Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Lewy

Ciekawi mnie dlaczego Szwecja się nie interesuje tym co się dzieje. Niemożliwe abyśmy przynosili jakiekolwiek dochody przy takiej produkcji i z takim zażądzaniem. Nabrane leasingi na setki tyś, produkcja się kupy nie trzyma. Muszą nieźle kręcić w raportach że dają na to kasę. Chołota z góry trzyma się razem i śmieją się z nas. A ty robolu za...aj za (usunięte przez administratora) i się nie odzywaj. Jedyna pociecha że jak to je..nie to nasz status się niewiele zmieni bo za taką kasę każdy z nas robotę znajdzie. A te nieroby kiero dyro gruba berta z kochasiem. NIECH SIE POCĄ.

Uchachany

Jeszcze chwilka i be group produkcjon będzie słynne z produkcji dekli do szamba -Pracownicy tylko to będą potrafili wyprodukować -kontrola jakości tylko to będzie potrafiła dopilnować - operatorzy tylko to będą potrafili palić i obić ze szlaki I będzie się kręciło jako tako

Obejszczołek

Mariusz Paluch budował ten zakład wszystko co robił przemyślał kilka bądź kilkanaście razy Szanował pracowników z każdym się codziennie przywitał i to był dobry człowiek a teraz nie szanuje się pracownika nie szanuje się fachowców tego zakładu już nie ma ten zakład już nie istnieje nie macie już kim pracować strzelanie sobie samemu w kolano i jesteście z tego dumni chyba ze wasze plany są takie by wszystko oddawać w kooperację ludzie już was na prawdę maja dosyć to my pracujemy na wasze libacje i wypłaty a wzamian dostajemy chore pretensje o wszystko zostaniecie sami jestem tego więcej jak pewien

Robol

Teee dyrektor ,, najsłabsze ogniwo " to ty i ten kierowniczek, dotrzymaj słowa i wracajcie w swoje strony, wy do szczęścia to nie jesteście potrzebni tej firmie.

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Dzejdzej

Na produkcji robi się fatalnie , a co niektórzy musza mieć bardzo smutne życie siedząc ciagle na kamerach

Języczek

Co wy się dziwicie kierowniczce M. Jak ma dietetyka tego Cygana to i musiało trochę wie przytyć . A jeśli chodzi o Cygana to z niego taki prawdziwy rasowy Cygan cały dzień siedzi a wszyscy na niego robią nawet kierowniczka na niego musi robić bo ten się praca nie skala chyba ze ktoś sam się(usunięte przez administratora) do niego ze coś poszło nie tak to ma pretensje i wysyła do brygadzistów by podejmowali decyzje by nie było na niego to jest chore on nie zasługuje na 3/4 swojej pensji wygnać go niech gra na rynku wrocławskim na meblach

Pędzel

Pracujemy ze śmiesznymi przełożonymi Pracujemy za śmieszne pieniądze Wiec praca będzie wykonywana adekwatnie do waszych śmiesznych standardów i uzdrowiciel z Wisły nie pomoże będzie jeszcze śmieszniej będą takie żarty jak wy macie z nas tam na gorze

Hugo

Miejcie chociaż troszkę godności i nie zgłaszajcie naszych komentarzy bo i tak to nic nie pomoże w tylko robocie z siebie ….

26-dni urlopu

Kierowniku początek roku a ty już byś nie miał żadnego urlopu to jest równe traktowanie ludzi ? Jeden może nie robić leżeć w domu i oglądać chłopów na kamerach,a inni na niego musza tyrać nie ładnie się zachowujesz oj nie ładnie

Bebe

Wysyłanie zdjęć pracowników z podglądu kamer i udostępnianie wizerunku pracowników poprzez SMS jest czynem zabronionym!!! Panie dyrektorze mamy RODO!!!

Obserwator
@Bebe

Dyrektor liczyć nie potrafi premie (usunięte przez administratora), a pytasz się go o przepisy … kierowniczka prowadzi romans ze 100kg cięższym facetem myśli ze nikt nic nie widzi, ten delikwent tylko patrzy zdobyć dla niej cenne informacje kto co mówi zamiast zająć się pracą, a jak są jakieś reklamacje to oni maja ręce czyste tylko wina brygadzistów to jest czysty cyrk nawet w rządzie takiego nie ma,(usunięte przez administratora)i wodorosty , a my na ich wypłaty pracujemy to jest wstyd !!!

Pingwin

Zapytali się mnie dzisiaj ile to wy w tym be group zarabiacie Odpowiada Nieco ponad 3tys zł Usłyszałem odpowiedz to co oni tam tygodniówki płaca czy jak …

Trzezwy w pracy

Panie kierowniku twierdzisz ze jesteś najważniejsza osoba na tym zakładzie twierdzisz ze to ty podejmujesz działania w sprawie ogrzewania hali . Lecz to ty z dyrektorem znacie się na pracy tak ze saidbimy są szlifowane na starej hali za każdym razem jak są audyty zwlewnetrzne bierzesz sobie prace zdalna nie dopełniasz swoich obowiązków przez rok nie poznałeś podstawowych detali które są produkowane u nas od zawsze jak możesz nazywać swoją osobę kierownikiem produkcji ? A tym bardziej jak za to możesz wyciągnąć swoje te po pieniądze na które ciężko pracują ci których nie doceniasz i nie szanujesz ???

Sprawiedliwy

Jeśli temperatura na hali spadnie poniżej 14c pracownicy odmawiają wykonywanie pracy i jeśli sytuacja będzie się powtarzać do piątku o całej sytuacji będziemy zobowiązani powiadomić Państwowa inspekcje pracy

żal

Kierowniku produkcji zacznij traktować ludzi jak ludzi a nie jak zwierzęta, szanuj zdanie każdego a nie tylko swoje i nie wymagaj posłuszeństwa tylko współpracy.

Sikulelele

Kierowniku produkcji jeśli chcesz zarabiać tak duże pieniądze to pokaz ze coś potrafisz jesteś tego wart bo jak na ten Moment odkąd ty przyszedłeś zwolniło Się dużo osób co mieli więcej eh dużo Więcej wiedzy od ciebie z tego zakładu co za tym idzie be idzie na dno szybciej niż nie jednemu by się wydawało

Ciekawy

Kierowniku czy byłbyś w stanie nam opowiedzieć sytuacje w której poszedłeś pytać o prace do zakładu w którym dowodzi nasz kolega Kamil W. I z jakiego powodu nie podioles pracy u siebie pod nosem pare km od domu ??? Jesteśmy ciekawi strasznie

Pracuś

Kierowniku D mówiąc nam pracownika ze dyrektor się pomylił z premia i będzie to jeszcze raz weryfikował uświadomiłeś nas ze dyrektor nie jest osoba kompetentna i odpowiedzialna wiec co taki człowiek robi ja takim stanowisku co liczyć nie potrafi ???

Uuu
@Pracuś

Albo świadomie okradli pracowników, albo faktycznie dyrektor się pomylił na naszą niekorzyść i to jest przykre, że nie dopełnia swoich obowiązków. Mamy nadzieję panie kierowniku że to prawda co mówiłeś i osobiście policzysz jeszcze raz te tony i zwrócisz wypracowaną premię!

Pracuś
@Uuu

Inflacje okradli premie (usunięte przez administratora)niesamowite a my mamy na ich szachrajstwa pracować ooo w życiu ale chociaż kierownik przyznał ze dyrektor się pomylił jak to oni nazywają po swojemu

Uczciwy

Dyrektorze możemy mieć do ciebie prośbę abyś zrobił porządek z godzinami pracy pracowników biurowych , to jest nie fer co oni robią codziennie spóźniać sie po 30/40 minut i mowa tutaj jest o wszystkich od kierowników po zwykłych zjadaczy chleba

Io

Kierownik Łukasz B. Facet do którego ludzie mieli szacunek, posiadał bardzo dużą wiedzę na temat produkcji, potrafił pogodzić ludzi z zarządem i do którego można było iść i rozwiązać większość problemów. Wasz błąd, że go tu nie ma !

Z 5 nowych przyjętych w ostatnim miesiącu dziś już czterech nie przyszło???? ciekawe czemu przecież tu jest super!?

Zarobiony

Po co takie nie poważne pytania zadajesz . Wypłata jak za 1/3 etatu to i tak samo się pracuje w be grupie widocznie mieli tyle nadgodzin przez ostatni mieisac ze 2 miesiące beza teraz na bahamach myśl No trochę mordo No

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia