Firma Usługowa Olmar Oleksy Marek

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Firma Usługowa Olmar Oleksy Marek

ss
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że chodziło o wysoki poziom zamówień i na penwo teraz bedzie można trcohe wiecej zarobić tutaj jeśli chodzi o prace na magazynie, bo podobno tam będzie ruszała rekrutacja do nich też...

Xxx

Proszę Cię ! Wysoki poziom czego ? Popatrz może trochę z dystansu a nie wchodź szefowi w tyłek. No chyba że może jeszcze w coś innego się bawicie.

XXX

Firma niewiarygodna, szczerze to chyba tylko szef pisze sobie pozytywne komentarze.

elektryk

Jestem byłym elektrykiem który pracował w tej firmie.Za nadgodziny do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia a jest to spora kwota.Co do uczciwości szefa M.Oleksego mam duże wątpliwości .Jest to firma mało wiarygodna .Kto ją zna to wie o czym piszę .firma obecnie nazywa się AN-MARK z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju ul.opolska

pan i władca
@elektryk 19.04.2015, 20:51

widocznie nie zasłużyłeś ty głąbie;)

karto1

Pracowałem tam kilka miesięcy w 2010 r.Mam pozytywne wspomnienia.Szef M.Oleksy uczciwym był człowiekim.Dużo prac w całej Polsce, ale i w Czechach.

Ten co psuje atmosfere i uważa się za boga nadaje się tylko do okresowego zbierania buraków cukrowych w niemczech .

mlody

firma jak jedna z wielu tylko jeden pracownik [niby najlepszy] psuje atmosfere uwazajac siebie za boga

Ksenia

Moje meble z litego drewna prezentuja sie bardzo stylowo. Firma jest bardzo terminowa Polecam

?

Niegodziwy zarobek ? Czyli ile można dostać na rękę ?

?

nie licz na jakiś przyzwoity zarobek ,czas pracy ponad normatywny,nadgodziny może kiedyś ci wypłacą. ogólnie syf !!! Firma obecnie się nazywa AN-MARK sp.z o.o

Ile zarabia się w firmie ? Na ile może liczyć nowo przyjęty pracownik ?

pracujący

Odpowiedź dla Adama i byłego pracownika. Dlaczego nie pracujecie ????? Bo firma zwalnia partaczy, nieudaczników i ludzi co nic nie potrafią zrobić. Ci co cos potrafią pracować, pracują za przyzwoite pieniądze. Firma docenia tych co chcą pracować i coś potrafią.

byly_pracownik

Aplikujcie , aplikujcie...a obudzicie się w burakach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adam

Również gorąco polecam , zwłaszcza tym którzy lubią pracować za darmo.A " jarosla " to pewnie ktoś z rodzinki...(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :-)

Zostaw opinię o Firma Usługowa Olmar Oleksy Marek - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowa Olmar Oleksy Marek