Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Diabełek

Rządzący w be grupie wszyscy są jak jedna osoba a zarazem stary muran jaca muranski , strugana wariata do tego stopnia ze robią z siebie pośmiewisko

Pracownik prod

Witam Macie problemy o wszystko. Myślę że troszkę nad wyrost. Firma organizuje szkolenia oraz dodatkowe uprawnienie bez pobierania pieniędzy. Problemy są w każdej firmie ale nie musimy ich uwewnętrzniać. (usunięte przez administratora) już nie wróci. Kierownik jest jaki jest ale de facto nie jest zły. Jeśli macie coś do wyjaśnienia to prosto w oczy, jednak widzę, że na taki czyn brak odwagi. lepiej anonimowo a w pracy (usunięte przez administratora) Anonimowo każdy może mówić wszystko lecz realnie to...

AldonkA
@Pracownik prod

Masz racje to jest super zakład pracy super praca wręcz jej nie brakuje jak wiedzy naszym przełożonym wydaje mi się ze to pracownicy dają za mało od siebie i nic nie potrafią a robią problemy bez nich tez ten pociąg pojedzie hamulcowi wcale potrzebni do szczęścia nie są

Kaka

Na co to obwiniać dyrektora finansowego za błędy ,,kierownika,,? Całe zamieszanie jest dzięki panu z Sosnowca!!! Brak szacunku, nieuczciwe rozporządzanie ,,podwyżkami,, i brak wiedzy podstawowej z produkcji to są zalety naszego przełożonego.

Słony
@Kaka

Te wszystkie pomysły o premiach podwyżkach i gnębieniu nas na dole nie wywodzi się od wiedzy jednej osoby z sosnowsi chodź nie da się ukryć ze wiedzy on nie ma, ale jestem pewny ze te słupki jakich się domagają są analizowane przez wiele osób !!!

Zaskoczony

Widziałem ogłoszenia do waszej firmy na olx , ale patrząc na opinie chyba będzie lepiej ominąć z daleka? czy to taka nagonka ?

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Oporny

Kiedyś na halach było czysto schludnie przekładki poukładane blachy nawet wcześniejszy kierownik miał na swojej głowie by ludzie co tydzień kosze opróżniali ten jedyne co ma na głowie to (usunięte przez administratora) Gościu to jakaś chora pomyłka baranek w ścianę nie pomoże

Biedny

W umowie to ja mam ,,przelew na konto do ostatniego dnia miesiąca,, nawet z tym zaczynają lecieć w kulki. Ktoś się nie wywiązuje z podstawowych warunków umowy!!!

Menelaos

Kurłaaa nie zawyżaj gościu bo 630zl jak już a po drugie to jest 400zl netto wiec 125zl miesięcznie to jest poniżenie i upodlenie pracownika ale róbcie te tony i niech auta wyjeżdżają a to oni się śmieją wstydu nie maja bo nie maja ale się śmieją także dzięki wam to wszystko moi kochani współpracownicy. Jeszcze trochę dostaniemy talony na kibel 4 razy w tygodniu będzie można iść do sracza resztę w gacie będziemy walić

Spocony siedzeniem

Po co wydzwaniasz do brygadzisty niemoto Sam narobiłeś bałaganu a każesz komuś sprzątać po sobie poważny jesteś ? Przyjdź do nas na przerwie i powiedz ze mamy uczciwie pracować za jałmużnę a życzę ci szczęścia twoje mądrości już w tym momencie ci nie pomogą skończyło się pamiętaj gnido kij ma dwa końce zawsze !

Akrobata

Panowie taka rozkmine mam kieownik na feriach zamiast na babie leżeć oglądał chłopów na kamerze , teraz pojechał sobie z dyrektorem do Gdyni hmm czy tylko ja mam głupie myśli ? Czy jednak coś jest na rzeczy

Domino stolecki

Kierowniczku z przypadku teraz każdy z pracowników powinien podejść i ci napluć w twarz i ty nic nie powiesz nic bo jesteś zwykłym chamem i ludzkim scier…wem twoja wiedza jest do zweryfikowania dlatego wnosimy o zejście wszystkich kierowników i dyrektora i przepytanie tego cwaniaczka z rzeczy jakie u nas się robią wystarczy tylko co to za firmy już nie wymagamy z jakości stali czy z obróbek bo tego na stówę nie wiesz do niczego się nie nadajesz nawet na myjnie samochodowa karakanie do popychania .BIG DIG do gęby dla ciebie buraku

Ujszczany do połowy

Znów nas (usunięte przez administratora) na premii i na tych podwyżkach inflacyjnych, Hanysie nie jest Ci wstyd mówisz szanujmy się a (usunięte przez administratora) dzielisz ludzi na lepszych i gorszych, ile sobie przyznałeś,mobinng za to cie wyrzucili z poprzedniej firmie, karma wraca za to jak ty traktujesz ludzi kiedyś los da ci tak w (usunięte przez administratora) zobaczysz, teraz nasza kolej, szybko spadniesz z tego stołka, wiedzę może masz ale ty nawet łopaty dobrze trzymać nie potrafisz

Zadowlony

Kierowniku jak to się stało ze nie ma Ani jednego operatora na rannej zmianie a wszystkim wmawiasz ze nad wszystkim panujesz ???

FortaKo

Panowie ale powedzcie sami czy zachowanie naszego kierownika YYyY nie przypomina wam kogoś kogu w szkole kanapki kradli a teraz musli ze ma władze i się mści ?

Opalony

Yyy u yyy ty nie masz zielonego pojęcia czym się be group wogole zajmuje a strugasz znawcę co nie ma pojęcia o najprostszych maszynach okradłes nas dając po 8% jesteś zwykłym(usunięte przez administratora)nikt cię tu nie lubi czy dyrektorowi nikt nie potrafi otworzyć oczów jakiego (usunięte przez administratora)na zakładzie trzyma czy poprostu mu to pasuje bo tyle samo wiedzy ma ??? Żenada śmiech i pośmiewisko cały zakład ale to cały zakład się z was śmieje nawet osoby które byście się po nich tego nie spodziewali

Wódz tęga pała

Śmiech na sali, nawet nie chce mi się pisać na temat tej firmy ale cóż, kiedyś to ekipa była zgrana człowiek przychodził do pracy z uśmiech na twarzy a teraz kierownik tak go nazwę to jedno wielkie nieporozumienie kto zatrudnia typa co nie ma zielonego pojęcia, w poprzedniej firmie pracował 7 miesięcy to coś jest nie tak Costa pieniądze wyrzucone w błoto ludzie ta firma w tym roku padnie za dużo kierowników do rządzenia, a premia kwartalna po prostu szał, dyrektorze masz honor to odejdź z tej firmy no odkąd jesteś nic nie dałeś tylko zabierasz a nawet kłamać nie potraficie

Szarlatan

Aneksy mieli dawać te jak to oni mówiła inflacyjne ale coś się z tym ociągają boja się chyba ze ludzie zachorują czy jaki ….

Waldus

Be group jest jak emeryt, najlepsze lata juz dawno za nim teraz została powolna męcząca agonia i to juz w zaawansowanym stopniu, sorki ale musze dodać yyYYyyYy ——————-

Maggi

Super firma,warunki pracy idealne,poza tym że na hali idzie się udusić jak palą blachę. Piniondze oferują bardzo duże !!!!ale brutto,no bo netto to już lipa.

Jajcasz

Ale mam jeszcze taki Beeedzie kiedyś dobrze. Beeeznadziejnie pracujecie A wiecie co robi kierownik w pracy ? Nic

Rozczarowany

Inaczej mówiłą, inaczej robią… to wszystko to jeden wielki misz-masz bez kogoś kto by o to wszystko zadbał, każdy patrzy na czubek swojego noska

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia