Opinie o Lingua House Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lingua House Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lingua House Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lingua House Sp. z o.o. w Kraków

Marina Nowy wpis

Hej. :) kiedyś widziałam, że poszukiwali do siebie asystenta biura i to z możliwa opcja pracy na część etatu. zależałoby mi właśnie na niej. Jakie są szanse by jeszcze teraz w najbliższym czasie się jej podjąć?

Rekrut

Rekrutacja na fullstack deva: totalnie nie polecam o ile pierwszy etap jest super, w całości po angielsku, ale z bardzo sympatyczną osobą, to etap techniczny to jest jakaś totalna porażka. Nie sprawdza NIC. - osoba przeprowadzająca drugi etap po 1. jest bardzo niemiła 2. Osoba ta, jak przekaże polecenie, totalnie się wyłącza z rozmowy, robi coś innego. 3. Kod, który napiszecie może być na maksa gówniany, byle był efekt wizualny / w consoli. - rozmowa nie sprawdza nic, bo zadanie to stworzenie kwadratów w react i wycentrowanie ich. Zadania (wg rekrutera) z Node obejmują napisanie bardzo popularnych algorytmów. Coś jak fizzbuzz. Prowadzę rozmowy techniczne w obecnej firmie i zaskoczenie wywołało u mnie, jak bardzo źle można taką rozmowę przeprowadzić. Takie zadania rozwiąże każdy junior, ale sama rozmowa o koncepcjach w programowaniu, obiektowości, architekturach, samym Node, albo testach czy bazach, sprawdzi dużo bardziej wiedzę kandydata niż te zadania. Jeśli tworzenie kodu odbywa się w tej samej atmosferze, co drugi etap, to strach pomyśleć jakie this-less spaghetti tam macie. Potencjalnie: miejsce bez rozwoju, dialogu i bez dobrego kodu :)

@Rekrut

A te kwadraty to możesz sobie chociaż jakoś wystylizować? Może efekt 3D chociaż nadać? Teraz to zastanawiam się czy to nie jest test na kreatywność? :D przyznam, że zaskoczyłeś mnie ta częścią techniczną skoro jednak wymagali tych 3ech lat doświadczenia w ofercie

Rekrut Nowy wpis

Totalnie nie, są sztywne zadania: bardzo proste, bez jakiś większych modyfikacji

Rekrut Nowy wpis

żadne tam 3d XD tylko nadać najzwyklejsze style i jak już było wcześniej wspomniane: osoba rekrutująca nie jest zainteresowana tym, co kandydat robi, możesz pisać gówniany kod, bo ta osoba sobie przełącza karty i czeka na efekt wizualny, który określa jako cel zadania.

Cześć, pojawiła mi się oferta dla fullstack deva. Piszą w niej o bazowaniu na node.js oraz wymaganym minimum trzyletnim doświadczeniu u kandydata. chce się rozeznać w warunkach w wycenie projektów gdyż podane są widełki od 13 do 18 tys

Judyta

Lektura masy nowych ogłoszeń z lipca daje ciekawy obraz. Z jednej strony są poszukiwani programiści do majstrowania przy nowym narzędziu do nauki online, z zarobkami rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu tys zł, z drugiej - lektorzy w różnych konfiguracjach językowych i formach nauczania (zdalnych, na żywo), którym się stawek nie podaje. Zdradzicie, ile zarabia tu germanista?

hej Judyta,
@Judyta

nie rekrutują lektorów ani germanistów. firma zajmuje się edtechem i tworzeniem kontentu dla nauczycieli angielskiego i hiszpańskiego, więc rekrutacje są albo do działu IT, albo pisania/edytowania lekcji, ewentualnie administracja.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lingua House Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Product Owner?
Trzymajcie kciuki

Wrażenia mam po rozmowie wstępnej bardzo pozytywne. Ktoś pytał o to ile jest etapów, są 3. Zaproszenie do pierwszego etapu szybko po tym jak wysłałem cv a do drugiego po okolo tygodniu. 2 i 3 to rozmowy techniczne.

Czy z poprzedniej opinii dotyczącej negocjacji stawek oznacza, że ciężko będzie cos więcej wyciągnąć? Właśnie zastanawiały mnie tamte widełki w ofercie dla Product Ownera. Skoro tak to wygląda a podają w opisie widełki od 11 do 18 tys, to jaka jest kwota akceptowalna już w praktyce?

M

Ja byłem w rekrutacji na fullstacka, ale pewnie to do tego samego zespołu. Na więcej niż widelki nie licz, a jak zapytają o twoje oczekiwania finansowe to później pewnie wyskoczą z ofertą dużo niższą.

M

Jak to czytałem to trochę się przestraszyłem, ale postanowiłem zaryzykować i jednak wysłać aplikacje. Kontakt z rekrutacją był okej, w sumie zero zastrzeżeń tutaj. Za to oczekiwania techniczne wysokie, firma chce kogoś samodzielnego jednocześnie składając ofertę na śmieszne pieniądze, poniżej widełek. Rzucają ci niską pilke i patrzą czy złapiesz. Takie polskie cwaniarstwo, choć na pierwszy rzut oka prezentują się w porządku. Po długich negocjacjach podziękowałem

kandydat

brak poważnego podejścia do kandydata spełniałem wszystkie kryteria oraz wymagania, idealny kandydat, rozmowa świetnie poszła brak kontaktu jakiegokolwiek mimo obietnicy zwrotu do tygodnia po półtorej miesiąca osoba pyta czy nadal jestem ofertą zainteresowany - po odpowiedzi, że tak - brak odpowiedzi brak profesjonalizmu i poważnego podejścia, więc nic tam po mnie ale ostrzegam osoby które miałyby tracić czas.

Kama
@kandydat

Z tym pytaniem, czy nadal jesteś zainteresowany ofertą, to faktycznie już pojechali trochę po bandzie. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Teraz to ja sama nie wiem, czy aplikować. Po jakim czasie się odezwali, jest tylko jeden etap — ta rozmowa, tak?

Poszukuje obecnie pracy jako: DevOps Engineer w mieście Kraków. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

kiepsko

brak szacunku do bardziej doświadczonych kandydatów, niedostosowana rekrutacja rekruterka infantylna, nie traktuje poważnie rozmów które prowadzi brak kontaktu z HR Managerką

Zostaw merytoryczną opinię o Lingua House Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lingua House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lingua House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Lingua House Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Lea 114
    30-133 Kraków