Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Chcę być Niezależny

Cofnijmy się o parę lat wstecz. Ctrl był małą firmą , z zasadami.Ludzie życzliwi, płacili na czas i zlecenia fajne. Ale to czas gdy w firmie wysyłał zlecenia i ustalało się płatności z Kurowskim. Szkoda,że te czasy się skończyły, bo żeby nadal były to firma była by godna polecenia. (usunięte przez administratora) trzeba wszystkich zniszczyć konkurentów i odrazu podwykonawców .

punisher
@Chcę być Niezależny

jeszcze trochę i(usunięte przez administratora) tak będzie robił to zniszczy całą tą branże razem ze sobą..

podwykonawca
@Chcę być Niezależny

Mam wrażenie że sami sobie jesteśmy winni - czas powiedzieć STOP i nie zgadzać się na wszystko co każą nam robić - nie jesteśmy niewolnikami Pana P a konkurecja zawsze będzie jeżeli dzisiaj my na naszych rejonach zrezygnujemy ze współpracy z innymi firmami, na to miejsce powstaną inne. Nam będą uciekać pieniądze.

max
@podwykonawca

Założenie jest proste, klientą nie podwyższa stawek, a my będziemy mieli łączone kolportaże pierwsza gazetka 1,5 gr nastepne po 0,5 gr, do tego audyty itp .....jakimi innymi firmami DP padło reszta to CTRL i jego odnogi

@max

Podobno przy nowym projekcie z drukarnią stawki są wyższe. W kilku miastach promują usługę. Ktoś coś wie?

PUNISHER
@Piotr

Jedyne co się zmieni to jeszcze wiekszy meksyk na sklepach!!! będą kontrole kontroli mieszanych, audyty, juz się zaczyna nie uznawanie raportów kontroli mieszanych bo ktoś zadzwoni i powie ze gdzieś ulotek nie było i masz jechać po 2-3 dniach od zakonczenia kolportażu na kontrole bo maja takie zachcianki. a kto jest temu wszystkiemu winien Pan naczelny ulotkarz w Polsce Adam P. co ma syndrom pokrzywdzonego dziecka z dzieciństwa i chce pokazać jak on to wszyskich zniszczy. Fakt zniszczył ale i sam siebie zaczyna, jak jest taki mądry niech sam weźmie auto ludzi i nagina od rana do wieczora za stawkę 1,5gr gdzie nawet na paliwo się nie zarobi a gdzie ludzie i coś dla siebie. Teraz ma efekty swojego niszczenia wszystkich, klienci otwierają oczy że to nie jest takie pieknę jak ctrl wszystkim gwarantuje!! Coraz więcej podwykonawców będzie się stawiać o stawki i pieniądze za kolportaż bo sam tak nawymyślał ze czasami mam wrażenie ze roznosisz złoto zamiast ulotek !!! ale jeśli się postawisz to dyrektorzy regionalni podczas rozmowy potrafia tylko straszyć ze cie wywalą albo dostaniesz rabat. Rabat kur.... za co ??? za to, że dają taka stawke ze jest to niewykonalne masz dosctac rabat czyli po prostu walą nas w balona!!!!( płacą takie pieniadze za niektóre akcje ze płakać sie chce i jeszcze za to ze koszt wykonania prawidłowo kolportażu przekracza kilkunastokrotnie to co oni nam zapłacą!!! DOŚĆ TEGO TRZEBA ANULOWAĆ CORAZ WIĘCEJ ZLECEŃ W CIAGU 24 GODZIN OD WPŁYNIĘCIA SPECYFIKACJI TAK JAK W UMOWIE ZAZNACZYLI TO IM SIE OCZY MOZE OTWORZĄ. NAPEWNO KLIENCI WTEDY ZOBACZĄ ZE ZA TAKIE KWOTY TO PAN ADAM P. MOZE ZAGWARANTOWAĆ DOBRY KOLPORTAŻ, ALE CHYBA JAK WEZMIE SWOJA CAŁA FAMILIE W WYPASIONĄ FURE I ZACZNIE CAŁA FAMILIA SAM TO ROZDAWAĆ!!!!! OCENA FIRMY -1000 I NIECH JAK NAJSZYBCIEJ DOSTANĄ ZA SWOJE A WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE!!!! NIE DAJCIE ROBIĆ Z SIEBIE MURZYNA !!!!

Ulotkarz

Witam ktoś z tutaj obecnych ma do czynienia (usunięte przez administratora)????

były podwykonawca ctrl
@Ulotkarz

(usunięte przez administratora). zreszta musi miec (usunięte przez administratora)chyba z wiekoszoscia podwykonawcow bo nigdzie nie pokazuja sie gazetki noszone przez ctrl .Masakra ze jeszcze nikt sie nie zorientował!!!!Pewnie dostaje działe żeby kontrole wewenetrze wychodzily Z tymi co nie maukładu to ich gnębi (usunięte przez administratora)lo. Z tego co wiem mam kose ze wszystkimi , dziwi sie ze jeszzcze siedzi w tej branzy.

ulotkarz
@były podwykonawca ctrl

To by się zgadzało. Zastraszanie i szantażowanie podwykonawców to norma. Np. nie zrobisz tego to wyślę kontrolera z(usunięte przez administratora) Decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl zostaliśmy nominowani do nagrody Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości oraz tytułu Firma Roku 2017. Jeśli tak wygląda Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości i firma roku, to naprawdę(usunięte przez administratora) otworzą oczy i zobaczą jak ich pracownicy mają podejście do podwykonawców!!!!

były postmaster

już wkurzyli dużo osób., ale wyjdą ich wały . Ciekawe dlaczego w niektórych miastach nie pokazuje się żadna gazetka noszona (usunięte przez administratora)dystrybucji.

Prezes

Firma porażka. Szkoda mówić, lepiej podwykonawcy zrzeszmy się i stwórzmy firmę prawdziwą z tradycjami i dobrymi stawkami, A Kadrę z Ctrl do roznoszenia, tylko trzeba ich kontrolować, bo pewnie będą w co trzecią skrzynkę wrzucać

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ON

(usunięte przez administratora).....W Polsce potanieje papier toaletowy :)....

Ja wiem
@ON

(usunięte przez administratora)innych przedstawicieli z Polski z wypchanym portfelem żeby byli udzialowcami. (usunięte przez administratora)niestety nie będzie lepiej.a lale w biurze dalej będą pić kawkę i malować paznokcie

Ulotkarz

Więc tak wszystko ładnie pięknie wyglada podczas rozmowy w rzeczywistości firma to jedno wielkie nieporozumienie. Są winni tak niskich stawek jakie są obecnie na rynku. Z prostego powodu aby zniszczyć konkurencje i nie stracić klienta godzą się na stawki typu 1,8gr czasami dochodzące do 1,6gr za ulotkę ( za ta stawkę nie opłaca się nawet odpalić auta bo na paliwo nie zostanie). Podejście do pracownika lepiej szczegółowo nie opisywać, jest się zerem!! Najlepsze jest to ze jak się człowiek odezwie ze za taka stawkę nie jest w stanie tego zrobić bo on nic nie zarobi padają słowa z ust dyrektorów regionalnych typu zabierzemy Ci resztę sklepów, albo znajdziemy kogoś innego. Potrafią wysłać kontrolera z swojej firmy nazywane to profesjonalnie "dział kontroli" co najwyżej może się to nazywać ( wyślemy idiotę który będzie jeździł za Wami autem i sprawdzał czy roznosicie i szukał momentu tylko, aby jeszcze z tych gownianych pieniędzy coś obciąć bo np. Dałeś o dwie ulotki za dużo lub za mało w bloku, opuściłeś dom w lesie bo sprawdził na Google maps ze gdzie tam taki jest), a co najlepsze ze firma na takiego pseudo kontrolera potrafi wydać ma jego dniówkę od 100-200 złotych plus służbowe auto dla podwykonawcy- kolporterów ciężko znaleźć jakiekolwiek pieniądze żeby zrobić dystrybucje tak jak trzeba!!! Następna sprawa szukają tez pieniędzy nawet po zakończonej dystrybucji ( kontrola z przedstawicielem klienta wyszła powyżej 90%. Wydaje się ze wszystko jest Ok. Nagle dowiadujesz się ze przeprowadzili sami kontrole i ulotek nie była w kilkunastu miejscach gdzie parę dni wcześniej sprawdzało się z kierownikiem sklepu i nakładają rabat!! Jeśli człowiek podejmuje współpracę z inna firma niz oni i wykonuje dla innej firmy kolportaż, potrafili przed kontrola wyciągnąć ulotki ze skrzynek! Podsumowując SAMI zgadzają się na takie stawki ze naprawdę nikt o zdrowych zmysłach i potrafiący przeliczyć nie wykona tego zlecania, a wymagają od człowieka żeby to zrobił !!!

bulinek
@Ulotkarz

chłopie u nas regularne stawki to 1,3 i 1,5gr , bez komentarza bo szkoda mi ludzi

Koleś
@Ulotkarz

Tak być musi, nic się nie zmieni

XXXXl
@Koleś

Co tak ma być ! Pewnie napisał to pan P lub K z Ctrl... niedługo czeka was to samo co DP. Już Pepco przejrzało na oczy Mands:))) , niebawem reszta klientów zobaczy, ze za 1,5 gr nie da rady zrobić kolportażu i bedzie zlecało dystrybucje firmą lokalnym !!!

podwykonawca

Kiedy to się skończy a klienci przejrzą na oczy. Za 2,5 grosza nie ma skutecznej dystrybucji. Gdyby dać całą tą stawkę kolporterowi. Zarabiałby 3zł na godzinę. Pan Kurowski mydli oczy w komunikatach prasowych statystykami z księżyca. Tak samo zresztą jak jemu podobni z Post Master czy Dystrybucji Polskiej 3500 kolporterów. U mnie w mieście jest zaledwie kilku i noszą na sobie po 3 torby jak wielbłądy i czekają na pieniądze po 3 miesiące. Pani podwykonawca Ctrl tankuje samochody na zeszyt i nie potrafi oddać w terminie. Poza tym co tydzień wyjeżdża od niej z magazynu kontener makulatury na skup. Ctrl sztucznie zaniżył stawki a podwykonawcy chcąc wyjść na swoje, oszukują jak mogą. Szanowni klienci. W terenie jest maxymalnie 30% materiału. Reszta trafia do recyklingu. To chyba jedyny plus szemranej działalności ctrl. Ochrona środowiska. Szanowni klienci po co wogóle im to zlecać. Ja z przyjemnością oddam wasze gazetki tak jak oni na skup jeszcze taniej za 1 grosz od sztuki. Pozdrawiam

Podwykonawca

Przyjmują zlecenia po kosztach bez konsultacji z podwykonawcami, finalnie nosimy ulotki od 2,5gr do 1,7gr... Przy tych stawkach trzeba ludzi trzymać na czarnucha a ulotki roznosić tylko tam gdzie trzeba a resztę na makulaturę.... Taki media expert cieszy się ze ma tanio prezeski Ctrl Andrzej Kurowski jada na lunch kawior a my musimy nosić po pięć ulotek na raz żeby wyjść na swoje. Tandetnie oceniam współprace z CTRL system.

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Ctrl System Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.