Opinie o Teatr Rozrywki w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Teatr Rozrywki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teatr Rozrywki o rekrutacji.

Branże: Obiekty kultury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teatr Rozrywki w Chorzów

Kultury za grosz Nowy wpis

Toksyczne miejsce zwane teatrem. Marne pieniądze, egocentryczna pani dyrektor która zrobiła sobie prywatny (usunięte przez administratora) Dobre miejsce na chwilę aby mieć wpis w CV. Widzowie są na ostatnim miejscu. Pozdrawiam BOW.

Ktoś Nowy wpis

Pytasz mnie czy doradzam pracę w tym miejscu ? Odpowiem tak (usunięte przez administratora), UKŁADY, TOKSYCZNA ATMOSFERA. Dziękuje!

Anonim Nowy wpis

Zespół artystyczny ,orkiestra ,technika ,akustycy ,fryzjerki, sprzątaczki ,garderobiane …wszyscy ludzie super od lat zaangażowani i oddani tej pracy na każde zawołanie na łeb na szyje .Jest to bardzo ciężki „chleb” w ciągłym biegu. Pani dyr niestety ściągnęła spektakle na które waliły tłumy odcięła dorobek artystyczny byłego dyr ale spektakl w którym sama siebie obsadziła w głównej roli oczywiście JEST ! Źle to wygląda jak zawodowi aktorzy T.R siedzą wtedy w domu myśląc czy na życie im wystarczy .Pensje w T.R są potwornie niskie i nie adekwatne do tak ciężkiej pracy ,zaangażowania.Nie można z niej utrzymać siebie a co dopiero rodziny a w pracy jesteś cały czas . Każdy jak się zatrudni myśli sobie ,że złapał „Boga „ za jaja i ,że życie tam to bajka , czuje się ogromnie wyróżniony z tego powodu . Jednak szybko zmienia zdanie ….dlatego ludzie się zwalniają i tak w koło co chwile nowi nowi bo nikt nie wytrzymuje presji, atmosfery. Pracownicy często nie mają motywacji ani mentalnej ani finansowej co w dzisiejszych czasach jest podstawą żeby utrzymać pracownika przy sobie . Czułem/am się ciągle mieszany/a z błotem ,ciągłe pretensje o wszystko ,intrygi i moim zdaniem i chyba nie tylko moim nie odpowiednie kierownictwo na wielu poziomach ????…i szczerze współczuje im obecnej atmosfery i afery która się tam teraz dzieje właśnie z jednym z kierowników /czek …;( Wierze jednak w sprawiedliwość,odpowiednie decyzje ,komisje sprawdzające autentyczność wydarzeń bo ostatnio dużo afer z różnych teatrów w Polsce pojawiło się w mediach i słusznie ,że ludzie zaczęli o tym głośno mówić . Szkoda mi ludzi bo są bardzo oddani ,szkoda miejsca bo ma ogromny potencjał i jest piękne ,szkoda tego co zrobił dla T.R dyr Miłkowski ale to było niestety do przewidzenia i wielu obecnych i byłych pracowników tak uważa . Szkoda lat i że zabrakło odwagi do mówienia głośno o pewnych rzeczach …

Fajny zespół artystyczny, ale dyrektorka i "pan szara eminencja" mocno psują poziom i jakość pracy. Niejasne układy i niejasne decyzje... początek końca dobrego teatru.

Zostaw merytoryczną opinię o Teatr Rozrywki - Chorzów

• Jak się pracuje w Teatr Rozrywki?

Zobacz opinie na temat firmy Teatr Rozrywki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Teatr Rozrywki