Opinie o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mega Taxi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mega Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Taxi w Warszawa ul. Widok 18

NUMER

a skąd wiesz jakie przekręty robi KONRAD? bo jakie Aga to się wydało?

były 112

a teraz piszcie sobie co chcecie kończe mój pobyt na tym forum , żegnam , ja słyszałem ha ha co jeden to lepszy as , nie chcecie wiedzieć co przez rok ja słyszałem i widziałem , podejrzewam że kilku tu piszących jest umoczonych w różne tematy o których lepiej żeby koledzy nie wiedzieli bo byłby lincz.

seven
@były 112

W mojej firmie jeżdżą szefowie a Modlina nigdy w życiu nie widziałem.. Chętnie bym do was przeszedł ale ponoć przyjęć nie ma to prawda?

były 112

bo poruszyliście kilkakrotnie moją osobę dlatego , rozstałem się z wami jak z ludźmi pożegnałem i szczerze życzyłem powodzenia , po czym raz drugi ktoś podpisując się moim nickiem snuł jakieś bajdy, tak się robi ? tak robią normalni ludzie czy jacyś durnie szukający wrażeń .

NUMER
@były 112

TRUDNO TAKĄ KANALIĘ NAZWAĆ OSOBĄ!!!

janek

Panowie w grupie siła. Musimy iść razem na rozliczenia i Agę wywieziemy na taczce. Maciej na rozliczeniach zdecyduje czy chce nas czy Agę. Jak Agę to firma mu padnie, bo wszyscy odejdziemy i biada łamistrajkom, bo ręka sprawiedliwości dosięgnie ich wszędzie.

@janek

nie podbieraj nickow kolego... miesiac temu kaska a teraz aga, co nudzi wam sie i co miesiac czepiacie sie innej laski? sami spadajcie a nie warunki stawiajcie

Czy po rozmowie w Mega Taxi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
były 112

to prawda że dużo jeździłem , np w sylwestra wziałem jeden kurs z bazy , zdarzały się też weekendy że w sobotnie noce nie brałem nic bo nie było takiej potrzeby byłem tak ujeżdżony z moimi że miałem dość , szok i co straszysz cwaniak jesteś bo się chowasz w anonimie ciekawe czy w realu też byś kozaczył , odszedłem bo gdzie indziej mam troszkę inne pieniądze jak mi się skończy to wracam i straszenie jakiegoś pajaca tego nie zmieni

Kris
@były 112

KOLEGO DZIWNE JEST TO, ŻE ODSZEDŁEŚ Z MEGI A NADAL ŻYJESZ JEJ SPRAWAMI, TO JEST PODPADJĄCE. A MOŻE JESTEŚ W MEGA I W INNEJ FIRMIE JAK NIEKTÓRZY.

kostek

Ale dajecie Panowie. Konrad uczciwy hahahahahahaaha! Dupolizie. Przecież to on nam zabiera najlepsze kursy, czesto go widać w weekendy na mieście a winę zrzuca na innych - bo se sam numerki zmienia. Aga może nie uczciwa ale Konrad napewno nie święty.

Mega taxi
@kostek

a numerki to co chwilę zmieniał facet Agi a nie Konrad. Te propagandę na Konrada rozpuszcza Maciej z Agą.

Mega taxi

przestań kłamać KONRAD to jedyny porządny prezes. On zawsze pójdzie za kierowcą. Mam nadzieję, że Konrad pokaże kto tu rządzi!!!

misiek
@Mega taxi

Ha i tu Cię mamy. Siema KONDZIU, miło że czytasz forum!

kierowca
@Mega taxi

Hoho kogo ja widzę, witaj na forum Konrad!

Konrad to jedyny prezes w firmie który nie broni Agnieszki. Gdyby mógł to by ją wyrzucił ale pozostali się sprzeciwiają. On poznał się na szwindlach Agi.

paweł

Spotkajcie się narzekacze na piwie i ponarzekajcie... z końcem miesiąca odejdźcie, a nie dzicinade odstawiacie. Klienci mają z was pośmiewisko, szefowie i dziewczyny też. Dajcie nam jedźcić w spokoju i idźcie do konkurencji bo to co tu się dzieje to już śmieszne zaczyna się robić. Wstyd mi za Was - dorośli faceci a zachowują się jak przedszkolaki... Trochę oleju w głowie.

aga
@paweł

jakiś ty mundry

Robert
@paweł

my mamy odejść? o k***a to najpierw niech oddadzą nam za bazę bo nie po to płaciliśmy by frajer nr 23 zabierał mi kursy. A jaką mamy pewność że Aga pod stołem nie sprzedawała kursy naprzykład byłemu nr 112. Jakoś cały czas był zajęty a w strefie prawie nigdy nie stał i bronił jak lew. Poskładajcie sobie wszystko w całość a układanka sama wyjdzie. Aga gdyby miała odrobinę godności to odeszła by. A prezesi gdyby nas szanowali i nasze zdanie to po pierwsze nie dopuścili by do takiego przekrętu a po drugie wywalili po Agę. To jest uczciwe załatwienie sprawy

@aga

...w przeciwności do Ciebie. Zastanówcie się głąby ile jeden kierowca który jeździ 2 dni w tygodniu może Wam kursów zabrać. Więcej kursów dziewczyny oddają konkurencji bo Wam się nie chce w dzień jeździć. Ruszcie (usunięte przez administratora) o 6 rano jak jest ruch a nie marudzicie.

aga gówno

Wszyscy znamy AGNIESZKA!!!!

Aga

Jak się nazywa kobieta której naplujesz w twarz a powie że deszcz pada? Ktoś zna odpowiedź?

To znowu ja. Duma mnie rozpierala ze wyciszone zostalo to forum bo uwazam ze wypisywanie takich obelg niema najmniejszego sesu. Pani Aga pewnie tego nie czyta bo nie chce sie dolowac. Szefostwo wiedzialo wiec liczyli sie z tym ze tak moze byc. A Wy sie nakrecacie. Tych co sprawa dotknela bardzo i nie widza szans zeby funkcjonowac w tej firmie niech odejda. Reszta niech przedstawi swoje warunki i pracuje dalej. Po co sie wzajemnie wyzywac nic to nie da a sie tylko nakrecacie. Pozdrawiam POSTRONNA OSOBA

ŁYSY
@677676767

co ty wypisujesz człowieku!!!! chyba cię pokręciło. Dotknęło to wszystkich i wszyscy musieli by odejść bo dyspozytorka Agnieszka oszukiwała i dawała lepsze zlecenia swojemu facetowi nr 23 oszukując nas. A czyta to napewno tylko jest tak bezczelna w tym oszustwie że po niej to spływa jak po kaczce. NAPLUJESZ W TWARZ A POWIE ŻE DESZCZ PADA.

łysy
@ŁYSY

Nie lepiej człowieku jak odejdziesz? w stresie żyjesz, nit Cie w tu nie chce..

ŁYSY
@łysy

K***a niby nikt nie chce. A Maciej to za 520 zł za bazę całował by mnie to nogach nie umytych, bo za złotówkę dałby się już ciągnąć za jaja taki jest pazerny.

oburzony
@ŁYSY

Kolego, jak inni piszą. Morda w kubeł i odchodź jak ci nie pasuje. Dziecinada, wstyd mi za takich jak ty.

jan

Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w Mega. Jeżeli chcecie stracić 520 zł, bo tyle wynosi baza to je stracicie napewno, bo zarabiają tylko prezesi i Agnieszka. Zleceń nie ma i nie wierzcie w pierd***nie o szopenie, że jak ktoś jeździ to 300 kursów w miesiącu będzie miał. Jedyne co się dostanie to złość na brak kursów.

szok

czytam d**owłazy jak 205 i były 112 i lepiej żeby były 112 nie wracał, bo będzie siedział na minie bo 205 sam się na nią wsadził prze swoje wpisy. Teraz każdy wie kto jest parszywym donosicielem

c
@szok

Podpisz sie lub podaj swoj numer

@szok

Podaj swój prawdziwy numer jak na razie to ja cały czas obrywalem bo zyczliwi o wszystkim informowali górę wiem którzy i delikatnie dałem im to odczuć nigdy nikogo nie podpieprzylem jezeli mialem jakies ale to bezpośrednio do danego kierowcy i oni to wiedzą

trefl
@205

gdybyś nie miał nic na sumieniu to nie byłoby o czym mówić i nikt nie musiałby góry o niczym informować

janek

przynajmniej nie TCHORZ jak wy. Tacy odwazni zeby na forum smarowac ale nie odejsc. Faktycznie chyba juz nie macie dokad odejsc bo nikt was nie chce. samochod mam prawie nowy wiec predzej wam sie rozkraczy, a itd poluje na takich cwaniaczkow jak WY w starych zardzewialych furach.

janek

A ja uwazam ze wszyscy niezadowoleni NIE powinni przychodzic na rozliczenie i ODEJSC Z FIRMY. Nikt za wami wiesniakami nie bedzie tesknil. Nie rozumiem was - nie pasuje to WON!!!

biedronka
@janek

nikt ich nie weźmie bo w pozostałych firmach dyscyplinarnie zostali wywaleni, albo już są w innych firmach i piszą bzdury aby podnieść swoją samoocene

kierowca
@janek

Ty SPRZEDAWCZYKU, żeby ci się samochód rozkraczył w połowie drogi, żebyś stracił wszystkich klientów i żeby cię ITD dorwało !!!

marzenie

Agnieszka będzie się bronić. Nie ma honoru i się nie przyzna.Sami musimy to załatwić.to zwykła finansówa

krzysztof

popieram sam siebie?:)

A rozliczenie powinno być o ustalonej godzinie i powinni być wszyscy razem.

@677676767

tak właśnie powinno być!!! jestem za!!!

Nie Chcial/la bym żebyscie po mnie zaraz jechali tu bo nie musicie brać pod uwagę mojego wpisu. To tylko zdanie osoby postronnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Taxi - Warszawa

Mega Taxi