Opinie o Inkatom Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Inkatom Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Inkatom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inkatom Sp. z o.o. w Gliwice

Były

Jedna wielka porażka. Jeśli nie musicie unikajcie jak ognia. Kreują się na nie wiadomo jaka firmę A jest dno dna. Pięć dni pracy a trzy audyty i tak tydzień w tydzień ale to szczegół... jest mnóstwo historii i jeden wielki temat rzeka..... szczerze nie polecam!!!!!

@Piotr

Na początku wypowiedzi robisz jeszcze przypuszczenie z jakich to powodów dostał wypowiedzenie, by na końcu stwierdzić, jakie konkretnie otrzymał, że niby za porozumieniem stron, jakbyś sam je dawał. O co tu chodzi? I jak tu jest z tym BHP, na ile poważnie traktowane jest szkolenie, a także samo wdrożenie pracownika?

Kandydat Nowy wpis

Godzina rozmowy, po to, żeby przeczytać maila odmownego. Kogo wy szukacie płacąc '(usunięte przez administratora)'? Za psie pieniądze rozmowa powinna być krótka acz treściwa, a nie drylowanie kandydata jakbyście szukali co najmniej na stanowisko dyrektora, a nie team leadera.

Ja tam jadę na ziemniakach i cebuli i żyję, ale szukam ostatnio bardziej urozmaiconej diety, więc za ryż podziękuję. Skąd zresztą taka analogia, skoro nie podają nawet widełek płacowych w zdecydowanej większości wystawionych na swej stronie ofert? Rynkowe warunki firmowe, ot co napisali przy ogłoszeniu na Lidera działu jakości. Może Ty znasz konkrety?

Administrator Nowy wpis

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Inkatom Sp. z o.o. jako Inżynier Sprzedaży. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Znalazłem na stronie firmy ofertę pracy dla kierownika sprzedaży. Elementem pracy są spotkania z klientami w kraju i za granicą. Nie znalazłem jednak informacji o narzędziach do tego typu pracy - telefon, laptop czy samochód. Czy są one udostępniane? Czy raczej pozostaje mieć swoje i umówić się na zwrot kosztów?

X

Rekrutowałam w tej firmie na stanowisko inżyniera jakości, otrzymałam informacje, że są zainteresowani współpracą i na dniach po uzgodnieniu z górą będziemy dogadywać warunki i podpisywać umowę. Czekałam ponad miesiąc, ciągłe wymówki, że ktoś decyzyjny jest chory, że kierownik na urlopie, aż w końcu odpuściłam i minęło 3 miesiące bez dalszej odpowiedzi. Bardzo słabe zachowanie, kompletny brak szacunku do kandydata. Dlatego ostrzegam dopóki nie podpiszecie umowy, nie zwalniajcie się z obecnej pracy, bo możecie zostać na lodzie

@X

Nie było przy tym kompletnie żadnej argumentacji co do tego z jakich przyczyn tą współpracą się tak w sumie zainteresowali? I powiedz mi jeszcze jedno. Aplikowałaś na ogłoszenie ale skąd? Na pewnym portalu który obserwuje teraz niczego nie ma za to zakładka z kariera na stronie jest pełna od ogłoszeń dlatego się nad tym zastanawiam. One są tylko poglądowe?

X

Odezwał się do mnie rekruter na linkedlinie, odbyłam rozmowę z inkatomem, po czym odpowiedz zwrotna z ich strony była, że są zdecydowani podjąć współpracę i mieliśmy podpisywać umowę jak już wcześniej wspomniałam, bez żadnej argumentacji zostawili mnie bez słowa wyjaśnienia, początkowo po próbach kontaktu otrzymywałam odpowiedz, że albo kierownik jest na urlopie i nie mają możliwości podpisać umowy, wiec muszę zaczekać aż wróci, później, że kadrowa jest na urlopie, a później zarząd. W momencie, w którym odpuściłam i przestałam się kontaktować, to z ich strony kontakt nie nastąpił i tak do dziś, zero odpowiedzi, legenda głosi, że nadal są na urlopie ????

Czy kandydat na stanowisko Operator Produkcji - możliwość przyuczenia w firmie Inkatom Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Były

@Były

Zgadzam się z Tobą również nie polecam się przyjmować przez tą chorą firmę która z dnia na dzień zwalnia pracownika

Jak to z dnia na dzień zwalnia? Na umowie o pracę jest przecież okres wypowiedzenia. Chodzi Ci o to, że decyzja zapadła nagle? Podali Ci, jaki był powód?

Wypowiedzenie w tym samym dniu jest możliwe przy ewidentnym naruszeniu przepisów BHP. A jeżeli o tym nie piszesz. To raczej taka sytuacja zaistniała. Ha miałem identycznie w firmie Farmacol w Katowicach. Nie mam pretensji. Nie było możliwości wyjść zapalić na zewnątrz i zapaliłem w ubikacji w której nie było czujników. Robiłem to niejednokrotnie no i w końcu wpadłem. Ale ha bez papierosa nie wytrzymam. Firma i tak dała mu zwolnienie za porozumieniem stron!

@Piotr

Łucja

Firma oferuje tu prace w trybie hybrydowym. To znaczy ile dni pracuje się z domu? A ile z biura? Chodzi o pracę Specjalisty ds. rekrutacji z j. ukraińskim. Jest konkretna liczba dni w tygodniu, że trzeba być w biurze? Może jest jakaś elastyczność pod tym kątem?

Iwona

A dlaczego ? Tak ogólnie czy jest coś konkretnego do zarzutu, bo komentarz dosyć ogólny? Pracujesz czy już nie w tej firmie? Można dobrze zarobić?

Łucja

Na stronie firmy jest ogłoszenie dla pracownika na posadę Rezydent ds. jakości. Wymagana jest znajomość 8D, Diagram Ishikawa, 5Why. S czy na rekrutacji ta znajomość jest sprawdzana? Są jakieś zadanka rekrutacyjne z tym związane?

Do jakiej firmy z branży motoryzacyjnej szukacie Koordynatora Projektów w Nowym Tomyślu? Tu nie ma firmy z tej branży, no chyba że Redos (ramy ciężarówek). Ale to mała firma a nie "kluczowy gracz" jak to nazywacie.

KamilR

zatrudnienie w Inkatom było dla mnie przełomem, zatrudniałem się w bardzo cięzkim okresie życia dla mnie- zatrudniała mnie koordynatorka Edyta Milewska, która pierwszy raz w moim życiu pokazała, jak prawdziwy pracodawca powinien zadbać o pracownika. Pani Edyta zadbała o każdy szczegół, udostępniając mi możliwość spokojnej pracy-czego zawsze brakowało mi pracując na zakładach produkcyjnych. Wyrozumiałość Pani Edyty jest ogromna, a chęć niesienia pomocy niedoopisania. Dzisiaj już nie pracuje przez Inkatom, natomiast gdybym w dalszym ciągu był w Polsce z pewnością podjął bym tę pracę. Polecma

Stefan
@KamilR

To czemu już tu nie pracujesz skoro tak mocno ich zachwalasz?

grunder
@Stefan

Pewnie opinia zachwalająca i tyle

Rafał
@Stefan

Dobre pytanie????

Nie polecam,osoby na stanowiskach nie maja kultury osobistej.Pan który przeprowadza audyty krzyczy i odnosi się wulgarnie do ludzi.

Aleksandra
@Gość

A można podpytać o kontekst sytuacyjny? Nie jestem chyba w temacie jeszcze i nie wiem z czego tego typu reakcja miałaby wynikać... Jak konkretnie taki audyt wygląda, opiszesz?

Gabriela

Widzę jeden pozytywny komentarz, mimo wszystko żadnych konkretów tutaj nikt nawet nie napisał. Szkoda, myślałam, że poczytam, jakie pieniądze proponują i umowę na start. Ktoś może coś powie?

Zostaw merytoryczną opinię o Inkatom Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Inkatom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inkatom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inkatom Sp. z o.o.?

Inkatom Sp. z o.o.
  • Stanisława Konarskiego 18 lok. C