Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Inspektor

Na to są paragrafy więc zgłoszenie takiego zachowania przełożonego przyniesie porządne skutki kto wie może trafi do Sieradza czego ja wam i jemu życzę

Niepełnosprawny

@pracownik wszystko jedno czy to góra czy dół najniższą krajową dają chociaż czy jeszcze patrzą skroić ?

A kuku
@Niepełnosprawny

Najniższa minus dojazdy i koszty psychiatry!

Buccc
@Niepełnosprawny

Chyba takiej firmy w Polsce nie ma , pracownicy na święta nic nie dostali , brawo dyrektorze brawo be Group , nie będę tutaj nikogo obrażać bo każdy swoim zachowaniem zasługuje na obelgi ( produkcja ,biuro )powiem tylko tak , FIRMA DZIAD chyba te dwa wyrazy odzwierciedlają patologię zarządzania i prowadzenia tej firmy , pozdrawiam bawcie się dalej

Niepełnosprawny

Czytając tak te opinie o zakładzie i rządzie co tutaj wypisują myśle że odnalazł bym się w tym psychiatryku orientuje się ktoś moze ile tam się zarobi ?

Nawyk

Na górze mają duże wypłaty mało godzin pracy Na dole mają małe wypłaty a dużo godzin pracy ! Wniosek : jest sprawiedliwie !!! Jest a godziny pracy góry są elastyczne

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Leszno

Czy w firmie BE GROUP są regularne szkolenia pracownicze?

Pracuś a nie leber jak kiero

A jeśli mamy 3 miesiące płatne a nie wykonujemy pracy to czy należą się nam owoce ???

Lelum

Pomocy! kierownictwo oszalało! Wielkie zwolnienia ludzi co po 10 lat pracują, czy ten statek tonie? Może czas opuszczać pokład!?

Jaka umowa obowiązuje w BE GROUP podczas okresu próbnego?

Gul

Taką frezarkę zdefraudowali szanowne grono kierowników a costa która jest najgorsza rzeczą na zakładzie dalej stoi takto właśnie się dzieje jak na zakładzie nie ma właściciela a rządzą osoby niekompetentne !!! W be group by zostać dyrektorem czy kierownikiem trzeba się zapisać do partii czy wygrać jakiś teleturniej taniec z gwiazdami czy jak oni śpiewają ???

Ryczałt

Co kierowniku za ta matsure to chyba jakieś wakacje będą i jeszcze ci zostanie trochę grosza ? My wiemy po ile są głowice do niej i ile tych głowic było to ze kontener na złom to tylko głupi uwierzy albo wariat ze to pójdzie na żyletki !!!

Załamany

Ciągle mało i mało! Wypadki w pracy coraz częściej z tego pośpiechu! Jak można ryzykować swoim zdrowiem za tak śmieszne pieniądze?

Alfonsinio

Nikt kto się zwalnia raczej robi to nie po to by było mu gorzej . Kamery na każdym słupie są jak strażnicy w (usunięte przez administratora)masz się bać ze cię na czymś przyłapią nawet na piciu kawy najgorsze jest to ze kierownik zwany gracjanem roztockim dalej jest i się ja niczym nie zna skubaniec jeden Ale może ma inne zalety np dobrze ciągnie jak gruba berta albo coś nie wiem już sam

Podekscytowany

Panie dyrektorze po głębszych przemyśleniach i delikatnych rozkminkach ,zastanawiam gdzie są te pieniądze z funduszu socjalnego które w listopadzie były na koncie a w styczniu wyparowały, przypominam tylko ze to jest jawne (usunięte przez administratora)z waszej strony , i niestety niebawem zostanie poinformowane inspekcja pracy z wcelu przeswietlenia konta które już od kilku lat istnieje ,pozdrawiam serdecznie

Edward_z_Łodzi
@Podekscytowany

Jeżeli faktycznie taka sytuacja mogła mieć miejsce polecam wysłać zgłoszenie do głównego zarządu za pośrednictwem platformy dla sygnalistów BeGroup Trumpet. SYSTEM INFORMOWANIA O NIEPRAWIDŁOWOŚCIACH DLA BE GROUP Polska Strona internetowa: https://begroup.trumpet-whistleblowing.eu/ Platforma jest całkowicie anonimowa. Każda wiadomość zostanie przekazana do weryfikacji a zgłaszający będzie informowany o jej przebiegu.

Z-łodzij
@Edward_z_Łodzi

Sytuacja miała na pewno miejsce na co są dowody w postaci wydruków także to nie jest wzięte z nieba tak jak 96tys polskich złotych co z tego konta wciągła czarna dziura . Dyrektor finansowy tez odpowie za taka niedogodność chodź to w sumie dzięki niemu mamy takie rzetelne informacje z pierwszej ręki

Maradona

Zainwestował bym w bitcoina ale najpierw trza spłacić zeszyt u adolka ale by spłacić zeszyt muszi mi najpierw starczyć do pierwszego a by mi starczyło do pierwszego musiał bym więcej zarabiać ale żeby więcej zarabiać musiał być iść do pana kopery do pracy chodź by iść do pana kopery do pracy musiał bym być przez 3 miesiące bezrobotny gdybym był przez 3 miesiące bezrobotny zamkli by mi zeszyt u adolka ale jak bym poszedł do pracy po trzech miesiącach stać by mnie było by starczało by mi do pierwszego a jak by mi starczało do pierwszego spłacił bym długi u adolka jak miałbym otwarty zeszyt u adolka i więcej zarabiał to byłbym normalnie happy a najlepiej to happy new york i kebsa bym dużego czasem zjadał ze smakiem

Balboa

Jak już narzekamy to wszyscy ! Mam pytanie, dlaczego pracownicy wszyscy mają buty za 100zl brutto, a szanowny pan kebab mam za 700zl brutto. Tak się traktuje równo pracowników ? Czy on jakoś nadzwyczajnie sobie na to zasłużył ???

Dzuzeppe

Dyrektorze szanowny z tego co pamiętamy to ty pracowałeś przy jakiś transformatorach czy przy elektryce jakiejś tylko zapomniałeś dodać ze byłeś tam pracownikiem fizycznym niższego szczebla i teraz tutaj próbujesz pokazywać swoją wyższość swoje JA tylko te twoje JA zniszczyło zakład podejdź proszę do pana Kopery i zapytaj się go szczeże czy pamięta kiedykolwiek czasy by BE group tak słabo prężyło tak słabo ciągło… albo nie pytaj się ja ci powiem ze wszyscy i to dosłownie wszyscy się z BE group śmieją a najbardziej z ciebie ze (usunięte przez administratora) tak dobrze prosperujący zakład !!! Tyle w temacie i żegnam ozięble !!!

Barabasz

Mam nadzieje ze jakaś kontrol się kiedyś dopatrzy jakie rzeczy oni wyprawiaja a ci nieudolne ludzie nie tak się ukrywają ze my na dole wiemy dokładna kwotę jaka przemycili na swoje konta

Ucho gumowe
@Dzuzeppe

I te orgi*e dzikie imprezy w malinowym dworku gdzie berta już nie dawała rady i nie mówię tu o piciu . Poprostu bawią się za nasza ciężka prace w sumie to oni planowali budżet chyba jaki maja do przejęcia na lewo np przez konto socjalne ogólni(usunięte przez administratora)l jakich mało

Kirk
@Ucho gumowe

Ja jak będę miał się zwalniać z pracy chodz bym miał iść zapłacić komuś za napisanie maila to napisze do Szwecji do każdego przełożonego jaki jest wypisany w tych naszych książkach co dostajemy co roku w be i wyślę każdemu z nich co tu się dzieje i na co mają zwrócić uwagę

czosnek

Siedzę sobie na toalecie , a dobre 10 min może i 15min , wstaje podciętam się odwracam , patrzę w dół i aż podskoczyłem bo kierownika ujrzałem

Zydek

Słuchajcie , No może ma zakład dochody może i nam żyje się lepiej niż wam ale to dlatego ze patrzymy na was z góry wiec bez dyskusji mnie tutaj tylko wynocha do roboty a jak już mówiłem można nawet dostać 20% podwyżki z premia co wam Nie pasuje ? Ze tego nie dostaniecie każdy o tym wie ale macie mieć nadzieje ze może się uda . Nie pozdrawiam was bo jakieś dziwne akcje robicie i o pieniążki się upominacie !!!

Dominikanos

Panowie, i jak wam cię teraz pracuje w zakładzie BE group ???

Dygudaj

Pany słyszałem ze premia ma być obficie mała

Wladza

Weźcie się wkoncu do roboty nieroby , jak troszkę zaczniecie pracować to wam damy na (usunięte przez administratora), skończyło się, biorę 100kafli z funduszu socjalnego i jadę odpocząć a wy macie robić zetelnie ,żeby mi tam niebylo obiboctwa

Uuu
@Wladza

Jak coś to 96 tys. A nie 100 tys. Taka kasa przeszła przez to konto w grudniu na ,,lewo,, powiem więcej są na to dowody i wydruki

Szaleniec
@Uuu

Jak dyrektor finansowy zakłada hasła typu qwerty to co sie dziwić ze ludzie maja dostęp do wszystkiego ale to oni z nad robią czubków i nieudaczników cały be group

Uuu
@Szaleniec

Pewnie poszło na ,, malinowy dworek,, dyrektor po sterydach ma kuku w głowie a jak przepił to alkoholem wyszedł efekt pożądany upadłości tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia