Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Opinie o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik

Współczuje wszystkim którzy ze względu na sytuacje na rynku pracy muszą tam pracować. Każdy chce zarobić na rodzinę tylko jakim kosztem? Kosztem swojej osoby? Jak chce się tam pracować trzeba być w 100 % podwładny, nic nie może być ważniejsze niż zakład Pana L...

aa

NIE ROZUMIEM JAK MOŻNA OCZERNIAĆ LUDZI,KOLEGÓW.. ZE SWOJEJ PRACY! NIE ŁADNIE TAK.. PACHNIE MI TU NUTKĄ ZAZDROŚCI.. JEŚLI CHCECIE TO ZAMIEŃCIE SIĘ Z PANIĄ WAGOWĄ I WTEDY ZOBACZYCIE CZY JEST TAK SŁODKO JAK PISZECIE!

aa

szczery

Może w końcu góra przejrzy na oczy. Niech mądra pani dyrektor wie komu daje 40% premii . Właśnie tacy ludzie Tam są doceniani podlizuchy. Każdy pracownik ma takie samo zdanie. Pa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
były

Ma wiedzy hahaha ciekawe w jakim kierunku bo napewno nie w masarni. Ona nie ma zielonego pojęcia tylko powtarza to co jej podpowie kierownik i co usłyszy. To samo i ten drugi przodu pas ze srebrnego punto.

Zazdrości w stosunku do wagowej haha. Ta pani ma dużo wiedzy

"Szczery " zgadzam się z tobą piszesz prawdę

luk
@pracownik

leniem to jesteś chyba ty i osłem do potęgi,a twoja głupota nie zna granic.

Ta pani wagowe to istny leń najlepiej jej wychodzi siedzenie w "swoim gabinecie "coraz częściej tam przesiaduje i ma się za wielką kierowniczke Ha ha ha śmieszna jest na niczym się nie zna

Obiektyw

Hmm. Sądząc po powyższych wpisach twierdzę,że sporo tu ludzi którzy boją się zmierzyć z problemem twarzą w twarz. Nie potraficie komuś powiedzieć wprost? Posługujecie się stroną internetową do wyładowywania swoich widzimisie ale jak przychodzi co do czego to WY jesteście dobrymi pracownikami....

zadowolony

A ta cala pani dyrektor K. jest trzymana przez Lenara bo potrafi tylko premie zabierać o straszyć ludzi

MAREK

Przy ul.Rębowska 45"Lenarcik" Zakład Mięsny (usunięte przez administratora)Sklep nr 73 jest bardzo miła obsługa i czysto.Wędliny super !!!Kto żle mówi o personelu w tym sklepie to chyba robi po złości albo nie wie co pisać a pani komentarz z dn 2014-10-16 powalił mnie bo rezygnując z zakupów w tym sklepie sugerując że pani Białecka jest osobą nieprzyjemną odnosze wrażenie że to nie te kawały szynki miały pani smakować tylko sprzedawczyni Białecka.

IZA

W Wyszogrodzie przy ul.Rębowska 45"Lenarcik" Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik Sklep nr 73 jest bardzo sympatyczny personel.Pani Ania,pani Marta i pani Monika to sprzedawczynie które są bardzo miłe i potrafią doradzić oraz na żądanie klienta pokroić wędlinę tak jak sobie życzy.Bardzo dziękuje tym paniom za zawsze miłą obsługę.To dzięki tym miłym kobietom jest tam czysto,miło i przyjemnie.Jest to jeden z niewielu sklepów mięsnych do którego chodzę bo jestem zadowolona z obsługi jak i z znakomitych mies i wędlin.

pupilki to czopki pani dyrektor... Rodzinka Panów P. rządzi i żadna informacja Pani dyrektor nie ominie. Codzienne sprawozdanie musi być zdane, bo jak by mogło być inaczej.

byly pracownik

czyli w tym piekle sie nic nie zminilo i nie zmieni dopoki na stolku dyrektorskim zasiada ta pani to znaczy ze podjelam bardzo dobra decyzje zwalniajac sie z tamtad bo nie pozwolilam sie gnoic przez dyrektorke K. a wlasciciel ma opinnie gdzis bo nic z tym nie robi .Jakby mu zalezalo toby nie tracil dobrych i sumiennych pracownikow.Ludzie jak macie mozliwosci to sie zwalniajcie z tej firmy dotyczy to sklepow jak i masarni to wtedy ta pani stanie za lada i bedzie sprzedawala ten towar moze sie wykaze bo narazie tylko potrafi ponizac pracownikow.

byly pracownik

Na zakładzie u lenarcika maja dobrze tylko pupilki pani dyrektor a jest nimi przedewszystkim panowie jozef ochroniarz kierowca lukasz konwojeci arek i krzysiek

ktos

Wyroby może i przypominają produkty tradycyjne, ale to zasługa użytych dodatków i polepszaczy smaku. Bardzo częstą praktyką jest produkcja "nowych" wyrobów ze zmielonych produktów, które nie zeszły albo zbliżają się ku końcowi terminu ważności...

////

Spoko sklepik

Klient

Polecam, zawsze świerze mięso i wędliny.

Danuta

Też uważam, że obie są miłe, choć tylko raz na jakiś czas tam zaglądam, bo daleko mieszkam, ale zawsze jak jestem obie są miłe

Pauka2

Wg mnie obie są bardzo miłe i uczynne, ale jak kto woli....

Zostaw merytoryczną opinię o Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik - Gzy

• Jak się pracuje w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Zobacz opinie na temat firmy Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik?

Lenarcik Zakład Mięsny Sławomir Lenarcik