Opinie o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dimark Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dimark Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dimark Sp. z o.o. w Złotniki

Diverter

Brak poszanowania do pracowników fizycznych !!!

Obserwator

Prawda, prawda !

Rychu
@Obserwator

Rozwiń myśl

!!!!!!!!
@Rychu

Dwie osoby z biura wprowadzaja (usunięte przez administratora) psuja atmosfere miedzy pracownikami poszczególnych działów. Sprawdzaja nawet o ktorej pracownicy sprzataja hale i poszczegolne stanowiska pracy.Jak tak dalej bedzie nie długo zostana na lodzie I BEDA ROBIC SAMI!!! Łatwo jest dowalic pracownikowi .Szkoda ze oni siedza na tyłkach a inni zapierdzielaja zeby robota była zrobiona tego niewidza!

Pan podkladka

W dimarku załączyl sie ABS ,ogolnie smieszne ustalenia personalne , nic dodac nic ujac

Cezar
@Pan podkladka

Rozwiń myśl

Mesjasz

Przybieżeli do Dimarku Pasterze

Realista
@Mesjasz

w dimarku niepodzielnie panuja , i tak nic nie zwojuja..

Diverter

Źle się dzieje ostatnio w tej firmie.Jak tak dalej będzie to jeszcze trochę i będą ABsy z biura robić.Atmosfera fatalna (usunięte przez administratora)i porazka !!!Jeden na drugiego donosi .Widać lubią takich ludzi mieć.Kiedys było lepiej i super się pracowało ... wystarczyło parę innych osób by to wszystko popsuli!!!

Maluch
@Diverter

Dokładnie tak. A podpierdziela że to pewnie Laskowik i ten łysy ogr

Nitonakretka
@Maluch

I ten co nosi rączki w kieszeni

Maluch
@Nitonakretka

Tommy Hilfiger? :-)

Zumba
@Maluch

a kto to jest?

Leszno
Dzik

W tej firmie jest strasznie źle

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dimark Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kunegunda

Nie ma reguły. Dajesz na stół najmniej z rekrutowanych - wygrywasz.

Kejter
@Kunegunda

Rozumiem, że przeprowadzasz rekrutację?! To może zdradzisz więcej detali? Też pracujesz za najniższą krajową jak reszta twoich kolegów z działu? Dużo masz pracy? Czy opierdalasz się w szatni?

DziadekMróz
@Kejter

Przecież w firmie są mega oszczędności na wszystkim co się da, dosłownie i to jest fakt każdy grosz się liczy.

Czopik

Ok super ????????????

nowy

Jak wyglada praca na cnc? Jak atmosfera i jak kasa?

Cezar
@nowy

2 zmiany, pracujesz sam na 2 maszyny. Atmosfera nienajlepsza

Lidia
@Cezar

Czyli rozumiem, że nie ma nocek. A co do atmosfery w pracy Dimark, to powiedz coś więcej, jak możesz. Co myślisz o stylu zarządzania?

Śrubka
@Lidia

Styl autorytatywny coś w stylu Putina ,Erdogana , Ale el Mosaramsta no i pracujesz pod czujnym okiem kamery a raczej kamer jak w Big Broderze

kebab
@Lidia

Nie ma nocek ani zadnych dwoch zmian pracownicy fizyczni pracuja tutaj od godz 7 do 15

AniolStróż
@nowy

Odpowiedzi: 1. Wkładasz detal uruchamiasz maszynę CNC wyciągasz gotowy detal 2. Atmosfera to zależy od pory roku zimą zimno latem wręcz jak w saunie , pogodynka widoczna live na monitorze. 3. Kasa taka na jaką się zgodzisz pracować nic więcej nic mniej Na koniec musisz sobie zrobić bilans co możesz zyskać a co stracić do aktualnej sytuacji.

Marszal
@Śrubka

Kamery są bo muszą być. Nikt na siłę Cię nie trzyma. Skoro jest tak źle to dlaczego jeszcze pracujesz w Dimark? Idź szukać wiatru w polu. jakbyś robił dobrze to byś miał dobrze. elllooooo zioooommmm

Pracuś

A może trzeba zaproponować prezesowi by zamontował kamery w biurach bo dlaczego część pracowników ma byc dyskryminowana i wkoncu skończą się wypłaty za ilość kroków z rękoma w kieszeni jak u Tomusia.

Młotek
@Pracuś

Uczył się od łysego to tak samo się zachowuje. Czepiasz się gościa.

Lucian
@Pracuś

To zaproponuj. Bądź kumpel.

Dimark

Podwyżka od 2,5% do 13% dla najlepszych rzetelnych pracowników

IT
@Dimark

Wychodzi na to że najmniej dostał montaż a najwięcej CNC.

@Dimark

Najwięcej dostali (usunięte przez administratora)

bumbum
@Transporter

dziobaki to chyba nie jest niecenzuralne słowo prawda administratorze

Jan
@Dimark

Twoja relacja jako pracownika tej firmy niezbyt wiele może powiedzieć nam na temat tej podwyżki. Mógłbyś to jakoś rozpisać? Ile % podwyżki otrzymało każde poszczególne stanowisko? Czy nowi pracownicy również są tym objęci? Dziękuję z góry za bardziej rozbudowaną odpowiedź.

E.T
@Jan

To co się ostatnio dzieje w tej firmie to tragedia !!!szybko szybko bo musi wyjechać lub musi być zrobione na już.Towaru brakuje i innych rzeczy również !!!nawet porządnych narzędzi niema np.porzadnych młotków!!!itp.Cos ma być zrobione ale przeważnie niema jak i czym.!!!a podwyżki to dno!!!

burak
@Jan

chłopie zapytaj dyrektora lub ksiegową a nie ludzi na forum jesli chcesz tak szczegółowe dane na temat podwyzek.

Lidia
@IT

Jak wygląda w firmie kwestia wynagrodzenia- czy wynagrodzenie to tylko pensja, czy są też premie dla pracowników? Jak tak, to od czego są uzależnione?

Ziomek

Witam a jak wyglądają pensje na cnc?

malami

Ziomek
@malami

No i twoj wpis udowadnia że kłamiesz! Widze tutaj są próby odstraszania innych pracowników!!!! Słabo

Ziomal
@Ziomek

Kto kłamie? Sama prawda. Nie ma od czego odstraszać, wystarczy przeczytać opinie

Śrubka
@Ziomek

Skoro wiesz ile mają to nam powiedz a nie zarzucaj komuś kłamstwo

Bora Bora Holiday

Henryka
@Bora Bora Holiday

??

@Bora Bora Holiday

J... Sobie robicie

Ciemnyludrobotniczy

Była sobie podwyżka tradycyjnie zrobieni w konia,

AdrianAnioł
@Ciemnyludrobotniczy

No jak? Weź nie poddawaj się i nie siej defetyzmu. Lepiej mieć nie będziesz...

AniolStróż
@AdrianAnioł

Będę miał , jak do czasu urlopu nic nie zaoferują to po urlopie wiele rzeczy może zostać nie pospawanych:-)

Chudini
@AniolStróż

Jest cudownie ????

@Chudini

Oczywiście można otwierać szampana bo jakieś tam podwyżki będą chociaż będzie to wyglądać inaczej niż dyrektor kilka dni wcześniej zakomunikował, chwała mu za to że wymusił je na prezesie niestety może to świadczyć że kolejne jeżeli będą to w odległej perspektywie może nawet w bardzo odległej i spora grupa pracowników ich już nie doczeka. Na tą chwilę jest jak jest spółką zabezpieczyła się przerzucaniem kosztów błędów na pracownika, unormowała fajkarzy jest git .Pytanie czy unormuje zasługi i czyny pewnego pana który bardzo dużo mówi i mówi a efekty jego pracy odczuwają wszyscy( on też pali i to dużo)

DziadekMróz
@Pracuś

Szkoda że ten szampan jest bez bąbelków .

Henryka
@Pracuś

Czy ten od Ćmielów jest wysoki i łysy? I wygląda jak Szarek?

Anioł Stróż 2
@Ciemnyludrobotniczy

Czas pokaże jak będzie wyglądać sytuacja z podwyżkami i innymi rzeczami...Narazie jest wszystko pokręcone .

Znany

Witam jakąś opinia na czasie o firmie? Jaka z kasą jak socjal? Jak atmosfera?

dymek
@Znany

1.kasa indywidualnie ustalana-podwyzki tylko wymuszone i to tylko wymuszenia radykalne inaczej nie ma szans 2.socjal herbata i kawa na stołówce i nic wiecej 3.atmosfera- wszystko pilne jechane......i nikt nic nie wie cos w stylu technologa.

Uciekac stad!

@Znany

Firma jakos ostatnio lepiej.Szkoda ze pare osob musi pokazac ze im zalezy na pracy.

Np wysoki i łysy nygus?

Witam proszę o szczere wypowiedzi!!! Rozmawiałam z kilkoma pracownikami i uważają że jest ok w firmie! Więc może się ktoś jeszcze wypowie jak to jest? Jakie stawki? Jaka atmosfera? Ile można zarobić to jest bardzo ważne? Pozdrawiam

Dzikabroda
@Nowy

Skoro rozmawiales z kilkoma pracownikami to chyba wiesz wszystko wkoncu nas tutaj pracuje garstka ludzi.Nic wiecej sie nie dowiesz .Skoro jest jest ok przyjdz sprobuj zobaczysz i nawet dowiesz sie ile dostaniesz wyplaty.

@Dzikabroda

No to wyraz swoją opinie

@Nowy

A co chcialbys wiedziec?

@anonymous

Wszystko ile proponują pieniążków? Jaka atmosfera? Czy da się pracować w tej firmie?

Mój stary

Są u Was wakaty dla doświadczonych spawaczy MAG/WIG? Jakie wynagrodzenia +/- na tych stanowiskach? Możliwości negocjacji , czy sztywne stawki? Jest po co wracać z DE dla tych pieniędzy?

Dzikabroda
@Mój stary

Wracac z Niemiec dla Dimarku chyba zartujesz sobie

Aaaa

Witam a jak ogólnie jest na firmie? Jaka atmosfera? Jaki szefostwo? I jak to wygląda pieniężne? Pozdro

@Aaaa

skoro ludzie odchodzą to znaczy, że w okolicy płacą lepiej niż w dimarku no i te fatalne premie i brak jakikolwiek benefitów o socjalu już nie wspomne.

@Aaaa

Atmosfera taka sobie!!!!! Socjalu brak !premie ucinane co miesiąc.

Aaaa

Witam jaka prase krawędziowa posiada firma? Nowa stara? I jak wyglądają stawki w firmie? Pozdro

Gruby
@Aaaa

Chlopie ty wracaj do domu, na takiej prasie to ty sie wrzodow nabawisz z nerwow ale i tez konta nienapelnisz tutaj

@Aaaa

Skoro pracownicy z wewnatrz firmy nie chcą na tym chyba 20 letnim złomie pracować to chyba coś jest nie tak.

fff

Aż tyle lat ma ta prasa?

Chuck Norris

Mmmmmmeeeeee

zenek
@fff

ano i nie jest to CNC tylko nc, gnie jak widzi i czuje

Cris

Jak tam nasz drogi spec od metali ? Sobie radzi ?

Witam! Firma zatrudnia nowych ludzi i awansuje ich na brygadzistów, mimo sporego braku wiedzy w porównaniu do niektórych pracowników starszych pracowników, którzy się lepiej na to nadają. Technolog, który nie wie jak wygląda aluminium czy obrobiony metal, a patrząc na piłę taśmową, pyta czy to jest gilotyna bądź tokarka. Domyślcie się, że taki zarabia więcej, niż ludzie z produkcji. Dodatkowo więcej ludzi w biurach, a z produkcji odchodzą. Wypłaty się polepszyły i są już nawet 2 dni przed czasem, ale musieliśmy trochę o to powalczyć i wydrukować dyrektorowi kodeks pracy. Zazwyczaj to co w tym kodeksie pracy na plus, to dyrektor pierwsze o tym słyszy i trzeba mu to drukować (miejsca siedzące przy maszynach CNC), natomiast takie rzeczy jak przerwa 15 minut, to doskonale wiedzą, ani minuty dłużej. Premie dwie, 5 % za absencję i 5% za plan. Ta druga jest cały czas pod znakiem zapytania, bo gdy technolog nie zrobił planu, to automatycznie dostawaliśmy 2,5% bądź 0. Nie polecam pracy na tokarkach, zrozumiałe jest to, że maszyna musi cały czas pracować, ale bardzo często są sytuacje, że ustawiasz wał o długości 1.4 metra, a szef przychodzi i pyta dlaczego druga tokarka nie pracuje (musisz robić na dwie i to nieważne czy toczysz na jednej duże wały czy małe krążki). Konstruktorzy często dają rysunki z błędami (otwór pod łożysko w plus), natomiast jak masz jakieś pomysły i innowacje, by polepszyć pracę, to ciężko się przebić wyżej. Aby dostać podwyżkę, to trzeba walnąć wypowiedzenie, bo inaczej to musisz chodzić jak w zegarku i wtedy może się doprosisz, ale i tak znajdą na ciebie najmniejszy brud, by jej nie dać. Mimo wszystko szef kupuje sobie motocykl za 400 tys do biura jako ozdobę, ale na podwyżki nie ma pieniędzy. Bądź premie po 4 tys dla konstruktorów. No i ciągłe czepianie się dyrektora, nawet że wiórek leży na posadzce, bo nie zdążyłeś sprzątnąć. Plusy, to jedna zmiana, kasa przeciętna, czysto i nowocześnie. O proszek trzeba się prosić.

ffff
@Michał

witam michał a firma posiada prase krawedziowa cnc?

@ffff

Tak, mamy prasę krawedziową sterowaną numerycznie ale jej ustawienie to czarna magia, źle skalibrowana... W czasie pracy nagle ma strzały i źle gnie produkt itp..

Krystian
@Michał

Tomek na prezydenta!!!

ffff
@Pracuś

a co to za prasa jakis model sterowanie? w miare nowa czy stara?

fff
@ffff

i jak to wyglada finansowa na cnc?

Korek

Dużo ludzi w biurze? Chyba nigdy Was w korporacji nie było:D nauczylibyscie się roboty ponad normę. Jest nas tu na tyle mało, że każdy może się wykazać co jest wielkim plusem. No ale trzeba chcieć. A ci co nie chcą i odchodzą, zobaczymy jak szybko zatęsknią. W korpo nikt nie słucha narzekań jak tutaj, nie pasuje to idź na twoje miejsce przyjdą następni. Więc zastanówcie się czy naprawdę wam tak źle.

@Korek

Czasy kiedy można było pracownikowi mówić, że za bramą czeka 10 chętnych na jego stanowisko już dawno minęły, teraz nawet człowieka do prostego montażu ciężko znaleźć więc proszę Cie jakąś korporacją nie strasz bo Dimark to naprawdę bardzo przeciętna firma. Teraz mamy takie czasy że firmy szanują pracowników produkcji inaczej biuro też może wylecieć bo sami nie potrafią żadnej produkcyjnej pracy zrobić.

Korek
@Transporter

Przeciętna firma? Przejrzyj ogłoszenia o prace i zobacz przeciętne proponowane wynagrodzenie i pomyśl jeszcze raz. Czasy się zmieniły, pracownicy są bardziej roszczeniowi, chcą się czuć zadbani przez firmę, dając z siebie niewiele a czasem nic, odbębniając 8h na Odp.. naczytali się internetów i myślą, że teraz to na nich wszyscy czekają. Moze i tak, ale w Amazonie lub biedronce.

Alfred
@Korek

Co to za porównanie, Dimark a korpo. Toż to firma produkcyjna, a nie porównuj zwykłego montażysty, którego i tak ciężko znaleźć, do fachowca czy specjalisty CNC. Tłumaczenie, że oni tylko stoją przy maszynach i nic nie robią jest zabawne. Niestety za wiedzę się płaci, a na rynku takich dobrych fachowców coraz mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dimark Sp. z o.o. - Złotniki

• Jak się pracuje w Dimark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dimark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dimark Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dimark Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dimark Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dimark Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Zachodnia 3
    62-002 Złotniki