Opinie o Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej w Poznań

Aaa Nowy wpis

Frezer CNC miał jesienią proponowane 5 500 - 10 000 PLN, nie napisali, ale pewnie brutto. Ale tutaj @Robi pisał, że tylko ogłaszają się, że fajne pieniądze. Czyli że co, że naprawdę inne? To ile się zarabia jako operator

Wks Nowy wpis

Ostatnio zwolnili się wszyscy technolodzy .Trzeba utrzymać całą rodzinę Ojca Syna jednego i drugiego.I Synową ????.Żeruja na ludziach .Szpiegują wszystkich że nawet do WC nie można spokojnie iść.Duzo kamer i szpiegów.Takich pracodawców to z urzędu powinni kasować.Pasożyty .

Robi Nowy wpis

Ostatnio zwolnili technologa dobrego człowieka i fachowca.Ogłaszaja się że dadzą fajne pieniądze.To jest ściema .Uciekać od tej firmy jak najdalej

Boro

Nie polecam.Firma.rodzinna Tata syn jeden syn drugi i wiecznie szpiegują .Nie ma możliwości spokojnie pracować .Za darmo chcą aby człowiek pracę wykonywał.Jesen wielki garaż .

@Boro

Piszesz, że nie można według Ciebie spokojnie pracować a ja w sumie nie wiem jaka to praca tak w ogóle? O jakim stanowisku teraz piszesz i co się dzieje, że odczuwasz jakiś dyskomfort? Ja podobnie widziałem ofertę dla kontrolera jakości z kiedyś, oferowali wtedy kwotę do 8 tys, myślicie ze teraz jest więcej?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Frezer - Operator CNC?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszek

Jak najdalej od tej firmy .Firma rodzinna .Łapia się każdej roboty i nie są fachowcami w żadnej dziedzinie.Maja parę.frezarek a ludzi traktują jak szmaty.Ojciec Szef Syn lata po produkcji i alfę udaje a drugi syn w technologi pracuje i szpieguje .Jak najdalej od tego garażu

Hanna

Cześć, a wiesz mniej więcej co tu ludzie pisali o pracy? Jakieś przydatne informacje były, np na temat zarobków? Chce się przyjąć do działu jakości, byłam pewna ze opinie tutaj pomogą mi podjąć decyzje, a ty pustki :(

Hubert

Nie szanują potencjalnych kandydatów. Mają głęboko w d. Dane słowo, że odpowiedzą telefonicznie lub mailowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej - Poznań

• Jak się pracuje w Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej?

Zobacz opinie na temat firmy Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej?

Leszek Gray Alplast Przedsiębiorstwo Działalności Technicznej
  • Forteczna 21