Opinie o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Crown Packaging Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Dyrekcja zrobiła wybory na pracownika roku(usunięte przez administratora) chyba kapusia roku . Wybrany przez kierownictwo a nie załoge . Kazdy wie że większość była za innym kandydatem . (usunięte przez administratora). Jedno wielkie (usunięte przez administratora) .

Rysio

Jak Ci się coś nie podoba ,zawsze możesz się zwolnić.

@Rysio

Pewnie Ty liczyłeś te głosy . Pajacu ja tam już nie pracuje . Z takimi baranami na górze to nie ma co się zadawać .

Aleksandra

Zauważyłam, że troszkę zaczęliście odbiegać od właściwych tu tematów. Co więcej, na forum nie obrażamy się nawzajem - pamiętajcie o tym. Widziałam, że firma Crown Packaging szuka na ten moment Kierownika zmiany. Wiecie może, jak duże trzeba mieć doświadczenie, by móc ubiegać się o tę posadę?

@Aleksandra

Na jaki dział chcesz aplikować?

Umknęło mi to a kto wygrał i z jakiego działu

Mala ni

Komu jak komu ale akurat jemu się należało bo naprawdę jest bardzo w porządku i jakie by ktoś kłopoty miał zawsze starał się pomuc i za to go szanuje starał się zrozumieć

czesc. czy jest tam dzial pakowania? prosze o odpowiedz tu. latwiej bedzie mi znalezc.

Wojtas
@ja

Jest tam dział pakowania , 80 % obsadzony przez ukrainę

bolo

Praca fajna z fajnymi ludźmi. Pracowałem na dziale twist. Szkoda tylko ze kasa śmieszna szczególnie przez agencje. Pozdrawiam

Donata

@pracownik aha czyli żadne sugestie zmian od pracowników przyjmowane nie są?

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl

Czy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ależ oczywiście że jest. Wszystkie zgłoszone problemy zamiata się pod dywan????????????????

Eduardo Rodrigez

Opisując pracę w firmie Crown: 1. Podpisując umowę zawiera się ją na określony czas (praca) tj. według obowiązujących przepisów, za co pobiera się wypłatę. Dlatego nie rozumiem komentarzy rzędu wyzysk. W gestii pracodawcy jest ten czas spożytkować jak najlepiej i efektywnie go wykorzystać. 2. Firma nie jest własnością pana X czy Y , jest międzynarodową korporacją przez co każdy z pracowników od sprzątaczki po p. gajowego (przykład) jest zatrudniony w firmie na takich samych prawach jakie zawarł podpisując umowę. 3. Struktury w firmie nie są bez wad, jest jeszcze wiele do zrobienia i udoskonalenia, trochę jest zaległości z poprzednich lat i przez brak odpowiednich narzędzi - ale wierzę że z biegiem czasu to nadrobią. Jak dla mnie jako stosunkowo nowego pracownika jest bardzo dobrze, w dziale gdzie pracuję zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie. Jeżeli chodzi o urlopy nigdy nie miałem problemu nawet z urlopem na drugi dzień. Co prawda widać, że na niektórych działach zawiązało się kolesiostwo z przed ery dinozaurów. Jak jest ktoś niezadowolony z pracy to zawsze może ją zmienić ( takie są prawa wolnego rynku),ja jestem zadowolony. z pracy w Crown. Osobiście uważam, że jeżeli ktoś nie jest w stanie wypowiedzieć się w konstruktywny sposób, to lepiej niech się nie wypowiada.

Nik
@Eduardo Rodrigez

A to dyrektorek się wypowiedział. Kolesiostwo idzie od dyrekcji .wciskają swoich kolesi z innych firm np upadłej przędzy dając im krocie .

baja bongo
@Nik

Pewnie przędza padła przez niegospodarność i słabe Kompetencje dyrektorka...teraz pokazuje na co go stac

Alicja

Witam! Z góry proszę o opinie, które pomogą mi podjąć decyzję czy składać podanie do tego zakładu. Jak się pracuje na dziale z ustawianiem maszyn? Jest dużo stresu czy panuje nieprzyjemna atmosfera? Czy istnieje możliwość nauki na kilku maszynach, bo nie lubię monotonii. Czy maszyny są mocno zmechanizowane (automaty, półautomaty?) Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi

@Alicja

Jaki dział?

Sasiad

Galin pedale masz nowe filmiki z sasiadami w Nowym Roku? Z parteru nie da sie na dach wejsc ale ty po drzewie kolo bloku potrafisz

Sąsiadka
@Sasiad

Sąsiad... Ale z ciebie jest (usunięte przez administratora) Widać, że masz problem. Idź do lekarza leczyć swoje kompleksy. Nie da się czytać twoich komentarzy. Jesteś żałosny.

Nie-Zainteresowany

Ale tutaj cisza. Chyba Wam się polepszyło w CROWN? Wszystkie problemy porozwiązywane, czas zacząć bal!!! Bawcie się :-).

Ile jest zmian w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

nikt

Za dużo :-)

Cholera

Czemu tak o nim piszesz? Zrobił Ci coś? Czy mu zazdrościsz?

Jurek

Czy kerownik Grzegorz F. jeszcze pracuje?

tesz_pracownik
@Jurek

Niestety nie :-(

Cześć Czy ktoś jest w stanie podać mi numer telefonu do firmy 91 468 80 01 nie odpowiada? Chciałbym sie skontaktować z działem HR, szukam pracy. Dzięki

@Zainteresowany

Poczytaj komentarze i jeszcze raz zastanów się!!!!

HR
@Zainteresowany

Zapraszamy do kontaktu: 91 46 97 829 praca@eur.crowncork.com CV można tez wrzucić do skrzynki przy głównym wejściu Dział Personalny

Jaro
@HR

To bardzo nieprofesjonalne, że numer telefonu poszukiwany jest poprzez takie media? Słaby ten dział personalny!

Zawiedziony

Praca na Bevcan tragedia. Trudne warunki (hałas, gorąco, zapylenie, 5-brygadowka), ale największym minusem kierownicy. Dzieci bez kompetencji z doświadczeniem z Pizza Hut (pomywacz), lub po turystyce górskiej. Dostali stanowisko bo wszyscy z głową pouciekali. Brak wdparcia z ich strony (brak wiedzy z metod zarządzania, brak chęci). Nocki uważają ze sa od tego aby mogli odespać. Dyrektor nie wiem czy udaje że nie wie co się dzieje, czy sam szykuje się do ewakuacji. Można przyjść na przeczekanie i szukać pracy z perspektywą, gdzie można się czegoś nauczyć od przełożonych.

tesz_pracownik
@Zawiedziony

Nic dodać, nic ująć. Może poza tym, że następny dowodzący chyba ma tylko podstawówkę? Popraw mnie Pan panie kierownik jak się mylę :-).

Leon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

Szajba

(usunięte przez administratora) oklamuja że wszystkim . Nie którzy pracuja 20 dni i mają premie kwartalna A te osoby oszykane z dnia na dzień wyrzucone po kilkunastu latach nie dostają nic gdzie przepracowaly do premi dwa miesiące nie dostały nic bo niby się nie należy .Co więcej kłamią na temat zatrudnienia którą jest na pod firmę i to trwa do 18 miesięcy a potem wypad . Każdy narzekał na wcześniejszego dyrektora A ten jest jeszcze gorszy razem z nowa dyrektorka (usunięte przez administratora)

@Szajba

Czyli potwierdza się żeby szanować szefa swego bo można mieć jeszcze girszego

Dyrektor
@Szajba

Taka z niej dyrektora jak z koziej (usunięte przez administratora) Trąba. Tak samo z Radziła. W d...byli i g... Widzieli. Zero kompetencji kierowniczych

Ktos
@Szajba

Szkoda ze odchodza osoby ktore dobrze pracowaly a zostaja tacy co nic nigdy nie robili. Ciekawi mnie dlaczego nie probuja zatrzymac tych dobry a pozbyc sie tych darmozjadow

Ciekawski

A jak tam się robi w utrzymaniu ruchu.? Bo żadnych komentaży. Tak wam dobrze? Nowy kierownik daje popalić a wy nic?

Prawda
@Ciekawski

Kapusia ściągnął z poprzedniej firmy, dał mu porządną kasę i jakoś leci. Szkoda, że szefostwo tego nie widzi...

Zalamany
@Ciekawski

On to juz kiero wszystkiego jest. Na wszystkim sie zna, wszytko wie i zna wszystkich.

A skąd on przyszedł?

Szajba

(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy pracowałem tam ponad 10 lat i oszukują z zatrudnieniem i wynagrodzeniem

wkurzony

(usunięte przez administratora)w firmie . kierownictwo przyjmuje kolesi za przeproszeniem (usunięte przez administratora)wartych i daje kase większą od ludzi pracujących kilknaście i kilkadziesiąt lat w firmie .(usunięte przez administratora).

@wkurzony

Jednym słowem zakład (usunięte przez administratora)i kapusit

Prawda
@wkurzony

Niestety tak działa ta firma. Donosisz na innych pracowników to masz urlop kiedy chcesz i dużo wyższą stawkę od "starych" pracowników, chociaż dopiero co Cię zatrudnili. Taki styl jest rządzenia na dziale utrzymania ruchu. Później szefostwo się dziwi, że morale słabe i każdy chodzi jakby z pogrzebu wrócił...

Nie mam dobrego zdania

Nie mam dobrej opinii o tym zakładzie ponieważ nie wszystkich pracowników odchodząch na emerytury traktują jednakowo o jednych pamiętają żeby dofinansować na pożegnanie i o prezentach a o innych nie. Czym się różni pracowni fizyczny od umysłowego?.

@Nie mam dobrego zdania

Kadry beznadzieja nie znają się na niczym

Krzyk
@Nie mam dobrego zdania

Niestety ale to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Packaging Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Packaging Polska Sp. z o.o.