Opinie o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Crown Packaging Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. w Goleniów

Jakie są warunki zatrudnienia w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Max Nowy wpis

Firma została właśnie postawiona w stan likwidacji

Art Nowy wpis

Crown został właśnie postawiony w stan likwidacji. Szukanie tu pracy mija się z celem. Pozostaje Eviosys...ale to nie to samo.

Gromi

Witam jakie są zarobki na początek.

Pani z kadr Nowy wpis
@Gromi

Musisz się określić na jakie stanowisko chcesz aplikować i jakie masz doświadczenie. Stawka na umowie próbnej może nie jest jakaś super, ale szybko można osiągnąć wyższą płacę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Crown Packaging Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zależy na jakim stanowisku chcesz się zatrudnić

Ambitny

Narzędzia jakie zapewnia firma różnią się w zależności od działu i stanowiska. Na kierowniczym stanowisku możesz liczyć na telefon, będąc dyrektorem nawet na auto służbowe.

logo firmy Работник продукции
Profi Staff Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant- Wałacz/ Goleniów
Hrappka.pl
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Mechanik / Elektryk - Utrzymanie Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.

Są dodatkowo płatne. Raczej nie słyszałem, żeby ktoś odbierał wolne dni.

Pani z kadr

No to jesteś w błędzie. Standardowo są wypłacane jeśli pracujesz na produkcji. Na prośbę pracownika mogą zostać odebrane w inny dzień.

nick

Cześć, Chaiłbym przyjść tu do pracy, powiecie mi coś o poszczególnych działach ? czy kierowicy są w porządku ? i jak kadry ?

Mała
@nick

Kierownicy ok kadry też ok

Wuj czuj
@Mała

Zmień dilera...a nie ludzi w błąd wprowadzasz.

Łucja
@Wuj czuj

To może napiszesz jak w takim razie tutaj jest, skoro twierdzisz że @Mała wprowadza ludzi w błąd?

Wuj czuj
@Łucja

A co tu pisać, zjedz w dół komentarzy i jest wszystko.

a co tam jest nie tak?

Olga
@Wuj czuj

każdy widzi firmę inaczej, skoro ją tak krytukujesz chcialabym wiedziec od ciebie za co dokladnie? bo napisac ze jest nie tak kazdy moze

Polecam każdemu pracę w Crown. Najlepszy zakład w jakim pracowałem. Wiadomo , są jakieś zgrzyty między działami ale atmosfera w pracy wynagradza. Mówię aktualnie o dziale Bevcan. Kierownictwo wyrozumiałe, pomocne a i opiernicza kiedy będzie trzeba. Wszystko w przyjemnej atmosferze, bez strachu i paranoi ????

Mati

Hahaha.

Honorata
@Mati

Czemu się z tego śmiejesz? jak masz inne zdanie to może się nim podzielisz?

Mati
@Honorata

Tu nie za bardzo jest się czym dzielić...na dole w komentarzach jest opisane co i jak.

Maria
@Mati

Zjechałam, one są starawe. Głównie jakieś sugestie co do kierownictwa i bhp, ale nic konkretnego. Tak że ja też jestem za tym żebyś się wypowiedział, bo to do czego odsyłasz niewiele wnosi.

Firma którą powinna się pożądanie zainteresować inspekcja pracy . Jeden wielki (usunięte przez administratora) ze strony dyrekcji i służb bhp

Nik

Za to co się dzieje w firmie kopa powinien dostać stary i pan od BHP ten co został wyrzucony z Ikei. Cwaniak .Takiego syfu nie było od lat .

Ukraina

Jedyne wyjście to zakład stop i strajk . Jedyny postulat wymiana sprzedajnej dyrekcji .

Stary.Nowy
@Nik

Dziać się dzieje, nie powiem. Jestem raczej z tej starszej obsady i z tego co Ja obserwuje, (usunięte przez administratora)zawsze znajdzie się ktoś komu to przeszkadza . A jak coś komu nie pasuje to nie musi tu pracować. Prawda? Pozdawiam

Swieta prawda. Co tu sie dzieje ostatnio to glowa mala. Wiesiek jaki byl taki byl ale mu zalezalo aby wszystko szlo do przodu I sie interesowal. A teraz ploteczki, kaweczki ... Rozwala te firme

@Stary.Nowy

Ot napisał "jak coś komuś nie pasuje ". To won pajacu . Chyba sam dyrektor to pisał.

@Nik

Kto jest teraz BHPowcem?

pucha
@Zainteresowana

Każdy jest behapowcem, bo każdy odpowiada za behape.

Mario

A co jest nie tak w tej firmie, że piszesz tak?

Szukaj innej firmy . Tą unikaj z daleka .

Damian

Cześć Niedługo zacznę pracę z wami na dziele aluminium. Napiszcie coś więcej na jaką zmianę warto iść kogo unikać. Macie fajnych ludzi idzie u was żyć i pracować?

Nowa dyrekcja wprowadziła o wiele lepszą atmosferę niż poprzedni matoł z Poznania. Warunki pracy poprawiły się. Polecam firmę.

Nik

Chyba cię pogieło . Ci są jeszcze gorsi .

Ciekawy

Hm.... A gdzie jest dyrekcja? A co dyrekcja na to?

Wuja WLAD

Widac ze nie jesteś zadowolony... czyżby ktos nadepnął na odcisk? Jest jedno proste rozwiązanie- (usunięte przez administratora) do Ikei ????

Zainteresowana

Hej Czy ktoś może mi powiedzieć coś o pracy na lakierni? Chodzi mi o ludzi, szefostwo i atmosferę między nimi. Z góry dziękuję.

Elo
@Zainteresowana

To lepiej przestań się interesować pisząc najłagodniej :) atmosfera-syf, kolesiostwo, wyzysk, fałsz, psychiczne i fizyczne dno firmy lepiej już a inny Dzial o ile można w ogóle polecić, lepiej sobie dać spokój z firma przy tych zarobkach

@Elo

Aż tak źle? Rozumiem, że pracujesz na tym wydziale, tak?

ktoś
@Elo

kłamstwo kłamstwem pogania na lakierni jest jak wszędzie trzeba pracować i tyle jak komuś się nie chce pracować to wymyśla takie bzdury i jeszcze je przekazuje innym

Stary pracownik

Ktoś pytał o atmosferę i pracę na lakierni. Tak. To prawda. Kolesiostwo i wyzysk. Szkoda gadać.

ktoś
@Stary pracownik

totalna bzdura większość wypowiedzi to jakieś zmyślone bajki

Kamila

Macie problem z covidem?

@Kamila

Mamy problem z Galinem

lek

A ty w szczególnosci masz problem z głową! Aż dziw bierze, że ten opluwany przez ciebie człowiek nie podał cie na policje !

Kcin

jak maszyna na hali nawali Galin od razu konia wali!

Mariusz

Dostaliście maski ?

Witam czy ktoś mi powie jak się pracuje na pakowaniu wieczek

Didek

Maly lubi podgladac stary zwyrodnialecP:)

Didek
@Didek

Wchodzil na strych po zonie bo wyzsza od niego jeszcze raz,robila za drabine

Wojciech Krawczyk
@Didek

Moze w pracy zpraszal kolegow do domu na podgladanie sasiadow i na podsluchiwanie,ma do tego specjalny sprzet

@Didek

Bylem tam u niego pomyslowy kurdupel w regipsach dziur nawiercil i siedzial na strychu obserwowal sobie nagrywal sobie

Tyna111
@Nowy

Dobra atmosfera wyjaśnia pokaza nie wsciekaja się jak cos jest źle w ogóle dobrze.

@Nowy

Witam, trochę czasu tam robiłam i jak najbardziej polecam, dla mnie najlepszy dział ????ustawiacze bardzo wporzadku, tylko system 4-bryg marny, pozdrawiam były prawocnik????

Tak do maly Galin,niech zrobi zebranie i opowie na produkcji jak to sie robi

@Didek

Galin podglada i wali sobie konia jak inni sie kochaja

Franz Maurer

padla komuna ale jeszcze siedzi inwigilacja w krwi ludziom jak Marcinowi Galinowi zamieszkalego 72-100 Goleniow,ulica piaskowa 14d/1,Hejt to nie opinia,ale niech oprocz szefa i wspopracownikow niech dzieci dowiedza sie jaki tatus jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ale Ty gościu jesteś zdrowo (usunięte przez administratora) . Do psychiatry .

Nicl
@Franz Maurer

(usunięte przez administratora) Lecz się na nogi bo na łeb już za próżno. Podajesz czyjeś dane (usunięte przez administratora) . Podaj swoje prawdziwe dane jak jesteś taki gieroj.Sam Ci za to mordę oboje .

@Anonim

Lakiernia to wyzysk i kolesiostwo

@Franz Maurer

To mozba zgłosić tylko na policję

Stary pracownik

Musi, my ciebie też znamy. Nie jesteś lepszy...

Misi

Niech Tobie Galin odpowie wie wszystko

Mala ni
@Nowy

Zależy gdzie albo na alu albo na stalkach na stalowych w miarę azalezy od ustawiacza

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Cenzura cenzura nie ma mojego ostatniego wpisu. Halo czegoś się obawiacie?

Big Brother
@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Obawiamy się Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina bo jest szefem wszystkich szefów. Co złego to nie my.

nick

covid w crown . co wyprawia dyrekcja dlaczego nie przebadała wszystkich pracowników wiekszość miała kontakt z zakażonymi najlepiej pochować się w biurach . co na to sanepid .

nero
@nick

Pamietam jak dziś jeden z kierownikow przyjechal z Wloch i siedział w pracy i nikt z tego nic nie robił a teraz to juz wszyscy rozum zjedli a najgorszym deb!lizmem to nakaz chodzemia w masce gdzie rozporzadzenie mowi o szalikach, przulbicach czy innej czesci garderoby ale przyglupy z bhp mowia tylko ze maska bo tak derektor sobie zarzyczył. Obled. Niektorzy od tych masek sa niedotlenieni a o dwotlenku wegla nie wspomnac co sie tam bedzie dzialo lub sie dzieje. Slyszakem ze jednego zwolniono bo nie chcial w masce chodzic.

nick masz racje przez ich głupote pracownicy pozarazają swoje rodziny i innych znajomych . ktoś powinien sie temu dokładnie przeglądnąć .

Znajomy

Kadry całkowita beznadzieja dodzwonić się do nich graniczy z cudem nie znają się na niczym chyba minęły się że swoim powołaniem kompletne laiczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Crown Packaging Polska Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crown Packaging Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Crown Packaging Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Crown Packaging Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Crown Packaging Polska Sp. z o.o.