Skawina Centrum Komputerowe

Skawina

Opinie o Skawina Centrum Komputerowe

nie idzie tam

komputer mi sie wylacza pieknie dziekuje moj stary komputer co ma 20 lat lepiej chodzi mysle ze trzeba sie znac na czyms zanim sie bierze odpowiedzialnosc bo to nie male pieniadze sie wydaje na pare lub parenascie , wiec przydalo by sie zeby to dzialalo jestescie beznadziejni i w sadzie powinni to wasza firme albo raczej pseldo firme zamknac dla dobra ludzi i klijentow.

gall anonim

dziekuje wlasnie mi sie jeden core spalil ,bardzo sprytnie skladacie chyba na czesciach jak naj tanszych dziekuje ide gdzie indziej i 3000 kto mi odda

Zostaw opinię o Skawina Centrum Komputerowe - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skawina Centrum Komputerowe