Crown
1 4 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy w Crown są szkolenia zewnętrzne?

Agnieszka Nowy wpis

Jakie benefity oferuje firma ? Można liczyć na multisporta ?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka awansu w Crown?

Tomek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych? Jakie są wymagania i godziny pracy?

Ranking
Olek

Rzadko korzystacie z forum , czy jest ku temu powód? Warto szukać tu pracy na dłużej?

TakNie1
Kobieta

Nie polecam pracy na kontroli jakości w tej firmie. Na rozmowie wszystko wygląda pięknie, a potem okazuje się, że przyjęli cię dlatego, że stali pracownicy wybierają się na urlopy, a ty masz ich zastępować. Potem z dnia na dzień dowiadujesz się, że już nie ma dla ciebie pracy i masz czekać na telefon z agencji, aż wezwą cię z powrotem. Wracasz po tygodniu lub dwóch i za jakiś czas znowu wypad. Tragedia!

TakNie

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w crown? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

TakNie

albo tez szukaja ustawiacza maszyn i urzadzen w Pruszczu Gdanskim w pierwszym okresie zatrudnienia udział w intensywnym szkoleniu w celu poznania maszyn i urządzeń na wskazanym wydziale produkcyjnym

pracownik8

Ludzie.ucekajcie od tej firmy.kierownicy.pozal.sie.boze.jednego..[usunięte przez admina]zwolnili teras drugi.ego.pszyjeli. omijajcie.ten.zaklad.z.daleja.jak.chcecie.nie.zmarnowac.sobie.zycia

rezerwista

Chyba firmy pomyliłeś tyle płacą przez 2 miesiące.

Tak4Nie

bvcxz

Ludzie fajna praca polecam za 3000 brutto na 3 zm w zajefajnym hałasie pracowalam tu 2 lata uszczerbek na sluchu 30%

Zostaw opinię o Crown - Pruszcz Gdański

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie