Opinie o BE GROUP w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BE GROUP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BE GROUP o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BE GROUP w Gdynia

Olimpiada

Pracowników zadowolić nawet aneksami jest ciężko, dostajecie dodatkowe pieniądze musicie tylko dać z siebie troszkę więcej. Na wasze miejsce jest wielu chętnych! Ogarnąć się i robić swoje, a za rok będzie stać firmę na wyższą podwyżkę.

Brodaty
@Olimpiada

I widać wypowiedział się nasz "brodaty żydek" "... na wasze miejsce są inni ..." Widać jak góra traktuję tutaj pracowników !!!

Ostry

Rządy w be są tak śmieszne jak zdziwienie dyrektora na temat L4 chodź sami na zimę mądre głowy zamówiły urabia letnie cieniutkie dostając je w grudniu wiedziałem ze zachoruje na sam widok, ale sami wychodzą na hale w polarach z napisem be group i puchowych kurtkach . Nie szanują pracowników którzy własnymi rękami zarabiają na ich pensje i jak można nazywać coś inflacyjna podwyżka obniżając ją o 50% ?

Izabela
@Ostry

No ale wy macie jakiś zakaz na noszenie własnego odzienia czy o co chodzi? Piszesz "letnie" czyli co w skład ten odzieży tak naprawdę wchodzi? Już wiem, że polar nie a co z resztą?

Abc
@Izabela

Nie można chodzić w prywatnej odzieży, kierownik załatwił odzież letnią praną przez firmę. Na halach zimą jest +3 stopnie Celsjusza więc jak człowiek ma być zdrowy ??? Słowa kierownika są takie ,,ludzie mają wyglądać,, i ,,zakaz używania własnej odzieży,, 8 h na hali załatwi nawet morsa!

Zbyniu
@Izabela

W skład odzieży wchodzą spodnie na szelkach o grubości 2 mm, koszula, podkoszulka, i bluza jeż gr. 2 mm.

Ssang young

Panowie z zakładu zrobił sie cyrk, szkoda bo to nie wróży nic dobrego , a i szkolenie z dobrego wychowania panu kierownikowi by nie pomogło…

Bardzo szczery

(usunięte przez administratora) przymusowej , Kiero zielonego pojecia nie ma na temat pracy i tego co wgl u nas się produkuje jakieś układy chyba musza być bo to jest nie możliwe by ktoś taki sprawował takie stanowisko nadrabiając poniżaniem ludzi i utrudniając im życie siedząc ciagle na kamerach w domu i dzwoniąc po brygadzistach ze ten to siedzi na murku i herbatę pije albo ze na kamerach widzi ze ludzie za wolno do kibla chodzą . Jeśli myślisz ze jesteś na dnie to Kiero yyyy zapuka do ciebie od spodu

Brygadzista Produkcji

łątwe w (usunięte przez administratora)

brak biora kazdego

Szczery

Wyzyski i permanentna inwigilacja!!! „dobre zmiany” wprowadzane przez „kierownika produkcji YYYYYY...” który nie zna się na niczym (zrobił tylko dobre wrażenie przed dyrektorem) powoli zaczyna wprowadzać (usunięte przez administratora). Jesteś młody, bez perspektyw i ambicji – piekarzem, murarzem czy rzeźnikiem złóż CV.

Lolo

Witam jakie zarobki na start w be

Infidel
@Lolo

Kiepskie 3400zł plus pakiet braku nadziei na przyszłość

Artur
@Infidel

Czy to takie kiepskie zarobki? Polemizowałbym... A co rozumiesz przez brak nadziei? Nie ma szans na awanse i podwyżki? ;/

Reacto
@Artur

Z czym byś polemizował ? Z 3400 zł ? Ludzie człowieku, odrobinę ambicji więcej, przecież to są grosze... Przez takich ludzi firmy później tyle płacą bo zawsze znajdzie się jakiś leszcz, który za tyle pójdzie im robić...

Renata
@Reacto

czy w nowym roku były podwyzki tej stawki 3400 zl ? chociaz o wysokosc inflacji ?

jas niefasola

huta czestochowa rzadzi teraz to kumplostwo sie porobilo zenada moze dyrektor sie za to wezmie bo jak medaliki beda rzadzic to puszcza to z torbami pseudofirma aby tylko zamowienie wyjechalo i miec z glowy smiali sie z konstilu zaraz to samo beda mieli zeby byli dobrzy pracownicy to wladze tez musza byc ok a narazie to tylko ............... i ............ ludzi ktorzy zawysoko glowe nosza.

byku
@jas niefasola

Masz racje huta rządzi (Beksa z Panem Zgarbionym), lewe interesy idą i nikt tego nie widzi.

@jas niefasola

Lepiej jest jak huta przestala rzadzic?

Iwo

Tak dobrze się pracuje i dlatego nie ma zbyt dużego zainteresowania tym forum?

Ile jest zmian w BE GROUP?

Bolo

3zmiany

Tytus

Czy w ogóle firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać się do firmy?

Ktos
@Tytus

Łatwo

@Ktos

Dziękuję za informację. A wiesz może, czy aktualnie BE GROUP szuka nowych osób do pracy? Niestety nie mogę znaleźć żadnych ofert.

Haha
@Tytus

Panie tytusie na rozmowę o pracę proszę przynieś trochę ciasta i robota będzie

Bos z produkcji

No no jestem tu I widzę... 2 panom odwalilo chyba woda sodowa uderzyła do głowy... szczególnie jednemu co próbuje być hohoho a doświadczenie mizerne Ale za to wazelina rozbudowana....

Karol

Nie każda firma może sobie pozwolić na wyższe wynagrodzenia , są mocniejsze finansowo to podnoszą. Ale tu jest fajna praca.

@Karol

Oczywiście wynagrodzenia w firmach są zależne od ich przychodów. Rozumiem, że BE GROUP w tym momencie nie jest w stanie podwyższyć pensji swoim pracownikom. Czy Twoim zdaniem jest szansa na zmianę tej sytuacji? Wspominasz również, że praca w tej firmie jest fajna. Proszę Cię o podanie argumentów potwierdzających Twoją opinię. Będą one wzięte pod uwagę przez potencjalnie przyszłych pracowników tego pracodawcy.

Jakim firma BE GROUP jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Rozczarowany

Jak wszedzie kto chce pracować i to będzie pracować jeśli coś potrafisz stawkę można wywalczyć lepsza ale jak chcesz się przyjąć i zdobyć doswiadczenie i ZAROBIC to raczej marnie to widzę pracowałem tam i raczej bym szybko tam nie wrócił

Cezary

Zgadzam się w zupełności z poprzednią opinią!!!

ddddddddd

jak ci się jednemu z drugim nie chce robić to się tam nie zatrudniaj żebyś głupot pużniej nie pisał,przecież z chwilą zatrudnienia mówią jak jest ile płacą itp.wtedy każdemu pasuje,każdy kto narzeka i patrzy jak się tu dobrze po opieprzać zawsze będzie narzekał najlepiej jak by tam wóde stawiali i podwyżkę za spanie dali.zawsze można się zatrudnić do pchania karuzeli lub tarcia chrzanu,,,,,,,,,

Gogol

Idealnych firm nie ma a wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Beyby

To co się dzieje to śmiech ludzie maja niecałe 10zł na h wymagania z kosmosu o podwyżkach nawet nie ma mówy bo jak nie pasuje tam jest brama kierownik wyzywa od (usunięte przez administratora) pracowników w ciągu miesiąca zwolnilo się z 10 osób nie ma fachowców nie polecam

BYKU
@Beyby

i JESZCZE PRZY WYZYWANIU SIĘ STRASZNIE JĄKA, MOŻE SE STRACHU ŻE WYJDĄ JAKIEŚ KWASY Z BEKSĄ

@wwaPatryk69 udało Ci się skontaktować z firmą? Dlaczego twierdzisz, że za przepracowane dni nie dostaniesz wynagrodzenia? Daj znać, gdy uda Ci się to wyjaśnić. @Beyby piszesz, że ludzie z firmy odchodzą. Czy dalej tak wygląda sytuacja w firmie, czy też coś się zmieniło?

wwaPatryk69

Nie polecam. Zapraszają na rozmowę rekrutacyjną. Poźniej na płatny dzień próbny, później drugi, a następnie na zapytania wogóle się nie odzywają. Oszuści. Pewnie kasy i tak nie dostanę za te dwa dni. Byłem do 23.00 wieczorem,a na drugi dzień do pracy miałem być w swojej stałej. Człowiek napalił się na dodatkowy zarobek, a oni mają człowieka za śmiecia.

Beyby

Zresztą w przetworni lepiej płacą i lepsze warunki pracy suwnice obsługują Ludzie bez uprawnień wózki widłowe przypominam że przez ostatnie pół roku zwolnilo czy zwolnili ok 20 osób przyjęli 3 a robota ta sama i kto ma to zrobić ludzie którzy mają śmieszna stawkę i smieciowke umowy ale na gorze oddają ze nic się nie dzieje a zdziwieni ze ludzie odchodzą

@Beyby

Szanowny Panie dyrektorze... Wasza firma to jedna wielka melina już dawno powinno być to zamknięte. Ludzie zamiast robić to pijani po katach śpią na nocach i to ma być zakład pracy chyba raczej izba wytrzeźwień. Pogratulować brygadzistow którzy mają to głęboko w... Pozdrawiam serdecznie:)

Zostaw merytoryczną opinię o BE GROUP - Gdynia

• Jak się pracuje w BE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy BE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BE GROUP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 5 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BE GROUP?

Kandydaci do pracy w BE GROUP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BE GROUP
1.8/5 Na podstawie 75 ocen.
  • Hutnicza 40
    81-061 Gdynia