Opinie o Larix Janusz Pieła sp.j. w Buczkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Larix Janusz Pieła sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Larix Janusz Pieła sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Larix Janusz Pieła sp.j. w Buczkowice

Jak wygląda ścieżka awansu w Larix Janusz Pieła sp.j.?

paragraf44

Rewelacyjnie musisz sam/sama się przekonać!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Larix Janusz Pieła sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Ktoś

Tylko test jest po angielsku.

@Ktoś

Jak test po angielsku, skoro Dyrektor nie umie żadnego języka obcego?

RobeRtos

Mam pytanie: na jakie warunki pracy ( wynagrodzenie na rękę,premię,dodatkowe granty typu opieka medyczna,karnet na siłownię etc.) można liczyć w tej firmie?

Rordcup
@RobeRtos

No wiesz w standardzie jest basen i kort tenisowy,dla bardziej wybrednych boisko do piłki plażowej,karnet do SPA. Opieki medycznej nikt puki co nikt nie potrzebuje ;P ;P

Dlaczego ciągle pojawiają się ogłoszenia na te same miejsca?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Larix Janusz Pieła sp.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jarek

@Ktoś a co to za test? Na czym polega?

pomocnik
@Jarek

na jak najlepszym rozwiązaniu

NICK
@Jarek

trzeba dopasować obrazek do tekstu :D

Niedoszły kandydat

chciałem pracować ale nie zgłoszę się bo nie jestem (usunięte przez administratora)

dziwne te odpowiedzi są albo od byłych słabych zwolnionych pracowników albo od tych co nie przeszli rekrutacji. dla mnie normalna sprawna firma, pracuję tu od kilku lat i mam wszystko na co się umawiałam. rotacja nieduza, atmosfera dobra, nie ma stresu więc dla mnie ok

Sławomir
@Monika

Widzę, że jesteś zadowolona z warunków zatrudnienia. Możesz napisać, czy wynagrodzenie jest równie satysfakcjonujące, a firma oferuje premie lub inne dodatki? Napisz coś więcej na ten temat.

Monika Talaga
@Sławomir

Są dwie Moniki w Larix. Jedna to rodzina , a druga z magazynu. Ta wypowiedź to raczej tej z rodziny. a ta druga wcale nie jest mądrzejsza.

Co jaki okres czasu w Larix Janusz Pieła sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

codziennie :)

Ooooo

W związku z zasadami rodo, proszę wykasować wszystkie dane przypisane do numeru telefonu 798 603 516. Nie życzymy sobie spamu.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Larix Janusz Pieła Spółka Jawna o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ania T

Nie ma żadnych szkoleń

Szczesliwa

Podnosze kwalifikacji w firmie Larux ,dobry zart. Podnoszenie chyba ciezkich paczek 30 kg przez kobiety to tak. Brak szacunku dla pracownikow ze strony szefostwa ,pogarda.Brak jakich kolwiek socjali ,premi ,nadgodziny placone stawka podstawowa ,marne zarobki .

Filip

Bardzo dobre opinie o firmie można znaleźć w internecie więc chyba się komuś firmy pomyliły i napisał bzdury!

Jabolec

Żarcie zawsze wys racie, a wióra ? Mała a potężna firma w firmie co albo zakręci wasz papier, albo odkręci. DZIADKI I BABCIE :*

Śmieszna firma, zupełnie nie szanują ludzi! odradzam każdemu. Fatygowali mnie prawie 200 km, bo rzekomo tak im zależało. Rozmowa jak rozmowa, ok, ale potem cyrk na maksa. Dzwonią po dwóch tygodniach i mówią, że jednak rezygnują, pytam o powód, mówią że nie mogą teraz rozmawiać. No to dzwonię później, dzwonię na drugi dzień, i cisza. looool. Straciłem cały dzień, kasę na benzynę, a oni nawet nie potrafią po ludzku powiedzieć o co chodzi. Odradzam wszystkim, szkoda czasu na takich januszy biznesu!

jaknietentoinny

Niestety, właściciele i dyrektor nadają ton całej firmie. Na pewno nie są to gentelmani i biznesmeni. Otaczają się dobrymi pracownikami tylko tego nie doceniają. U nich dalej jest rynek pracodawcy. Świetna ekipa, szkoda że tak szybko rotująca. W końcu nie ma ludzi nie do zastąpienia. NIE POLECAM.

Kamila
@jaknietentoinny

Dziękuję za to, że podzieliłeś się z nami Twoją opinią dotyczącą pracy w Larix. Mam jeszcze prośbę, żebyś sprecyzował swoją wypowiedź i napisał, co konkretnie byś zmienił w tej firmie, aby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca. Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania.

Dziwni chorzy ludzie. Właściciele w ogóle nie mają pojęcia o handlu. Odradzam zdecydowanie.

Dziwny pracodawca, duże rotacje, słabe zarobki, zatrudnienie opiera się o prowadzenie własnej działalności gospodarczej, bardzo toksyczni ludzie. Spóźniają się z przelewami. Dużo kredytów nabranych. Właściciele są udziałowcami w Intersport, a tam akcje idą na łeb na szyję. Odradzam współpracę z tym pseudo pracodawcą.

Helena

Witam, szukam opinii na temat Larix Janusz Pieła Spółka Jawna chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń? Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę?@Ebe byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej. Mógłbyś napisać o co pytają, jakie warunki proponują? Będę wdzięczna za każdą informację. Pozdrawiam!

Ebe

Byłem na rozmowie. Wrażenie raczej dobre. Ale podobno z większością pracowników współpracują za zasadzie firma-firma, czyli SAMOZATRUDNIENIE (I nie dotyczy ty tylko przedstawicieli i handlowców, praca specjalisty na miejscu również.)

Remik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Byly72

Kaja: pracowałem w tej firmie i niestety widze ze to ta druga wersja.

Zostaw merytoryczną opinię o Larix Janusz Pieła sp.j. - Buczkowice

• Jak się pracuje w Larix Janusz Pieła sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Larix Janusz Pieła sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Larix Janusz Pieła sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Larix Janusz Pieła sp.j.
1.8/5 Na podstawie 39 ocen.

Larix Janusz Pieła sp.j.