Opinie o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adform Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adform Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adform Sp. z o.o. w Mielec Partyzantów 19A

Adform+

Nie panikujcie..... dajcie szansę zarządowi. Firmy czasem przechodzą gorszy czas, jeden z właścicieli dokonał dość odważnych zmian może wie co robi. Jak czytam powyżej obiecali wiele na lepsze to poczekajmy może my nie wiemy a budowa już trwa???

AD12345

JAK DLA MNIE TA FIRMA TO JEDNA WIELKA PATOLOGIA JEDNA DOBRA RZECZ JAKA MNIE TAM SPOTKALA TO PRACOWNICY PRODUKCJI I MONTAŻU OGOLNY CHAOS NIKT NIC NIE WIE PIENIADZE MARNE O ILE W OGOLE SA.... WIECEJ KIEROWNIKÓW NIZ PRZCOWNIKÓW CI KTOZY NIC NIE ROBIA MAJA SIE TAM ZA WLADCOW A W RZECZYWISTOSCI CHODZA I PODPIERDAJA (MAM NA MYSLI KONKRETNIE JEDNA PANIA :) ) ZNANA CHYBA WSZYSTKIM ... OGOLNY BALAGAN I PRETENSJE DO WSZYSTKICH PRZEZ CO ATMOSFERA JEST JAKA JEST .. OGOLNIE NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TAKIEJ FIRMIE....

Maja

@Czekający na pobory a skąd masz takie informacje? Jeżeli pisze się takie rzeczy na publicznym forum to trzeba je jakoś udowodnić, bo mogą wprowadzić zamęt. Tu wchodzą osoby zainteresowane pracą w Adform, dlatego te informacje muszą być prawdziwe.

Alex

@Maja - nie bierz personalnie do siebie tych uwag - ludzie są bardzo rozgoryczeni i mają do tego prawo. W końcu dostali dzisiaj tylko 20% wypłaty za sierpień, a reszta nie wiadomo kiedy. A już zbliża się październik i kolejna wypłata, która będzie albo i nie..... Sytuacja jak błędne koło: - firma nie płaci kooperantom, nic nie może zlecić do wykonania - firma nie płaci dostawcom, nic nie może kupić - nie mając materiałów, firma nie może nic produkować, - odbiorcy nie płacą firmie, bo produkcja nie jest zakończona.... Dodając do tego zwolnienie się blisko połowy załogi w przeciągu ostatniego miesiąca...... oraz powołanie nowego członka zarządu, który w przeszłości zajmował się upadłością firmy Wimet.... Co można z tego wywnioskować???? Każdy kto rozmawiał z prezesem wie, że nie interesują go pytania typu: jak? gdzie? kiedy? kim? tylko: za ile? ile będzie kasy z tego "deal-u"?

Niki
@Alex

A.... to dlatego takie mętne tłumaczenie sytuacji z Wimet-em ... bo do Adform zawita ten sam Pan? Alex masz rację to daje do myślenia!

Czekający na pobory

Firmy w zasadzie już nie ma.... są jakieś złudzenia. Szkoda czasu dla tego cyrku, czas na zmiany.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adform Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Firma, która kiedyś była jednym z lepszych graczy w branży, stała się latającym cyrkiem Monty Pythona. Tyle.

Mirek

Kiedyś Adform to była fajna firma dopóki Andrzej nie zatrudnił doradców oszołomów z Krakowa i Warszawy zamiast trzymać się zaufanych ludzi z Mielca. To krakusy i warszawiacy wpóścili go na minę.

Monia
@Mirek

Nie zgadzam się co do Krakowa jeśli chodzi o Marcina A to byłaby to krzywdząca opinia, dla Marka K również. Marcin dużo uporządkował, wprowadził wiele innowacji nigdy nie działał na szkodę firmy ale chciał i ciągną ja do góry. Jeśli ktoś go nie lubił to już inna sprawa . M Kiełbowicz robił swoją robotę i chyba też solidnie. Zgadzam się co do ludzi z Warszawy wielu karierowiczów przewinęło się przez Adform( oczywiście nie można generalizować bo byli też spoko ludzie)Najlepszym przykładem jest ostatni nabytek TT. Aż dziw, ze jeszcze się nie zorientował, że to Nikoś Dyzma.

Maja

@pracownik121 a jakie dokładnie zmiany zaszły w firmie Adform Sp. z o.o., które określasz jako złe? Czy uważasz, że wcześniej się lepiej tam pracowało? Co byś zaproponował pracodawcy, żeby pracownicy byli zadowoleni? Może przeczyta i się zastosuje do rad swoich pracowników.

Spawacz
@Maja

W firmie brakuje elementów do produkcji - dostawca ich nie przywozi, ponieważ firma nie płaci za faktury! Dodatkowo sa ogromne opóźnienia z wypłatami, zmniejszają stawki, w biurze maja pretensje do zwykłych pracowników, ze upominają sie o swoje. Do tego chaos i brak organizacji. Nie polecam.

Pracownicy 1..101..121...
@Maja

Maja- dla sprostowania, to już od dawna Adform S.A. spółka notowana na NC a nie Sp. z o.o. Niekorzystne zmiany to: 1. zamiana prezesa, który naobiecywał cuda na kiju a zafundował nam jakąś masakrę, niepewność i chaos na każdym poziomie od produkcji do kadry kierowniczej. 2. wcześniej mieliśmy wypłaty na czas a dziś czekamy bo podobno pieniądze płyną.... ( ale tankowiec zaginął) 3. pewnie nigdy nie było super w tej firmie i było wiele do zmiany ale teraz " chce się Ż...." - i nie jest to promocja piwa znanej marki Propozycje pracowników Adform (nie tylko 121) dla PRACODAWCY: Zmiana zarządzania bo na każdym kroku widać bezradność i brak doświadczenia. To co reprezentują jest SŁABE. Szkoda żeby firma z takim potencjałem( ludzie) skończyła jak WIMET!

Nikoś
@Spawacz

No widzisz Maja - masz pytanie , masz odpowiedź.

Nik

Co za bzdury z tym oddłużeniem i defraudacją.... nie słuchajcie takich bzdur

Nina

Widzę że komuś bardzo zależy żeby ludzie się zwalniali. I robi sztuczy tłok w koło wszystkiego. Kto chce to zostanie a kto będzie chciał to sam odejdzie.

pracownik121

W tej firmie dzieje się bardzo źle, ludzie sami uciekają, a ci co mają odwagę zostać są zwalniani... zmiany niekorzystne. Firma ma poważne problemy z zarządzaniem, od dwóch miesięcy opóźnione wypłaty. Radzę uciekać jak najprędzej. Wypłaty dalej marne, nie warto sobie głowy zaprzątać. Zgadzam się ze stwierdzeniem, że panuje tam CHAOS!

NICDODAĆ

Chyba się chłop nie spodziewał , że dostanie nóż w plecy od "przyjaciela".......

Nie tylko z Prezesem ale co najważniejsze z Twórcą i założycielem Adform.

A szczególnie sposób, w jaki został zmieniony Prezes.... Jeśli tak można postąpić z Prezesem firmy, to co można zrobić z szeregowymi pracownikami??? Lepiej nie myśleć....

A ja uwazam iz bardzo dobrze zrobili ze pozbyli sie prezesa Andrzeja i dobrze ze w taki sposob założył sobie sam na to.

Anka

Co zrobili z prezesem Andrzejem ?? Przecież on tą firmę założył.. 2 lata już tam nie pracuje, ale interesuje się co tam się zdieje, Więc co się tam podziało ?

@Anka

no to posłuchaj....... historia jak z kina akcji. Pewnego dnia( w tym roku) do Adform zawitał nowy dyrektor finansowy ...z Warszawy , ponieważ się nie sprawdził, to został zwolniony. Ale o dziwo 2 dni później zawitał z powrotem już jako Prezes Zarządu. Andrzej został odwołany , nie pracuje, chyba nawet jest na bezrobociu......

pracownik jeszcze nie były
@Anka

Pytasz co się dzieje u nas w Adformie? Nowy Prezes-"Misiewicz Adform" zapowiedział "dobre zmiany" ....typu 500+ dla niektórych" budowa nowej halii+ zatrudnienie prawdziwych fachowców ..... Rzeczywistość: Ledwo udało się dostać wypłatę za lipiec. Ludzie się zwalniają. Degraduje lub zwalnia dobrych ludzi, Ogólnie CHAOS.

Anka
@pracownik

Nie rozumiem. Jak to został odwołany ? Prezes ?? Chyba nikt nie może odwołać prezesa

Efka
@Anka

Prezes chyba tez tak myślał ;-) W tym przypadku Rada Nadzorcza ale między wierszami czytaj TT

pracownicy

Ostatnie zmiany w Zarządzie nie budzą optymizmu :-(

Maja

@Laserowiec dopytuję, ponieważ nie jestem związana z firmą Adform. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl. Dlatego też nie mam informacji na temat tego co się w firmie dzieje. Wątek ten służy pomocą dla osób, które szukają opinii na temat firmy jako pracodawcy, a dodatkowe informacje bezpośrednio od pracowników Adform będą dla nich bardzo cenne.

Maja

@Laserowiec piszesz o braku organizacji pracy. Co konkretnie masz na myśli? Wspominasz również o rotacji w firmie. Jak duża jest jej skala? Ile osób odeszło z firmy w ostatnim czasie?

Laserowiec
@Maja

Proszę spojrzeć ogolnie ile ludzi sie zwolniło odeszli ludzi którzy znali sie na tym co robili... A co do organizacji to wystarczy popatrzeć na to co sie dzieje i dzialo. A jesli ktos nie widzi problemu moze powinien podejść na produkcję i zapytać ludzi. Pozdrawiam

Maja

@Nina w jakim dziale Adform pracujesz? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy. Mogłabyś powiedzieć jak Ty oceniasz Adform jako pracodawcę?

Nina

Weekendy wolne ale czasem się zdarza ze pracuje się 2-3 w miesiącu w sobotę.

niki

Witam widziałam ze jest ogloszenie do Adforma na produkcje, czy polecacie i jakie zarobki na poczatek na rękę? Podobno tylko 1zm i wolne weekendy?

Maja

Przypominamy, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, nie mogą zawierać opinii opartych na pomówieniach. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co myślicie o firmie jako pracodawcy.

Seba

Powiem tylko tyle , dzieci w szkole specjalnej są bardziej zorganizowane , niż w tej firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o Adform Sp. z o.o. - Mielec

Adform Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 68 ocen.

Adform Sp. z o.o.