Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Szaleniec

Straciłem w be group paaaare ładnych lat ,starałem się sam dla siebie nie dla nich, były wzloty i upadki w tym zakładzie, ale za jedno mogę im szczeże podziękować, za widzę i szkolenia jakie tam otrzymałem , dzięki temu teraz mam na prawdę dobrze płatna prace i co najważniejsze doceniają mnie za to, gdzie uznania w zakładzie be nigdy nie otrzymałem. Życzę wszystkiego dobrego !

Brag

Według mnie nic nie da usuwanie komentarzy bo prawdy nie da się ukryć. Kandydaci do pracy i ewentualni przyszli pracownicy pierwszego dnia w pracy przekonają się na własnej skórze jak mocno niekompetentna jest grupa kierownicza już w pierwszych dniach swojej pracy. Dyrektor już nie próbuje robić dobrej miny bo wie jak mocno się pomylił co do tych person.

McDonald
@Brag

Dyrektor klatę wyprężył udawał cwaniaka i teraz został z ręka głęboko w nocniku, a Szwedzi nie popuszczą oj nie volvo tez chce mieć towar, a juz byli zobaczyć co się dzieje dyrektorka i kierownika (usunięte przez administratora) i udawanie wyższych niż są obija się właśnie teraz

Brus

Fatalnie jest fatalnie to co się dzieje zapowiada zamknięcie zakładu przed zakończeniem roku oj jojoj

Ojojojj
@Brus

Miejmy nadzieję to wreszcie w tym samym miejscu otworzą coś normalnego hale zostaną praca ta sama tyle że pracodawca będzie bardziej dla ludzi a nie w swoje koryto tylko patrzył

Leslie Nielsen

„Nic nierobienie jest bardzo trudne… nigdy nie wiesz, kiedy skończysz”. Kierownictwo BE GROUP

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Boboli z Guadalupe

Dlatego ludzie już nie wstawiają komentarzy bo oni sobie nic z tego nie robią usuwają zgłaszają i maja na wszystkich wystawione cocones zreszta ten zakład i tak z kolan nie wstanie czekam tylko jak będzie jakaś solidna reklamacja a coś czuje noskiem ze już niedługo berta będzie musiała się tłumaczyć

Galganek

W pracy nic się nie dzieje operatorów jak na lekarstwo pracowników tez jak na lekarstwo a jak są to pod wpływem i to nie emocji kierownik dalej nie interesuje się produkcja to jest kierownik od rzeczy zbędnych i niepotrzebnych bo napewno nie od produkcji bo z tym to nie ma nic wspólnego nawet ze swojej kajuty nie wychodzi bo się boi dostać jobki jego zadanie na tym zakładzie jest towarzyszyć dyrektorowi na wycieczkach ehh te (usunięte przez administratora)

Karmazyn

Czy ten zakład ma prawo bycia ? 2x więcej ludzi jest w biurze niż na produkcji ! Na starej hali nie opłaca się światła świecić dla dwuch osób ej !!!

Nadzieja zdechła

Bawią się w Wieluniu aż połowy dowództwa nie ma w pracy to i na wypłaty brakuje. Zobaczymy jak jeszcze kilku operatorów się z beeeee pożegna czy będą mieli co świętować. Szkoda się nakręcać i tak mają nas w (usunięte przez administratora) Jaka płacą taka praca za 125 zł premi nie warto się zrywać. Robim powoli a dokładnie z naciskiem na powoli. Cały czas robim.

Dzikusek

Jak już wypłat nie potrafią zrobić na czas to znaczy ze to już ostatnie ostatki tego zakładu przez tyle lat nigdy nie było problemów z pensja aż tu nagle

Poeta

A czemu wypłaty nie są na czas ???

Guliver

Przypominam iż na umówię pisze ze wypłaty do ostatniego każdego miesiąca wdać w tym zakładzie już nic nie potraficie przypilnować ??? Coraz częściej się wam to zdarza coraz częściej chyba nie chcecie byśmy my tak wysyłek pilnowali jak wy naszego wynagrodzenia

Guliverek

Jak już zakład nie ma ludzia na pensje oznacza to ze kucia będzie miał bardzo dużo cv do przejrzenia i proszę was byście wszyscy nie rzucali się na pierogasy . Ale przykre to jest ze be group nie ma już pieniędzy nawet na pensje ludzi a sobie na gorze zrobią pensje jak złom sprzedadzą mogę się założyć

Blachowski

Drodzy państwo zapraszam was po odbiór zwolnień L4 już gotowe leżą na biurku także mam nadzieje ze odbierzecie swoją należność dziękuje za uwagę

Ada

Mam taka uwagę do pani Doroty. Pracujesz tutaj na zastępstwo jesteś od niecałego roku, a próbujesz ustawiać p. Andrzeja który pracuje tutaj +,- 20 lat nie wiem dokładnie ile Brygadzistów co dzięki nim masz swoją wypłatę . Najpierw naucz się swoją prace wykonywać dobrze, a później zwracaj uwagę innym bo sama nawet w połowie nie potrafisz swojej pracy wykonać nawet w 50% Także proponuje barana w ścianę jak nie pomoże popraw drugim i mam nadzieje ze jutro w pracy już będzie poprawa twojego zachowania

Bulbul

Kierowniku jesteś fajnym facetem ale proszę cię doskonale wiesz ze wiedza twoja jest równa zeru wiec chodź lepiej na szlifierkę tutaj cię nam potrzeba wrescie będziesz pożyteczny dla nas

Osmoza

Wcześniej jeszcze próbowałem starałem się. Teraz tylko czekam aż się wykrwawią jako firma. Robili nas w balona kłamali kręcili z premiami. Nie rusza mnie kolejne spotkanie z kierowniczkiem ani wysłane złe detale. Mam nawet radochę jak słyszę jak znów mówi długo o niczym. Ma nas za wariatów. Chyba nawet gruba berta to zaczyna rozumieć bo biega po hali za niego . Ubaw i tyle. A najlepsze że rozwalili firmę w momencie gdy na rynku jest mnóstwo roboty i zamówień. BRAWO TO JEDANK ZASŁUGUJE NA UZNANIE.

Balboa

Z tego co się orientuje, a języka zasięgałem sporo czasu to be group płaci najmniej na okolicy i z tego co się orientuje to żaden pracownik który odszedł z be nie pogorszył swojej sytuacji finansowej . Decyzja należy do was kochani

Poszukujący pracy.

Szukam roboty i jestem gotowy pracować do kogo z prośbą o robotę.Obecnie robię lody,i na lodach się znam,podajcie nr telefonu do kogo trzeba zadzwonić.Moge robić różne rzeczy ,znam się na maszynach ,mieszarka do ciasta.

Uzdrowiciel z Ustronia

Nikt nie panuje w tej firmie nad niczym,wysyłki w (usunięte przez administratora),robota jeszcze gorzej, operatorów niema w niektóre dni wogóle, ważne że kadra biurowa jest w 100%obecną,bo ten zakład już dawno by upadł.Nalezalo by zatrudnić więcej do biurowca ,bo to oni ciągną ten wóz.Tylko nie w tą stronę. Q (usunięte przez administratora), jeszcze 3 lata temu było ich 9 osób, a teraz 25.robią przerób,ale durnotyzmu i debilizmu,wymyślając różne głupoty.

Kuku w kake

Dyrektora nie wińcie on poprostu nie ma pojęcia i słucha się tych co mu tak cudownie doradzają typu zydek, gruba berta , chudonuszka, i ten cudak co jest kierownikiem technolog a zna tylko technologie jak zejść na dół i się podpytać ludzi . Szkoda tylko tych brygadzistów bo chłopaki się starają a i tak nic z tego bo nie ma kim robić a narazie z dołu nie chcą zejść chociaż szlifować oporne bestie

Łoscypek

Pamiętacie czasy lichego i fingera czterobrygadówka wszystkie maszyny obsadzone na 4 zmiany i jeszcze skoczkowie byli. Robota szła i kasa była. Ludzi się szanowało. Co poszło nie tak ??

Łuui
@Łoscypek

Jak się tworzy kadry kierownicze, a nie pracownicze to tak jest!!! Czyja wina że dyrektor robił nie te studia co trzeba !

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia