Opinie o Ben-Bud Janusz Benisz w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ben-Bud Janusz Benisz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ben-Bud Janusz Benisz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ben-Bud Janusz Benisz w Żory

Darek Nowy wpis

Jaka to może być dobra firma jak z tego co widzę to czyste niewolnictwo , u mnie na Osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju pracują nawet 1 i 3 maja . Ale z tego co słychać to polaków tu nie ma jak się dobrze orientuję to są sami Ukraincy .

xgh Nowy wpis

Wypłata zawsze na czas, dobre warunki zatrudnia, super atmosfera w zespole! polecam !

Anna Nowy wpis
@xgh

Wiesz, tak naprawdę to wypłata w terminie to już niejako podstawa. Ale to oczywiście super, że w Ben-Bud tego pilnują. Wspomniałeś o dobrych warunkach zatrudnienia, więc byłoby dobrze, jakbyś powiedział coś więcej na ich temat. Co z socjalem? Macie tam jakiś?

Justyna Nowy wpis

Czy znajdzie się ktoś chętny, by napisać, jak aktualnie wygląda praca w Ben-Bud Janusz Benisz? Czy wynagrodzenie aktualnie jest wyższe niż w poprzednich latach? Czy to przedsiębiorstwo potrzebuje obecnie nowych pracowników?

Xxx

Tak jak poprzednik pisał, właściciel wydaje się na początku miły i kompetentny. Jednak po chwili czar pryska, ogólnie to (usunięte przez administratora), 10 godzin dziennie za około 12zl plus premia która wedle uznania jest lub jej nie ma... Umowa oczywiście najniższa bo i po co płacić większe podatki za szaraka? Ciągłe pretensje, za mało zrobione za mało zarobione. Codziennie rano podział, na którym nie wiadomo czego się spodziewać, czy pretensji, że za mało czy dobrego humoru pana prezesa. Jak się przyjomwalem było zdecydowanie inaczej, inne podejście do pracownika i jakoś lepsze pieniądze. Teraz tylko zysk zysk i zysk. Szkoda że szef nie widzi, że firma to ludzie, którzy ją tworzą, a nie on sam. Przykro mi, że taka opinie mogę wystawić po kilkutenim stażu pracy w tej firmie, jednakże wolę każdego ostrzec przed wysłaniem swojej aplikacji. Szczerze nie polecam, jest sporo lepszych firm.

Firma Ben-Bud Janusz Benisz szukała nowego pracownika na stanowisko PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
yzzzyx

firma sprawiająca pozytywne pierwsze wrażenie, ale tylko pierwsze. właściciel jest osobą nieprzyjemną w kontakcie, co innego mówi co innego myśli , nierzetelny i niekompetentny, gburowaty, szczerze nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ben-Bud Janusz Benisz - Żory

Ben-Bud Janusz Benisz
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gajowa 68
    44-240 Żory