Crown Packaging Polska Sp. z o.o.
counter
2 65 184 5 1
Nazwa działu: Produkcja

Przeczytałem kilkanaście opinii i skłoniło mnie to do zadania pytania. Jak wygląda atmosfera, zarobki i struktura wiekowa w UR? Lada dzień mam rozmowę do tego działu.

Julia
@UR

Dobre pytanie. Też chętnie się dowiem czegoś więcej o pracy w Crown Packaging. Powiedz tylko, jakie konkretnie stanowisko masz na myśli?

replay
@Julia

Ogólnie to szkoda czasu poświęconego na rozmowę z nimi. Zaaplikowałem na ogłoszenie o pracę, zostałem zaproszony na rozmowę. Rozmowa przebiegła normalnie. Natomiast po rozmowie nie poinformowali mnie o jej rezultacie. Pod tym kątem 0% profesjonalizmu z ich strony. Inne firmy, i to nie tak "międzynarodowe" jak Crown, informują o rezultacie rozmowy i to w terminie w którym się do tego zobligowali. Moje opinia o tej firmie jest negatywna.

@replay

@Julia kandydowałem na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu. Pierwszy etap odbył się telefonicznie przez HeadHuntera, kolejny w siedzibie firmy. Kwestię kultury Pani z działu HR nie pozwala na choćby cień negatywnej opinii. Pozytywnej z resztą też nie, po prostu zwykła rozmowa bez fajerwerków. Co jednak zdziwiło mnie podczas rozmowy, to brak osoby która ma kompetencje techniczne, kogoś z kim w przyszłości bym współpracować lub kto byłby moim przełożonym. Po odpowiedzeniu na wiele pytań i przedstawieniu swojej opinii na temat hipotetycznego scenariusza (zwolnienie wieloletniego pracownika ze względu na jego oportunizm - swoją drogą ciekawy temat, zważywszy, iż obecnie koordynuję pracę zespołu z wieloletnim stażem i nawet jeśli trafiają się oportuniści, to w dobie braku pracowników, ostatnim czego bym oczekiwał od kierownika działu, to zwalnianie ludzi) Po serii kolejnych pytań padło pytanie o zarobki. Kwota którą podałem nie była mała, ale z rozmowy wywnioskowałem, że nie przesadzona. Następnie prosiłem o odpowiedź na przygotowane przez mnie 25 pytań związanych z pracą na tym stanowisku (między innymi o zespół, strukturę wiekową, nowoczesne formy zarządzania zespołem i parkiem maszynowym, metody statystyczne), takie pytania to dla mnie must have. Na większość z nich dostałem odpowiedź wymijającą,bądź jej brak zasłaniając się tajemnicą firmy lub po prostu brakiem wiedzy. Zaraz po rozmowie otrzymałem telefon od Headhunterki z pytaniem jak było i czy moje warunki finansowe mogą się zmienić. Odpowiedziałem przecząco, wiedząc, że w razie zatrudnienia czeka mnie długa i ciężka praca ze względu na brak filozofii Lean i wrażenie, że podejście do ludzi jest bardzo skamieniałe na zasadzie "Jak Ci się nie podoba, to za bramą czekają następni". Po dwóch dniach dostałem informację, że do trzeciego etapu nie dojdzie ze względu na małe doświadczenie managerskie (SIC!) oraz brak znajomości branży (wnioskowane zapewne z wyrazu twarzy, ponieważ nie padło nawet jedno pytanie branżowe. Czy polecam? Chyba nie, chociaż jak wiadomo wszystko rozbija się o kwestie finansowe i gdybym miał przechodził tą rozmowę jeszcze raz, to zażądał bym kolejny tysiąc więcej.

Tak23Nie
@UR

Haha... jak nie przeszedłes rozmówki z HR to musisz być cienki. Lepiej, że Cię z Nami nie ma????

Tak2Nie7
@Ajj

Tylko potwierdzasz opinię jakie znajdują się na tej stronie, dobrze że nie przeszedłem. A czy jestem cienki? Zapytaj 5 najbogatszego Polaka z rankingu Forbs. :)

@UR

To słabo Ci płaci jak szukasz innej pracy. Tak na marginesie ludzie z UR są "biedni" bo dotychczas mieli właśnie kierownikow, którzy pięknie gadali o Lean, oportunizmie, bla bla bla kolorowanki, cuda na kiju. A co do czego to uszy skulone i spać. Po Twoim wpisie uważam, że jesteś cienias i tyle, a panowie z UR to nie są miękkie fajki tylko zespół który trzeba wziąć pod skrzydła. Także bardzo cieszę się że Cię z Nami nie ma, bo to byłby kolejny czas stracony jak ostatnie lata.

Tak2Nie3
@Ajj

Nie zawsze zmienia się pracę ze względu na zarobki. A co do wzięcia pod skrzydła, to obyście trafili na taką osobę, bo z rozmowy wynikało raczej, że szukają kogoś, kto będzie Was potrafił złapać za przysłowiową "mordę", a w razie gdyby to nie pomogło, zwolnił dla przykładu. Co do wprowadzaniu Lean itd. To najpierw sami się zastanówcie kto jest problemem? Kierownik czy cały zespół który podrzuca kłody pod nogi? Dla mnie to koniec wywodu. W ostatecznym rozrachunku wszyscy są zadowoleni, ja cieszę się, że nie trafiłem do Crown, a Wy nadal czekacie na nowego kierownika / już go macie. Oby takiego jak Wy chcecie, a nie takiego jakiego myślę, że szukają.

Tak6Nie
Nikodem
@Ajj

Jak wieść niesie, czas w fabryce nie jest liczony w miesiącach czy latach, lecz w kolejnych kierownikach UR. Żaden nie będzie odpowiedni, za duży tu b..rdel i nie te czasy, by stosować socjalistyczne metody zarządzania. Współczuję kolejnemu kierownikowi, kimkolwiek by nie był.

On

Forbesa

prod
@Nikodem

Nie tylko w UR, na produkcji też kierownicy się zmieniają bardzo często, ludzie odchodzą do innych firm. Ta firma to porażka jeśli chodzi o rozwój, radzę unikać, "kariera" tam jest bardzo krótka.

Trek
@prod

Na produkcji nie jest tak źle z rotacja kierownikow

On
@UR

"Jak Ci się nie podoba, to za bramą czekają następni". - bo tak jest..

Tak3Nie4
Jaro
@UR

Ja też kandydowałem na kierownika UR, ale odpadłem jeden etap dalej niż ty. Z kim się spotykasz to już zależy od sposobu prowadzenia rekrutacji. Do sprawdzenia znajomości języków czy faktycznych powodów zmiany przez Ciebie pracy dobry HRowiec wystarczy. Nie ma potrzeby angażować innych. Jedyne co mnie zdziwiło to praktycznie te same pytania na każdym etapie rekrutacji tzn 1x z pośrednikiem i 2x w firmie- a chyba to nie był ostatni etap. Tak jakby ze sobą poszczególne osoby nie rozmawiały. Ale ogólne wrażenie OK.

@Jaro

Z tego co pamiętam, to rozmowa miała być 3 etapowa. Chyba, że coś się zmieniło. Masz rację, że dobry Hr-owiec wystarczy. Mimo wszystko uważam, że oprócz umiejętności wysłuchania odpowiedzi, ważnym jestem, aby osoba rekrutująca powinna umieć odpowiedzieć na pytania osoby rekrutowanej.

Jaro
@UR

Dostałem odp. od headhuntera że nie zostałem zakwalifikowany do IV etapu więc wniosek jest jeden. Ale czy etap IV był ostatni tego już nie wiem. To już historia. Może nowy kier. UR się wypowie. Sama firma (ludzie, bo firmy od środka nie miałem okazji poznać) wydaje się OK.

Znający temat
@Ajj

Ciekawa wypowiedź osoby zapewne z HR . Sama świadczy o niskim poziomie skoro w ten sposób się wypowiada????

Tek Nowy wpis
@Ajj

Ajj ksywka to chyba z powodu głowy która Cię boli z braku profesjonalizmu. A skoro tam jeszcze jesteś to albo dużo wazeliny albo na stanowisku administracyjnym ????

Pracownik Nowy wpis
@prod

Firma zenujaca, zarzadzanie na poziomie zero. (usunięte przez administratora)Ludzie nie chca tam pracowac.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Czy Crown Packaging Polska Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

ernest

Co z doladowaniem kart sodexo?????Swieta tuz tuz...Czy komisja socjalna o nas zapomniala?????

HaeR Nowy wpis
@ernest

Doładowane. W gratisie dodane ciastka i cukierki z kończącym się terminem ważności...

Aga
Nazwa działu: Finanse

Beznadzieja, gdzie inspekcja pracy? W dni ustawowo wolne chodzimy do pracy - księgowość-- mówię np o 1 stycznia, 6 stycznia tego roku

Tak7Nie1
ta
@Aga

zgłoś to będziesz mieć inspekcje na zawołanie

Tak3Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Swojak
Nazwa działu: Produkcja

Jeżeli jesteś dobry i ambitny to spoko takich szukamy, ale jeśli myślisz że przyjdziesz i powiesz ja wszystko wiem jestem najlepszy to takich mogę jedynie kopnąc w (usunięte przez administratora) i jeszcze na start może 5000tys na start. Jasne pokaż na co cię stać, a potem wymagaj. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Tak4Nie14
Szukający
Nazwa działu: Produkcja

Czy można oczekiwać na zarobki w okolicach 5000 brutoo - 3500 netto ?

Miś
@Szukający

To pewnie zależy od Twoich umiejętności i zajmowanego stanowiska

Fan
@Szukający

Gościu a co ty potrafisz że chcesz na dzień dobry taką kasę! Pokaż co potrafisz a potem wymagaj?

Tak2Nie2
mirk0
@Fan

Gosciu ...troche zero kulturki...a co to trzeba umiec za te wielkie pieniadza...to przeciez(usunięte przez administratora)!!!

Tak1Nie1
olo
@Szukający

nie można na produkcji . tyle zarabiają tylko osoby ze stażem dużym albo po znajomości.

ohhh

Jaka wielka kwota- 3500 netto hahaha

Szok
@Fan

Przecież 3500 zł to niedużo, to poniżej średniej krajowej. Dla faceta to minimum 3500 zł na rękę.

Julia
@Szok

Wydaje mi się, że 3500 to dosyć dobra pensja. A wiesz, ile można w takim razie zarobić w Crown Packaging? Często macie podwyżki?

Damiank
Nazwa działu: Produkcja

Sytuacja jest chora ludzie A bynajmniej większą część kobiet pewnie podstawówki nie skończyły i wkoło tylko ploty i kłopoty książeczka co zębów niema że k kulturze nie wspomnę pluje i zachowuje się jak chłop radzę wam jak to czytacie zróbcie sobie porządek z zębami bo to wasza wizytówka. A co do facetów są nawet ok Ale są i tacy jak ten wozkowy jeden co ma obsesję na punkcie dziewczyn skończ że swoimi historiami bo naprawdę wszyscy się za plecami śmieją. Co do kierowników to jeden jest naprawdę ok. Ogólnie nie polecam tam.pracy człowiek zamiast iść do przodu to ma wrażenie że się cofa

Tak13Nie1
Ok
@Damiank

Nie wiedziałem że Jola masz na imię Damian :)

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

TakNie2
Mała mi

Ja jestem bardzo zadowolona z pra cy w tej firmie atmosfera przyjazna kierownictwo mile

Tak1Nie4
Mirek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 234 dni.

Cały czas się ogłaszają że potrzebują drukarzy. Jakie warunki panują na tym stanowisku,czy zarobki porównywalne są z drukiem na offsecie? Jak z pracą w weekendy?

Artur

Wspominasz, że nowi pracownicy pracują na umowie zlecenie. Czy przy dłuższej współpracy można liczyć na zmianę warunków zatrudnienia na korzystniejsze i bardziej stabilny kontrakt?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Jak szefostwo w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Tytus

Może mi ktos podpowie jaka jest atmosfera i zarobki? Mam zamiar aplikować czy firma kogoś potrzebuje?

TakNie3
Wredna

To co się dzieje w tej firmie to komedia. A klubami to całe kierownictwo. Pozdro dla kadry

Tak12Nie1
Katarzyna
@Wredna

Chciałaś nam przekazać, że w firmie Crown Packaging Polska panuje pozytywna atmosfera? Czy według Ciebie kierownictwo ma poczucie humoru, które udziela się wszystkim pracownikom? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Pamiętaj, by wypowiadać się w sposób rzetelny i merytoryczny. Zachęcam do rozmowy.

TakNie2
Twój były
@Wredna

Hej. Mam zamiar iść na rozmowę na dniach do Crown Packaging Polska itd. Jako operator wózka widłowego. Jak tam wygląda praca od środka. Chodzi o kasę, atmosferę i całokształt????

Nick

Wchodzi na hale i wierci dziury w suficie i obserwuje pracownikow:)

Katarzyna
@Nick

Forum http://GoWork.pl jest miejscem, gdzie oceniamy warunki pracy, a nie osoby postronne. Proszę, abyście nie używali także danych osobowych osób trzecich. Nie publikujemy tego typu danych na forum publicznym z uwagi na obowiązujące rozporządzenie (RODO) i regulamin forum. Jeżeli chcecie podzielić się informacjami dotyczącymi zatrudnienia, zróbcie to w sposób merytoryczny. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie benefity pozapłacowe oferuje Crown Packaging Polska?

Tak1Nie1
Gregory

Ona co ty na tej stronie za pieprzone głupoty wypisujesz . I wypisujesz dane osoby .gość powinien zgłosić sprawę do prokuratury i po numerze IP dojdą do ciebie . Go work wiesz co to jest Rodo.

Tadek
@Twój były

Hej, byłeś na rozmowie? Możesz napisać jak to wygląda od środka?

nic nie jest wieczne

zwolnilem sie nie dawno tylko jedno panny z PI ( z kontroli) maja telefony gorace a buble hurtem leca moze Pan prezes zrobi z tymi dwoma damami pozadek bo tak daleko nie zajedziecie wiadomo o kogo chodzi nie bede sypal nazwiskami pozdrawiam uczciwy

Tak20Nie40
rest

Sytuacja w tej firmie od lat stopniowo się pogarsza: - zatrudnienie głównie przez agencje , rotacja pracowników, brak pracowników pomocniczych np. sztaplarzy, co utrudnia pracę na produkcji -rotacja wśród kierownictwa , brak stabilnego zarządzania - brak przejrzystego systemu premiowania na produkcji, odbieranie premii za tzw. "byle co" , fikcyjny system "motywacyjny" - niejednokrotnie wręcz agresywne zachowanie kierownictwa wobec pracowników produkcji - brak obiecanych podwyżek przy przedłużaniu umowy , bierność ze strony związków zawodowych odnośnie poprawy warunków pracy na hali - wieczne obietnice i zwodzenie na rozmowie w spr. pracy super warunkami, które nie istnieją w rzeczywistości - praca w złej atmosferze , która idzie od góry do dołu w całej firmie

Tak16Nie
Nick
@rest

Miałem krótki epizod w tej firmie. Niestety ale muszę potwierdzić w całości to co zostało napisane przez Ciebie. Drugi raz nie zdecydowalbym się zatrudnić w tej firmie. Nadmienię że jest tam duże "kolesiarstwo" i duza a wręcz spora część ludzi zatrudnionych z dużym stażem wysługuje się młodymi ledwo zatrudnionym pracownikami, a system szkoleń i wprowadzenie wręcz nie występuje. Ile sam liźniesz, to twoje i tyle wiesz... Zachowanie kierowników zimowych jest wręcz nie do zaakceptowania, ludzi mają za przysłowiowe (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Tak7Nie
Kobieta

Nie polecam pracy na kontroli jakości w tej firmie. Na rozmowie wszystko wygląda pięknie, a potem okazuje się, że przyjęli cię dlatego, że stali pracownicy wybierają się na urlopy, a ty masz ich zastępować. Potem z dnia na dzień dowiadujesz się, że już nie ma dla ciebie pracy i masz czekać na telefon z agencji, aż wezwą cię z powrotem. Wracasz po tygodniu lub dwóch i za jakiś czas znowu wypad. Tragedia!

Tak5Nie1
Mała

(usunięte przez administratora) , kiła i mogiła

Straszna lipa
Nazwa działu: Finanse

Premia- miłe wspomnienie ,karty na święta nie zasilone i najprawdopodobniej nie będą, aneksów brak i cisza ,kiedy będą.Coraz większy syf.Czas chyba rozglądać się za inną pracą.

Tak11Nie7
@Straszna lipa

Karty przed świętami zasilone... Aneksy też rozdają. I co teraz?

Tak3Nie7
Ale lipa
@Ajj

nic ,a co ma być.Jeszcze premie by mogli wypłacić .Lepiej płatną pracę zawsze można poszukać nie uważasz.

Tak11Nie1
Mątwa
@Ale lipa

Nowi pracownicy na starcie dostają 4000-4300 brutto. Kpina ze starych pracowników którzy dostali 120brutto inflacyjnej i teraz mają 500-700brutto mniej od nowych. Nic tylko zwolnić się i jeszcze raz zatrudnić .

Tak2Nie4
toble

Co możecie powiedzieć o pracy na stanowisku mlodszy specjalista ds. logistyki? Czy jest sens na to kandydowac czy lepiej olac?

Bisy
@toble

Kandydować

Tak3Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Crown Packaging Polska Sp. z o.o.