Larix Sp. Jawna

Toruń

Opinie o Larix Sp. Jawna

Bolek

Proszę o informację. Ilu jest przedstawicieli regionalnych w firmie Larix i jakimi samochodami się poruszają?

piątka

piątka

He he bardzo dobry wpis - jestem tego samego zdania. przybij piątkę

tj

nigdy nie polacam pracy w tej firmie a szczególnie kierowcą,harówa po 21 godzin a łysemu jeszcze mało,logistyk od siedmiu boleści przynajmniej wywalili prezesika Tomasz Jadacha wykształcenie (przyśpieszony kurs zbierania czereśni)ludzi miał za nic premie zabrane za zły chumor pana PREZESA a kadra kierownicza tylko patrzy jak(usunięte przez administratora)ludzi niech(usunięte przez administratora) do pużnej nocy a jak to tylko robole 350 godzin i 3000zł wypłaty ciekawe czy oni by pracowali za takie pieniądze i stare powiedzenie księżyc na niebie a larix dalej(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Larix Sp. Jawna - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larix Sp. Jawna