Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Okropny

Jak tam w pracy ? Produkcja idzie pełna parą ? Czy chwila chwila zaraz zaraz nie ma żadnego operatora ?

Heheszka
@Okropny

No niestety widok będzie się powtarzał, najprawdopodobniej operatorzy już znaleźli pracę gdzie indziej, niepotrzebne strajki ,lada moment ledwo ulepią 1 zmianę, niestety już jest zapozno ratować ten zakład,starzy pracownicy już nie wróca,ale panie dyrektorze proszę się niemartwic u góry was jest tyłu że ulepicie 2 zmianę,wtedy będziecie sobie tony robić wykwalifikowana kadra pozdrawiam

Rasputin
@Okropny

Masz rację bee to książkowy przykład jak rozwalić firmę. (usunięte przez administratora) Ponoć się brodaty chwalił że najdłużej 2 lata pociągnol to prawie mija i się zgadza. A wystarczało nie psuć.

Tytus

Jak to jest ze ktoś kto w Sosnowcu otrzymywał oferty na szlifiernie , w be groupie jest kierownikiem???

robol

Panie Dyrektorze, wszyscy mówimy Panu, że kierownik nas nie szanuje, ma wiedzę nowego pracownika - zadajemy Panu pytanie dlaczego Pan nie reaguje - wszyscy nie mogą się mylić - czy Pan coś z tym zrobi?

Boguś

Panowie luty ma tylko 28 dni także mam nadzieje ze panowie w weekend to odrobią ???

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Prawy

Pracownik BE GROUP przed obliczem kierownika dominika powinien mieć wygląd lichy I durnowaty, by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego. Niestety tak to wygląda. Szara proza pracy w bbeee. Richard Branson powiedział że klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników oni zatroszczą się o klientów. Mogą nam robić setki szkoleń to w naszych realiach gdzie jest 5 osób na zmianie nic nie zmieni. Spadamy na dno (usunięte przez administratora) ta firmę.

Juh
@Prawy

Pamiętaj ze nawet jak zakład będzie na dnie kierownik dalej będzie pukał od spodu to się już nie zmieni on ma mniej wiedzy niż Kaziu czy Stachu bo ci panowie na swojej pracy się chociaż dobrze znają

Misiek

Stale odnoszę wrażenie, iż robię więcej, niż powinienem. Nie znaczy to, że mam wstręt do pracy – proszę dobrze mnie zrozumieć. Lubię pracować, a nawet palę się do roboty. Praca tak mnie urzeka, że mogę całymi godzinami siedzieć i patrzeć na nią A zwłaszcza z takimi przełożonymi.

Wiersz o miłości

Praco, praco ukochana Codzień wstaje ja , tak z rana Wstaje zerkam z niepokojem Praco ja się ciebie bojem Młodych lepiej traktujecie Od starego wilka przecież Wiec do czego to prowadzi Gdy kierownik nie zaradzi Tej ucieczki pracowników Tej (usunięte przez administratora)co panuje Bo gdy znasz się na robocie To ganiają jak w (usunięte przez administratora) Na to zgody ja nie daje Bo szacunek się należy Jak i dla mnie tak i tobie do kolegów nie należysz To uszanuj moje zdanie I już nie ran proszę panie Bo twa wiedzę mnie aż boli Ze nie moge się doradzić Boli serce pęka dusza I wysyłka mnie nie rusza Bo nie jedzie nie ma prawa Bo detale na czerwono oklejone (usunięte przez administratora)

Losiek

Zarząd cały i 16 czy 19 kierowników tez do zwolnienia nie wnoszą nic do firmy ich zadaniem to zrzucenie winy na pracowników bo według nich to my mamy za nich robić robotę chyba coś jest nie halo !!! Każdy z was do roboty uczciwie na pensje zarabiać a ty dyrektorze pamiętaj ze piątku są pracujące w roku 26 dni urlopu a nie 135 dni !!!

Romuś

W najbliższym czasie ma przyjechać Peter zróbmy pany cos . Nie dajmy się wykżystywać. Zgrajmy to w czasie żeby im w boki poszło. Jest nas wielu cała produkcja niezadowolona i wkużona na to co się wyparawia. Może trzeba mu oczy otworzyć.!!! Ludzie uciekają kolejne wypowiedzenia idą. Firma straciła swój pazur teraz to jakaś farsa jest. Doświadczeni operatory uciekają. Ostatni gwizdek abyśmy to ruszyli. Inaczej te (usunięte przez administratora) to rozwalą. Tylko na tym zresztą się znają. Dajcie jeden przykład co zrobili dobrego lub sensowniego dla firmy. Jeden przykład a odszczekam....

Dominik

Jeśli się nie zmieni sytuacja na produkcji będę zmuszony zrobić czarna listę i pozbyć się osoby które są nam po prostu zbędne . Decyzja należy do was

Łooo
@Dominik

To co trzeba zrobić by dostać się na tą listę ????????????

Dominik

Taki z ciebie śmieszek heheszek to się okaże oj to się wszystko okaże , musicie mieć szacunek do przełożonych !

Dominik

Panowie proszę was nie róbcie włoskich strajków nikomu to do szczęścia nie jest potrzebne zacznijmy pracować tak jak wam płace,a każdy będzie zadowolony

smiesne
@Dominik

miala byc podwyżka inflacyjna a była według widzi mi się, przestańcie nas oszukiwac i obiecywac a bedziemy pracowac - uczciwosc za uczciwosc

@smiesne

Zacznijcie od siebie ! A być może my to zauważymy i wam to wynagrodzimy dopóki nie zrozumiecie tego z naszej strony spodziewajcie się odzewu odwrotnego do waszego . Pozdrawiam

Heheszek
@Dominik

A jaki wy odwet zrobicie? Zabierzecie nam premie która i tak jest śmieszna, wasz koniec jest bliski ,zamiast ludzi zachęcić to jeszcze straszycie, bravo dla was

Śpiewak operowy

Dobrze to już było i nie wróci więcej chodź rządzących kierowników nam przybyło i nic więcej

Witam. Dzwoniłem i umawiałem się na rozmowę w sprawie pracy. Czytając to forum sam niewiem czy warto tracić czas. Z kim mam rozmawiać aby nie wdepnąć w (usunięte przez administratora) I kostruktywnie dowiedzieć się co i jak ??

@Nowy

Raczej znikim mądrym nie pogadasz, jak oni pracując tam 2 lata nie wiedzą kiedy ludzie mają przerwę, niestety jeden głupszy od drugiego ,ale powodzenia,pamiętaj tylko żeby niewierzyc nikomu o premi ,bo zawsze (usunięte przez administratora)

Żaba
@Nowy

Daj sobie spokój to kpina nie praca, zarobki marne. kłamstwa na temat premii. Kierownik co innego mówi co innego robi nie potrafi chłopina dosłownie nic. Nie ma podstawowej wiedzy na temat produkcji. Spytany o cokolwiek odsyła do brygadzisty, lub odpowiada wymijająco nie na temat. Chcesz rozmawiać proponuję właśnie z nim. Tylko podziel to co mówi przez 5 a iloraz jeszcze przez 2. A i to jeszcze minie się z prawdą. Inwigilacja za pomocą kamer na poziomie wielkiego brata. Brak ogólnej wiedzy Dyrektor potrafi zadzwonić w czasie gdy mamy przerwę i spytać gdzie są ludzie na hali. Ale są też plusy robimy z miesiąca na miesiąc coraz mniej z coraz gorszą jakością. Więc się raczej nie przepracujesz. Lubisz robotę bez bez perspektyw lub kochasz donosić odnajdziesz się idealnie.

Sandwitch

Ja jestem osobiście za tym by operatorzy obijali ze szlaki detale maja dużo czasu i bardzo by to nam pomogło , na laserach jest ich dwóch maja szlifierkę bezprzewodowa tak samo mogli by szlifować detale jak program idzie przecież to by dużo pomogło nam na produkcji

Paznokieć

Kierownik zrobił nowego brygadzistę najchudszego , najmłodszego , najbardziej uległego typka na zakładzie tylko po to by sobie mógł go popychać, rozkazywać , i pokazywać swoją wyższość bo nikt inny go nie słucha tylko powiedz co ten młody człowiek ci zrobił byś go tak gnębił, przecież on nikomu na zakładzie nie zwróci nawet uwagi bo się boi zastanów się nad swoim zachowaniem panie Dominiku

A kuku

Bo to zapewne wszystko przeszło przez te konto socjalne które jest niby nieaktywne w tej firmie to się bawią pajace

Serowy boy
@A kuku

Nie te to poszły do kieszeni jak pieniądze za frezarkę co była tak jak pieniądze za wózek stock jak świnia ma koryto będzie chlala aż nie braknie tak właśnie jest z nimi dopóki nie braknie będą kąsać

Świnka.pepa

Jak coś działa to się tego nie rusza bo wychodzicie co się teraz dzieje w be GŁUP !

Wesoły

W szweckiej firmie Polacy mają pracować na japońskich zasadach (kaizen) hahaha coś tu jest nie tak

Taaa szkolenie z rys z kreatywności z samokontroli z wycierania tyłka papierem. A na produkcji babol goni babol. Pracownicy wypowiedzenia składają jeden po drugim. Nastroje jak widać .By ta firma w siłę rosła trza nam wodzą a nie osła.

Świru

Wiadomo może kiedy jakieś szkolenie ? Za takie piniondze ja bym się tylko szkolił i nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia