Megabit Sp. z o.o.

Opinie o Megabit Sp. z o.o.

kondzio

dalej strasznie tu cicho.... Może ktoś jedynie wchodzi a nie zostawia śladu, jaka atmosfera jest w końcu nich

tedi

potwierdzam opinie firma praktycznie non stop traci płynność finansową bo prezes każdą złotówke inwestuje w rynek nieruchomości, faktycznie projekty kiedyś robiła niezłe ale to tylko dzieki paru osobą, wiekszość informatyków co przewineło się przez tą firmę to model student z PW z mizernym doświadczeniem. a co do klientów to firma i tak ma szczęście że takich durniow obsluguje :)

klient

Naciągacze i krętacze dużo obiecywania, pobieranie pieniędzy za nic.... takie jest podejście do klienta

gizmo

Jeżeli chcesz się tam zatrudnić, to upewnij się, że cała kwota na umowie jest opisana jako podstawa pensji a nie dodatek, albo premia. W przeciwnym wypadku będziesz musiał utrzymywać rodzinę za połowę wynagrodzenia

Nobody

Firma bardzo zle zarzadzana. Od 18 miesiecy duze problemy z pensjami (trzeba chodzic i prosic o swoje). Szefostwo dobre jest jedynie w obiecywaniu, a jak przychodzi co do czego, to.... :) Firma szczyt swojego rozwoju ma juz za soba, a w tej chwili to juz chyba jedzie po rowni pochylej. Podobno kiedys byla to fajna firma robiaca ciekawe projekty. Na chwile obecna nie polecam jej nikomu.

Zostaw opinię o Megabit Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megabit Sp. z o.o.