sami alkoholicy, może i nie piją w pracy ale dzień w dzień po robocie idą zapijać te swoje za niskie pensje pod okolicznymi żabkami. Rada dla Ciebie przyjacielu bo widzę, że sfrustrowany jesteś tą firmą, zmień pracę. Mi pomogło. Pozdr

@Śmierdziel

A w którym miejscu pracowałeś jeśli to nie tajemnica, Przyjacielu?

@wiemcomówię

Już nie jest. Factory w Luboniu i każdemu odradzam ten sklep jeśli chodzi o pracę.

Patrycja
@Śmierdziel

Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Ocenianie osób trzecich i pracowników firmy nie jest przedmiotem dyskusji na tym forum. Każdy może wypowiedzieć się na temat pracy w Adidasie. Warunkiem jest, by wpis był zgodny z regulaminem forum lub/i polskim prawem. https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Adidas Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adidas Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adidas Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adidas Poland Sp. z o.o.?

Adidas Poland Sp. z o.o.