Opinie o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Jesteśmy wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiadamy także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów. Nasze wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie swoje specjały wytwarzamy z pełną sumiennością, wkładając całe swoje serce i zaangażowanie w proces produkcji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPC OTMUCHÓW S.A. w Otmuchów

Srataaataa

Pracuje tam nie rok i widzę jak kadra średnia i wyższa ucieka z tej firmy !!!!!. Jest problem z pracownikami liniowymi,magazynierami itp nie ma w czym wybrać !! Lapią wszystko co sie da Studentów na staże i |portierów na linie za najniższą .Dlatego Ci co trochę popracują uciekają do innych firm.

ONAAAAA

I tutaj co niektórzy się mylą. każdy z przełożonych ma odpowiednie wykształcenie do stanowiska jakie zajmują. Ktoś z Was niestety ma błędne informacje i jak nie wiecie to się nie wypowiadajcie albo dopytajcie swoich przełożonych pewnie Wam powiedzą bo to żadna tajemnica. Poza tym jestem pełna podziwu dla nich za to co robią i to jeszcze ogarniają. Doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie.

bobi
@ONAAAAA

"ogarniają" .... co to za słownictwo, i zeby jeszcze personalna tak się wyrazała\\\

rafał

witam wysyłałem cv na stanowisko pracy gdzie głównym wymaganiem było ukończenie studiów oferta wisi już od długiego czasu więc zadzwoniłem z zapytaniem o co chodzi a pani która rekrutuje opowiedziała że sobie na staż mogę iść staż to ja odbywałem w trakcie studiów wiedze którą zdobyłem pozwala mi na pracę na stanowisku o które się starałem,(usunięte przez administratora)więc jak ten zakład ma funkcjonować pozdrawiam również panią która rekrutuje

AT
@rafał

Oj Ania, Ania zrobisz wszystko żeby został ale to nie ta droga droga

bambo

A kto teraz przyszedł na kolanach do Gorzyczek dyrektorka bo im się grunt pod nogami palił a gwarantuje wam że z oblewarką z Gorzyczek nie dacie sobie rady to nie ma jak wasza oblewarka antyk my taką oblewarke 15 lat temu oddali na złom

Pracownik Produkcji

Pierwszym etapem było znalezienie na stronie informacji ze przyjmują, zebranie na drugi dzień w tzn (biurowcu) , krótka przemowa Pani z Trenkwalder, bhp itp, pozniej warunki pracy i placa, oczywiscie wszystko przez agencje, za 9.30 brutto, wypelnienie papierków , lekarz na plan pracy na najblizszy tydzien, bo uwowa jest na tydzien, i co tydzien nowa :)

Czy są checi do pracy, czy zdrowy, czy pali itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Intel

Produkcja w Gorzyczkach do 14 lipca, później przyjeżdża firma zwija manele, i przywozi ten "szajs" do Otmuchow na świeżo wyremontowane hale> Po tym jak będą stały maszyny, zacznie sie przyłącz całej reszty, wiec bedziecie mieli kolejne miejsce pracy gdzie trzeba będzie (usunięte przez administratora) za damski ... ;) A I dlaczego misrzowie lub Ci co wiedzą (bo sie tu udzielają) nie napiszą o zmianach które nastąpią w płacach? niech ktoś rozwinie wątek, bo mi sie nie chce już udzielac, bo poprostu mam wyjechne na to wszystko :P

normalna

Pełno pracy w UP rejstrować się i nie nażekać jeczycie stękacie dostaniecie tam 15 +premie 60%

do kiedy bedzie produkcja w gorzyczkach??

***********
@pracownik

zapytaj wielkiego "małego" człowieka on tam rządzi - może Ci powie jak mu się zechce Cię nie robić na szaro

bambo

Od poniedziałku przyjadą następna zmiana z Otmuchowa naiwniacy ale dużo ludzi z Gorzyczek umowy nie podpisze bo mają to w nosie dobrze tak (usunięte przez administratora)

f/x

Najlepiej jest w dni gorące tam jest bosko na wydziale śniadaniowym. Dużo ruchu,spokojna praca polecam,polecam.

Pracownica zpc

Witam ja pracuję w zpc Otmuchów miesiąc czasu i z niektórymi opiniami sie zgadzam wyzyskują ludzi na maksa przez ten miesiąc pracowaliśmy od poniedziłku do niedzieli żadnego dnia wolnego 7 nocek pod rząd masakra a oni powtarzają tylko mało mało a co my roboty jesteśmy? mam już dość koniec umowy i kropka....

doda

Bambo co tak ostro,co tam słychać w Gorzyczkach?

*******
@doda

Same nudy produkuja az milo a na hotelu nie proznuja zabawa pelna para

koczkodan

Akcje srakcje, polecam wam drodzy "znafcy" popatrzeć na kursy akcji konkurencji, a następnie na ich zyski, to że akcje stoją nisko nie oznacza, że firma źle przędzie. Poza tym akcje wcale drastycznie nie spadły, przez ostatnie parę miesięcy utrzymywały się na poziomie 7-8 zł, teraz wróciły do standardowego 9 z groszami, w lepszym okresie były po 10. Wiec po cholerę siejecie zamęt?

obcy

Miedzy innymi przez idiotów wypisujących takie bzdury!!!

Akcje ZPC Otmuchów poszły grubo w dół

fiona

do Gorzyczek pojechały pracownice z,,odry,,uczyć się gotowania.Czy na nowo coś się kręci w tym zakładzie?a mówili że jest zamknięty.

obcy123

żałosne te wasze opinie, wchodzicie i wypisujecie tu co bądź, każdy bohater bo anonimowy, a w rzeczywistości każdy z was zapier....., i po za tym forum mordy nie odedzwie, żeby cokolwiek zmienić w waszym kochanym zakładzie, mało tego wiel z was wchodzi z w (usunięte przez administratora)swoim przełożonym, a tu biadolą, żal mi was naprawdę.

bambo

Ciekawe czy ktoś poleci ze stołka za Gorzyczki takie wielkie koszta a mogli ludzie dalej pracować najlepiej pochwalić się w internecie że zakład w Gorzyczkach zamkli a ciekawe czy teraz napiszą że zakład znów produkuje

bambo

W Gorzyczkach już produkcja idzie pełną parą po 12 godzin w taki upał masakra WSPÓŁCZUCIA

dabuek
@bambo

cy gorzycki pracuje b w neci pisze ze od 1 lipca zamykaja ale skoro pracuje tzn ze sa zamowienia

doda

Lubię Bambo bo on wszystko wie...

bambo

Zaczynają w piątek o 18 i wala do 6 rano po 12 zł. i setki za sobotę i niedziele

***********
@bambo

ha 12zł/h czyli stawka bez premii czyż nie tak ???

Zostaw merytoryczną opinię o ZPC OTMUCHÓW S.A. - Otmuchów

• Jak się pracuje w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPC OTMUCHÓW S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPC OTMUCHÓW S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPC OTMUCHÓW S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPC OTMUCHÓW S.A.