Opinie o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dimark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dimark Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Danny

swoja droga ciekawe czy Pawel sie umył

@Danny

Wykompałem

Danny

Proponuje panu A.K zeby spedził dzień na produkcji, L4 na drugi dzień pewne, wydajność jest ale jak sie nie potrafi sprecyzowac produkcji i zmienia po fakcie to potem sie 2 razy to samo robi, ale jak zawsze oczywiscie wina pracownika produkcji ze z czymś nie zdązył bo przeciez zle zrobil, to nic ze mu kazano

MP

Ta firma to istna porazka, Dyrektor któremu wydaje sie ze wszystko wie, a tak naprawde podrzedny menadzer który nic nie robi w tej firmie, oprocz bezsensownych zebran i podgladania pracowników na kamerach, idz chlopie na ochrone tam bedziesz mógł patrzec ile wlezie ! brak wypłacalności w teminie, zwolnienia bezpodstawne, najlepiej (usunięte przez administratora) i sie w ogole nie odzywac, mobbing w pracy. Zatrudnijcie kolejnego kierownika albo dyrektora, napewno poprawi to prace, poprzedni Kierownik byl sam i potrafil wszystko ogarnac sam i na czas wy nie potraficie nic

Daniel

Nikt nie chce płacić za udawanie pracy, a niestety z wydajnością jest u nas bardzo źle.

robocop
@Daniel

Wydajnosc jest 150 proc to planowanie kuleje od dyrektora po kierownika najslabsze ogniwa tej firmy

Pracownik.

Sytuacja w firmie to istny śmiech na sali. Zarządzający nie potrafią ogarnąć swojej pracy, nigdy nic nie wiedzą. Od jakiegoś czasu pojawiły się nowe zasady "rób więcej za mniej" dyrektor patrzy i tylko goni do pracy, sam bez pojęcia ustala pracownikowi stanowisko by nie marnował czasu. Jest nawet problem gdy rozmawiasz z druga osobą bo wtedy nie pracujesz. Jesteś ciągle w ukrytej kamerze. Najlepsze jest to, że pracując jako Operator CNC masz za zadanie pracować jak i sprzątać hale itp. (przecież maszyna sama idzie wiec masz czas by robić co innego) W firmie regularnie pojawiają się problemy za pensje, która powinna być wypłacana w terminie jak i do nadgodzin (niektórzy nie dostali pieniędzy od tamtego roku). Brak BHP jak i socjali.. Chcesz tutaj pracować? Zastanów się dwa razy?

Ukryta kamera
@Pracownik.

Lepiej sobie zebrania robić codzień po godzince..objaśniać nie wiadomo co i udawać niewiadomo kogo. Ostatnio szedłem na stara hale a Pan A. K. robił sobie kawe około 12stej a przecież nie ma przerwy na kawe heeh no jak to ?

Witam, ponieważ mamy takiego dyrektora jakiego mamy proponuje dla równowagi pracodawca-pracownik i większego poszanowania pracownika założyć związki zawodowe czekam na opinie na ten temat i jak coś zaczniemy działać.

Ela
@pracownik

Którego dyrektora? Wydaje mi sìę, że tu nie vhodzi o dyrektora tylko Pana Prezesa vs pracownik.

pracownicy
@Ela

Zdecydowanie chodzi o naszego nowego dyrektora A.K. i jego poczynania oraz niepohamowana arogancje

Ela
@pracownicy

Serio?! Takie zachowania w stosunku do fizycznych czy umysłowych pracowników?

@Ela

To nie powinno mieć znaczenia w stosunku do jakich osób jest takie zachowanie. Panie dyrektorze A.K. pracownik nie jest Pana niewolnikiem my też znamy nasze prawa wynikające z Kodeksu Pracy i innych ustaw.

Łukasz B

Witam serdecznie, nie wiem jaki ś.mi.eć za mnie sie podpisuje tutaj moją kswyką ale jesteś pi.z..da.. ja tutaj nigdy sie nie wypowiadałem ale teraz to zrobię. Umowa o prace czarno na biało napisane system 1 zmianowy 7-15, czasem musiałem robic na 2 zmiany. Siano nie zawsze na czas. Nowy głowny dyrektor wprowadzil premie 5% od wynagrodzenia za niechorowanie i 5% za wykonanie planu. Robił zebrania nie wiadomo po co, skoro pożytku z tego zero.. Ludzie pracując tam przez 8 msc to nawet proszku nie dostali żeby se ciuchy wyprać, Kamil to pewnie to dzisiaj robi w własnych rzeczach roboczych. Kodeks pracy na pierwszym miejscu..?? przerwa 15min i to tyle, ale żeby wolne dac za 3 króli to nie, bo z kodeksu pracy wybiera sobie to co mu pasuje. Ponad 5 msc prosiłem się o krzesła do stołowki żeby jeść jak człowiek a nie na stojąco, ale widocznie jest to takie trudne bo trzeba zrobic najpierw 50 zebrań. proszku to do dziś nie dostałem za ostatnie 4msc. Nic tylko zgłosić do Inspekcji pracy. Jako Operator usłyszałem że juz nim nie jestem bo człowiek ma byc wielozadaniowy czyli robic wszystko co palcem Ci pokażą. Są też plusy tej firmy :) jakie ? to już wam nie powiem bo niestety zostałem zwolniony z pracy z powodu likwidacji stanowiska, ale ono ma się swietnie i przychodzi inny operator. Aaa i słuchajcie brygadzistów, jak ci będzie kazał walnąc klocka na podloge to lepiej to zrób bo pójdzie wyżej do kadry kierowniczej naskarżyc że nie wykonujesz jego poleceń

@Łukasz B

Bartek

Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

@Bartek

Nie, nie potrzebuje. Nie jest godna polecenia

Xawier
@Bartek

Ja nic dobrego o Dymarku nie słyszałem.

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Dimark Sp. z o.o.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

budzik

nie

Xxx

Znowu brak wypłaty na czas !!!nic nie można zaplanować !!!poprostu brak słów☹️

Ł

i jedna szczegół o super dyrektorze Pawle umyj się człowieku wreszcie i kup sobie ciuch jakis bo wyglądas nie profesjonalnie i stanowiska w rossmannie jest przecena na bonda kup sobie hahha

G

Budzik - myć się trza codziennie nie od święta ????

gal

wypłaty nie zawsze są na czas zdarzają się małe opóznienia wyzysk i nie polecam tej firmy wiele obiecują a z tych obietnic nic nie ma

@gal

Potwierdzam - prezes nie płaci na czas. Ani pracownikom, ani swoim kontrahentom.

jo

jeśli chodzi o firmę dimark to jest to jedno wielkie nieporozumienie wyzysk zero rozwoju bardziej sie rozwiniesz jak w domu będziesz siedział a stawki słabe a wymagania każdy wie maximum roboty minimum płacy premia hahaha skąd taki luksus nie polecam

@jo

Potwerdzone info. Dimark nastawiony jest na zyski za wszelką cenę, nie licząc się z pracownikami. Przykład - brak socjalu.

Zawiedziona

Rozmowe kwalifikacyjną wygrywa ten kto da mniejszą stawkę. Brak typowego działu HR skutkuje tym, że rozmowy prowadzi szef który oprócz ruskiego nie zna żadnego innego języka. Rozmowy prowadzą osoby z brakiem kompetencji do tego.

gosc
@Zawiedziona

Na jakie stanowisko aplikowalas produkcja czy biura ??

@gosc

Biurowe

admin

Jak traktuje się pracownika w firmie Dimark Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

@admin

Brak szacunku. Nastawienie na zysk za wszelką cenę. Pracownik się nie liczy.

ktosik

Witam.Czy firma oferuje dobre stawki ?? wszystko legal ??

matkanatura
@ktosik

jak na okolice poznania to zdecydowanie poniżej średniej- a czy legalnie?? hmm....jakoś biznes musie się krecić

@matkanatura

Chodzilo mi czy wszystko jest wykazywane i czy da sie zarobic ponad 2,5 tysia

@ktosik

Da się. Zależy jakie stanowisko. Doprecyzuj proszę. Generalnie jest tu wyzysk.

@Mariola

Duzy wyzysk?czy praca w normie?

neger

jako spawacz wyciagniesz tyle

Iza

@Mariola nie jestem pracownikiem firmy Dimark Sp. z o.o. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem. Czy masz może jakieś doświadczenia związane z pracą w Dimark Sp. z o.o.?

@Iza

Zadałam zupełnie inne pytanie. Z informacji od osób 3cich wiem, że nie ma tu socjalu. Pan Prezes kombinuje jak to w świetle prawa obejść. Przyjmowany jest ten kto da mniej. Umiejetności zweryfikuje się potem ???? wzięcie mają inżyniery i operatorzy maszyn CNC. Reszta traktowana jest po macoszemu.

Iza

@Ania niestety obecnie nie ma żadnych nowych ofert pracy w firmie Dimark Sp. z o.o. Natomiast warto przeglądać na bieżąco oferty, które znajdziesz na stronie internetowej http://dimark.com.pl/pl/kariera. Czy ktoś opowie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie?

@Iza

Kim jesteś Izo? Potencjalnym pracownikiem czy headhunterem?

w Poznaniu? skąd masz to ogłoszenie?

iriid

No ale na stanowisko takie jak Business Development Manager, musisz mieć kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Zostaw merytoryczną opinię o Dimark Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w Dimark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dimark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dimark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dimark Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dimark Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dimark Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Zachodnia 3
    62-002 Złotniki