Gigasys Kamil Zwoliński

Gliwice

Opinie o Gigasys Kamil Zwoliński

lifford

Miałem przyjemność odbyć praktyki w firmie Gigasys i mogę tą firmę szczerze polecić. Panowie znają się na rzeczy i solidnie wykonują swoją pracę. W biurze panuje dobra atmosfera. Nie jest to typ firmy, w której szefostwo ekstremalnie oszczędza na wszystkim co się da. W biurze jest lodówka z niekończącym się źródłem coli, aneks kuchenny, 'strefa relaksu'. Biuro jest przestronne z wydzielonym warsztatem. Jedyny minus jaki mi przychodzi do głowy to trudności w zaplanowaniu sobie pracy, ale jest to raczej charakter branży w której zgłoszenia niestety napływają nierównomiernie.

Zostaw opinię o Gigasys Kamil Zwoliński - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gigasys Kamil Zwoliński