Opinie o Com - Pan System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Com - Pan System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Com - Pan System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Com - Pan System Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W Com - Pan System Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko front end developer. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Nikt ważny Nowy wpis

Strata czasu, nawet nie dają informacji zwrotnej(pomimo tego że pan z rekrutacji zapewniał że taką informację „zawsze” dają).

mm Nowy wpis

Stare czasy, kiedy byli w Lublinie w poprzedniej siedzibie. Byłem nie do końca specjalistą w informatyce, więc nie zagrzałęm posady. Mimo to rozmowy z "hakerami" na tematy np. wydajności C++ i Javy były bardzo interesujące. Tak więc opinia o firmie jest stara jak świat - "to zależy". Jeżeli ktoś ma prawdziwą smykałkę do systemów obiegu dokumentów, to moim zdaniem ma szansę zyskać cenne doświadczenie. Jak jest teraz - nie wiem, być może sporo się zmieniło. W każdym bądź razie należy mieć też na uwadze, że informatyka (jak każda inna branża) nie jest dla każdego i ma swoją specyfikę.

Ile jest zmian w Com - Pan System Sp. z o.o.?

Niedźwiedź Grizzly Nowy wpis

Nie ma określonych godzin pracy, każdy dobiera je sobie według potrzeb

Czy pracownicy w Com - Pan System Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

psychopata

Tak, wszyscy się tu lubią.

niedźwiedź
@psychopata

chyba Ty

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy Com - Pan System Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

niedźwiedź

zalezy kto

Jaki jest wkład kierownictwa Com - Pan System Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Rozczarowany

Żaden. Poza wigilia co roku.

Traktują pracowników "po ludzku" i nie wywierają na nich presji, to wystarcza aby dobra atmosfera utrzymywała się tu w sposób naturalny - jak to w małym zespole. Amatorzy imprez firmowych się zawiodą - jedyna impreza w roku to wspomniana już wigilia firmowa.

miki

Jeśli nie jest przekroczony deadline dla danego projektu, to nie jest wywierana presja na pracowniku, ale jak szefostwo niedoszacuje złożoności projektu to wtedy jest wywierana dosyć silna presja.

Kornel

Byłoby dziwne gdyby atmosfera była słaba. Firma wszędzie dobrze oceniana, więc tylko możemy potwierdzić!

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Mr D.

Sporo zmian. Myślę, że ci którzy zaryzykują teraz, mogą dużo zyskać.

Dominika

@sunny, w takim razie można dużo się nauczyć jak dla osób nie posiadających doświadczenia? Firma oferuje szkolenia wdrażające dla pracowników?

mouse
@Dominika

@Dominika firma nie oferuje żadnych szkoleń, brak szkoleń wewnętrznych. Raczej wszystko robione jak wyjdzie i jakoś to będzie.

Sunny

Dobre miejsce na zdobycie pierwszych doświadczeń.

Oddział w Lublinie zajmuje piętro kamienicy przy ul. Kunickiego. Blisko dworca PKP, więc plus dla przyjezdnych, i blisko rustykalnej restauracji, skąd często zamawia się obiady. W sumie jednak okolica niezbyt przyjemna. Co do samej pracy, to w wielu przypadkach straszna amatorszczyzna, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i jakości kodu.

Jak wszędzie są plusy dodatnie i plusy ujemne :) ja widzę więcej plusów - są to: - dobra lokalizacja (koło metra) - super atmosfera - ludzie się lubią - przyjazne, ludzkie szefostwo :) - nie jest to korporacja = nie trzeba pracowac po godzinach - dla ambitnych, chętnych do pracy jest możliwość rozwoju - są elastyczne godziny pracy

anonimowy

pierwsze 3 miesiące umowa o dzieło potem zależy jak się dogadasz. Firma slaba, poziom slaby, zarobki slabe, technologie stare. Jak ktoś swoja wiedza nie zachwyca i nie moze sie dostac do normalnej firmy mozna złapać trochę doświadczenia. I w tym przypadku jako pierwsza praca ok. W każdym innym nie polecam.

Ciekawe, że nikt nie odpowiedział na to pytanie.

yes

Duże doświadczenie? Bo firma zatrudnia głównie studentów.

milczek

Szczerze odradzam. Pseudofirma sto lat za murzynami, żadnych szkoleń, zero rozwoju. Dobre miejsce dla początkujących, można posiedzieć max pół roku i tyle.

jaki
@milczek

@milczek A ty w której lokalizacji pracowałeś, czy w obu jest tak samo. Co oznacza że jest 100 lat za murzynami

Ciekawy

@Hog, a orientujesz się na jakie zarobki netto można liczyć (oczywiście +/-) np. na stanowisku konsultanta ds. wdrożeń?

taki

nie należę do zarządu - jestem zwykły pracownikiem. Jeżeli @pracownik nie słyszał o żadnych profitach - pewnie swoją postawą czy codzienną pracą po prostu nie zachwyca. Dowody uznania otrzymuje się za ponadprzeciętne rezultaty pracy, a nie za 8h pracy z zegarkiem na ręku(za to jest wypłata).

"taki" należy do zarządu albo pomylił firmy. Zarobki są sporo poniżej przeciętnej mówię o zarobkach swoich jak i kolegów. O profitach żadnych też nie słyszałem.

taki

jeżeli ktoś się u nich sprawdzi i da poznać jako solidny, rzetelny i przede wszystkim uczciwy pracownik po którym nie trzeba trzy razy poprawiać roboty to na prawdę ma spore szanse na dobre warunki zatrudnienia i profity.

Zostaw merytoryczną opinię o Com - Pan System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Com - Pan System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Com - Pan System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Com - Pan System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Com - Pan System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Com - Pan System Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pęcicka 42
    01-688 Warszawa
  • NIP: 5222919060 KRS: 0000329232

Com - Pan System Sp. z o.o.