Opinie o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Glass Produkt Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glass Produkt Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glass Produkt Sp. z o.o. w Pyskowice

Sąd Najwyższy

Firma na pierwszy rzut oka w porządku ale trzeba być realistą.....Na początku słyszymy że realia będą z czasem coraz lepsze i tutaj zaczyna się przygoda. - Kierownik (którego trzeba w sumie zrozumieć) przedstawia całkiem kolorową wizję przyszłości choć sam nie wie jak będzie (trzeba mu wybaczyć) ale to z czym się zderza pracownik to coś całkiem innego i w/g mojego doświadczenia 2-3 wypłaty w roku są w miarę satysfakcjonujące. Podstawowy i niewybaczalny błąd to wierzyć w to co kierownik obiecuje. Opowiada różne piękne rzeczy bo taka jego rola ale człowiek sobie w miarę czasu zdaje sprawę że jest częścią tej firmy i poza oddaniem tak na prawdę bardzo dużo traci w skali roku.... kilku lat. Czy idziemy na dniówke czy na nocke coraz bardziej żałujemy że nie wybraliśmy czegoś innego.

Ghost
@Sąd Najwyższy

Ale w czym problem, czy oni tam trzymają pracowników siłą ? Jeżeli ktoś uważa że jest tam tak strasznie źle to czemu w tym tkwi. Osobiście zastanawiam się nad zatrudnieniem ponieważ znam kilka osób które tam pracują i jakoś specjalnie nie narzekają, słuchając co te osoby maja do powiedzenia a później czytając niektóre komentarze tutaj mam takie wrażenie że ktoś tu pisze o zupełnie innej firmie albo się faktycznie uwziął.

Bali
@Ghost

To się nie zastanawiaj tyle czasu tylko się zatrudnij, nie ma co czekać. Jak będziesz pracował to sam się przekonasz jak jest nie słuchając innych ani nie czytając opinii które są fałszywe.

Black

Cześć, Jak ze zmianami w jakich godzinach? I jak długo trwa rekrutacja? ????

Bilbo
@Black

Z tego co wiem rekrutacja obecnie trwa bo jest ogłoszenie, na dzień dzisiejszy są 2 zmiany nocna i poranna które zmieniają się standardowo - co tydzień

Pako

Rozumiem że każdy ma swoje zdanie. Ale z drugiej strony czy możesz zaprzeczyć że ci jak to ująłeś "niezbyt mądrzy i niekompetentni ludzie" ze stanowisk kierowniczych byli tak niemądrzy i niekompetentni że zakład przeszedł z wynajmu w Obrumie na swoje, rozbudował się, kupił nowe maszyny, przetrwał kryzysy nikogo nie zwalniając z tego powodu i ma dalsze perspektywy na rozwój. Czyny nie słowa kolego - pisać to może każdy gorzej z robotą.

Barnaba

Dopiero wbicie sie w inna sensowną firme uswiadamia czlowiekowi jaką porazką byla praca w Glass Produkt. Raz jest w miare dobrze raz beznadziejnie jesli chodzi o wypłaty i podejscie (usunięte przez administratora)do ludzi. Jak ktos chce dostawac rozne wypłaty w zaleznosci od pory roku i z innych powodów i mieć luz bo jest mało roboty to polubi ta firme ale lepiej miec dochody na stalym poziomie przez caly rok. I dlatego w tej firmie wszyscy obowiązkowo idą na urlop w zimę i to w terminie spontanicznie wymyślonym (usunięte przez administratora). Pracownik nie ma wpływu na wypłate i wlasnie dlatego jest umowa na najniższa krajowa plus premia uznaniowa ktora zalezy od tego ile (usunięte przez administratora)wymysli zeby dać. Dotyczy to wszystkich moze z wyjątkiem biura bo (usunięte przez administratora)poskladał biuro z ludzi młodych którzy nie bardzo maja porównanie do innych firm i niewiele rozumieją i są zadowoleni i to chyba oni pisza pozytywne komentarze. Z jego punktu widzenia też bym tak te stanowiska obsadzal i w jakis sposob go pozdrawiam. Pozdrawiam z lepszego świata

Firma Glass Produkt Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik produkcji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Gigamózg

Hahah wszyscy Ci wierzą typie :P

Człowiek

Jako były kierowca radzę się trzymać z dala od tego miejsca bo dobrze wiem co piszę. Firma być może ok dla pewnych stanowisk ale nie dla kierowców. Kierownik obiecuje coś zupełnie innego niż to ma miejsce jeśli chodzi o zakres obowiązków i wynagradzania.

Sledzik

Prosze zamieszczac konstruktywne opinie a nie wyladowywac agresji na innych opiniujacyc. Mozemy miec rozne poglady ale szanujmy sie.

maklerka
@Sledzik

postaramy sie

maklerka
@Sledzik

Ludzie w tej firmie są w większości fajni ale kluczem do "dobrej zmiany" jest zmiana kierownika. na to sie raczej nie zanosi więc należy czytać opinie z ostatnich kilku miesięcy żeby mieć zdrowe pojęcie ..... pisze to jako już były pracownik choć nie życze źle kierownikowi ... jest jaki jest i niech taki już bedzie....

Mastermind
@maklerka

Można kogoś lubic lub nie i można mieć opinie ale podsumujmy FAKTY. Zaklad istnieje już prawie 20 lat, w tym czasie przeszedł z wynajmu na swoją halę, jako jeden z pierwszych wprowadził ramkę super spacer, przetrwał kryzys, przeszedł rozbudowę, NIKOGO nie zwolniono z powodu pandemii a obecnie dokupuje się nowe linie - wszystko za kadencji tegoż kierownika. Wnioski każdy niechaj wyciagnie sam. Dziękuję za uwagę.

Oj dana oj dana

Z ręką na sercu mogę polecić firme Glass Produkt. Atmosfera jak najbardziej jest przyjazna, wszyscy świetnie dogadują, nie ma żadnych nieprzyjemnych sytuacji. jednym slowem każdy miłuje bliźniego jak siebie samego. Każdy pracownik chodzi uśmiechnięty i zadowolony. Każdy kto przyjdzie do tej firmy pozostaje na długie lata, nikt z niej nie odchodzi a to tylko utwierdza w przekonaniu że na tą firmę należy patrzeć tylko ze strony pozytywnej. To że są wieczne nabory nowych pracowników to tylko świadczy o nieustannym rozwoju firmy a nie braku pracowników. Wypłaty są tak wysokie ze pracownicy osobiście udają się do kierownika aby spytać dlaczego wynagrodzenia sa tak wysokie. Dlatego uwazam że jest jedna z najlepszych firm na sląsku a ten kto jeszcze nie pracowal na prawdę ma czego żalować.

oj tam oj tam
@Oj dana oj dana

No nie przesadzajmy, jest dobrze ale to co napisałeś to zakamuflowana ironiczna złośliwość, ale uczysz się kolego :)

Zmęczony

W tej firmie jest tak że rok po roku słucha się cudnych opowieści o tym że będzie dużo lepiej i nic z tego nie wychodzi.(usunięte przez administratora)

wyzwolony
@Zmęczony

Dobrze cie rozumiem kolego jezdzilem tam ze szklem i to co obiecuje kierownik a to co sie dzialo to dwa inne swiaty. Chyba musialby tam byc inny kierownik zeby bylo ok bo nie wolno mu wierzyc. Slyszalem ze inni tez sie zwalniaja i bardzo dobrze lepiej pozno niz wcale. Pozdrawiam innych wyzwolonych

zenek
@wyzwolony

ano właśnie.... zwalniają sie Ci którzy poznali już tą firme i firma musi stawiać na nowych którzy potrzebują czasu zeby sie przekonać co to znaczy tam pracować i mieć nad sobą kogoś takiego(usunięte przez administratora)

dobrze zorientowana

Hej , pracuje tam jeszcze i chciałabym poinformować innych że raczej nie ma sensu wiązac przyszłości z tą firmą bo mam juz pewne doswiadczenie i moze czasami jest dobrze ale ogólnie trzeba sie liczyc z różnymi okresami i czasem wypłata jest OK ale najczesciej raczej marna i nie chce nikogo o to obwiniać i raczej nie moge polecić .... a szkoda bo firma ladna i schludna ... jest czysto i szanuje sie ludzi

Mokka

W mojej opinii firma w porządku, w kwestii atmosfery w pracy osobiście zastrzeżeń nie mam, przynajmniej w naszym "babskim" gronie wszystkie się bardzo dobrze dogadujemy co nie znaczy że chłopaki nie są spoko :) warunki pracy oceniam jako dobre, przede wszystkim jak na taki zakład jest dosyć czysto co od razu rzuca się w oczy a w takich warunkach na pewno pracuje się lepiej. Dla niektórych pewną niedogodnością może być konieczność zastąpienia kogoś na innym stanowisku albo robienia generalnych porządków na zakładzie, to się niestety zdarza - nie bardzo często i nie jest trudne ale pewne osoby strasznie ale to strasznie zniechęca a wręcz bulwersuje. To generalnie znak czasów i osobiście spotykałam się z tym w znacznie gorszym wydaniu na sklepach wielkopowierzchniowych, nie pochwalam ale tu jest do zniesienia. Pensja też mogła by być ciut lepsza szczególnie u początkujących pracowników (zobaczymy co będzie dalej).

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

(usunięte przez administratora)ja tam widze inne problemy . Fajna czysta firma ale coraz bardziej odpowiednia dla Ukraińców niz dla Polaków bo wynagrodzenia są znacznie niższe niż obiecują i urlopy wyznaczone przez firmę miedzy styczniem a lutym no ale widocznie tak jest w tej branży. Firma ma różne okresy co przekłada sie na wypłaty i czasem trzeba uczestniczyć w zebraniu organizowanym przez tzw.(usunięte przez administratora) po którym bardziej rozumne osoby zastanawiają sie (usunięte przez administratora) Cały czas jest problem z jakością szyb ... nie wiem czym spowodowany .... ponoć (usunięte przez administratora)daje ciała z doborem linii produkcyjnych. Jeśli zaś chodzi o kierowców to słyszałem że wszyscy sie zwalniają bo beznadziejne wypłaty (usunięte przez administratora)

Pierdek

Pozytywne komentarze pewnie pojawiają się od osób siedzących w biurze i jak widac oni wiedzą najlepiej jak się pracuje na hali i jaka jest atmosfera. (usunięte przez administratora)Nie wspomnę juz o tym że przez non stop psujące się maszyny nie da sie normalnie produkować a to też wplywa na ich jakosc.

Wujek samo zło
@Pierdek

Nie ma co marudzić chopy trzeba zapieprzać na maxa a jak już zbudujemy tą firmę na nowo z jakościa itd. to wszyscy bedziemy mogli pisać pozytywne komentarze a nie jedynie zniewieściały koleś z biura który jest zawsze zadowolony

Czy pracownicy w Glass Produkt Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

mysz

Absolutnie nie. Poza policzalnymi na palcach jednej ręki służalczych bezosobowych odpowiednio wytresowanych jednostek pracownikami na stanowiskach kierowniczych w tej firmie co najwyżej udają że sie dogadują .

hanys

radzre sie trzymać z dala od tej (usunięte przez administratora)firmy. mam już pewne doswiadczenia i gwarantuje ze poza pozbawionymi osobobowości(jak ktoś mądry napisał) "ludzmi" w stylu kierownictwa nad produkcją i spedycją nikt nie zarobi tego co mu sie należy.... szczególnie przestrzegam zawodowych kierowców i ewentualnych kandydatów na spedytorów bo sie wpieprzą na minę cokolwiek usłyszą na rozmowie kwalifikacyjnej.

Punio

Generalnie tak. Ale kilka osob co im sie najwidoczniej nudzi weekendami postawilo sobie za punkt honoru szkalowanie firmy i reszty pracownikow piszac glownie klamliwe i osobiste elaboraty o negatywnym wydzwieku na na firme

Messi

Pracownicy jako tako się dogadują aczkolwiek często też (usunięte przez administratora)na siebie. Ale skoro panuje tam dziecinada i nie można sameu rozwiązać problemu tosie leci do mistrzunia. Oczywiscie mistrzunio lubi tego typu sytuacje więc jemu to pasuje. Kierownik jeszcze może być nie jest najgorszy ale osoba będąca mistrzem produkcji to jakiś kabaret . U niego jest więcej małpiego filozofowania niż samej pracy a jak coś zrobi czy naprawi to i tak później jest (usunięte przez administratora) i produkcja stoi. Oczywiście potem usłyszymy ze za wolno pracujemy, co tak malo sztuk zrobionych. (usunięte przez administratora)

Artuditu

Pracowałem w firmie jakiś czas temu, nie mam praktycznie żadnych miłych wspomnień odnośnie glasa oprócz poznania kilku fajnych osobistości:). Praktycznie większość starych pracowników odeszła ze względu na strasznie złodziejskie wypłaty i ogólne hamstwo ze strony kierownictwa. Wczoraj rozmawiałem ze znajomym który niestety ciągle tam pracuje (choć naprawdę ma dość i zbiera się na odejście) i mówił że trzech pracujących tam kierowców złożyło wypowiedzenia w jednym tygodniu. Mistrz produkcji (którego serdecznie nie pozdrawiam) ma w wolnych chwilach w zwyczaju dawać kierowcom do wyboru co chcą zamiatać, czy np kostkę brukową na zewnątrz czy fabrykę w środku więc chyba coś prawdziwego jest w komentarzach poniżej. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, chciałbym jeszcze dodać że nigdy nie komentowałem glasa na żadnych forach i dziś jestem tu przez kompletny przypadek bo szukałem szklanego stołu w internecie i tu nagle glass produkt pyskowice opinie więc postanowiłem nadrobić i przedstawić swoją subiektywną opinie o minionych czasach. Pozdrawiam wszystkich myślących

Wacek

Przepychanki jak cholera na tym forum. Pracuje tam od kilku lat i rozumiem ze punkt widzenia jest rozny w zaleznosci od stanowiska. spedycja i wywozka o ktorej tu piszą to mniejszosc i wiem ze tam narzekaja jak cholera i pojawiają sie wypowiedzenia bo to nieodpowiednia firma dla nich. w biurze pewnie tego nie odczuwaja ale na hali juz tak jesli chodzi o okresy roku i tego jaka jest sprzedaż. kto wyciagnal juz wnioski ten wie ze lepiej jest poszukac pracy w branzy gdzie pora roku albo to czy linia produkcyjna jest czy nie nie wplywa na dochody bo po prostu szkoda tracic zycie na firme gdzie czasem sa dobre wyplaty a czasami beznadziejne. Nie kazdemu pasuje "praca sezonowa". Sam mam zamiar zlozyc wypowiedzenie. aktualnie sensowne branze to spożywka, transport, chemia itd.

kojot

Zatrudnij sie w firmie Glass Produkt... Jesli wierzysz w bajki opowiadane przez kierownika koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt , jeśli jesteś coś nie coś kumaty i chcesz być (usunięte przez administratora) koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt , jeśli masz coś w głowie na temat spedycji i wszystkiego co się z tym wiąże i chcesz sie gorzko rorczarować koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt, jeśli jesteś kierowcą zawodowym C+E i otrzymasz na dzień dobry papier w którym zobowiążesz sie do robienia wszystkiego na wszystkich stanowiskach słysząc że to tylko formalność to koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt. Jesli jesteś (usunięte przez administratora)i chcsz zgodzic się robić wszystko co Kierownik Ci każe bo to jego podwórko i nikt jeszcze nie wpadł na to żeby to przedstawić właścicielom,to koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt. Jeśli się zupełnie nie szanujesz to koniecznie zatrudnij się w firmie Glass Produkt

Kumaty
@kojot

.....jeżeli jesteś kierowcą C+E w firmie GLASS PRODUKT to nie pisz anonimowo komentarzy bo tych kierowców nie ma tam zbyt wielu zatrudnionych :) A tak poważnie to każdy ma prawo do własnej opinii ale też i do wyboru. Jeżeli na dzień dobry ktoś daje Ci do podpisania papiera że masz robić "wszystko" a to Ci nie odpowiada to go po prostu nie podpisujesz i nie rozpoczynasz współpracy zamiast brać co dają a potem robić firmie złą opinie i sugerować że pracują tam idioci. Taka jest moja opinia do której też mam prawo.

Kumot

Ostatnimi czasy może tak być jak piszesz ale to taka strategia która w dłuższej perspektywie czasu wbrew temu co się może wydawać jest na plus dla pracownika. Dla zakładu lepiej by było po prostu wywalić pół załogi jak jest źle - inni tak robią bez skrupułów, tak by było najprościej dla nich. Pewnie że może się to nie podobać że jak nie ma pracy to trza kosić czy sprzątać i zarobki przeciętne ALE MASZ TĄ PRACĘ NIE LECĄC NA BRUK a kryzys minie i firma znów ruszy z całą załogą.

Ghost

Co to za brednie wypisujesz kolego, nie pomyliłeś firmy czasem ? Masz na to jakieś dowody ? Z tego co wiem to ludzie sobie raczej chwalą zatrudnienie NA HALI więc nie pisz takich rzeczy, ciekawe ile przepracowałeś i co Ci nie spasowało żeby tak pomawiać ? Może sam jesteś z biura ale się nie nadawałeś hmmm i się tak mścisz hmm ?

Hajer

Pracuje tam na hali, jak jest to każdy wie, ale nie mam aż tak poważnych bólów rzyci jak kamrat powyżej. Według mnie to mają je tylko nonstop niezadowolone pierdoły które jak można to sie chętnie podlizuja komu trzeba, "kolegów" też pewnie sprzedają a jak są pod mostem to wszystkim na szychcie tylko psują humor, psioczą i użalają sie - każdy pewno wie co to za typki. Także uspokój się synek bo robisz gupoty a jeśli sie nie domyślasz to większość nas normalnych (chce tylko spokojnie wypracować swoje 8 godzin i jechać do domu na obiad z apetytem i dobrym humorem) ta atmosfera którą robicie fest męczy. Pozdro do fajnych frelek i spoko ziomków z roboty - trzymajcie się ;-)

tarkowski

Uwaga !!! firma-mina.Radzimy się trzymać z dala i td. ...bo można sie mocno rozczarować....

Ola

Witam , jakie zarobki w Firmie na stanowisku Pracownika produkcyjnego ? Pozdrawiam ,

Zostaw merytoryczną opinię o Glass Produkt Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glass Produkt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glass Produkt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 7 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glass Produkt Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 302 ocen.

Glass Produkt Sp. z o.o.